Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A Twój 1%...? Co z nim zrobisz?
Minął kolejny rok, znowu mamy styczeń i jesień za oknem, a ja ruszam z kolejną akcją zbierania środków z 1% podatku. Dzięki zeszłorocznej zbiórce na moje subkonto w fundacji wpłynęło ok. 3700 zł. Dzięki temu mogę pokryć prawie 75 godzin rehabilitacji.

Jeśli jeszcze ktoś z Was mnie nie kojarzy to mam już 27 lat (:O), od urodzenia choruję na neuropatię czuciowo ruchową. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Niedowład rąk i nóg uniemożliwia mi wykonywanie codziennych czynności, a także ogranicza szansę na normalne życie w społeczeństwie.
Jedyną szansą na zatrzymanie mojej choroby jest systematyczna rehabilitacja. Jednak jej koszty znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. W związku z tym ośmielam się do Ciebie zwrócić: Pomóż mi i przekaż 1% swojego podatku.
Liczy się każda złotówka.
Wpisz w zeznaniu podatkowym PIT w rubryce:
- numer KRS - 0000338389
- cel szczegółowy 1% - 10440 - Grupa OPP - Łukasz Hahn

Jestem podopiecznym Fundacji SEDEKA, wspierającej osoby dorosłe. Środki zgromadzone na koncie w fundacji mogą być przeznaczone wyłącznie na udokumentowane koszty rehabilitacji, leczenia specjalistycznego, a także zakup sprzętu ortopedycznego. W ten sposób macie gwarancję, że przekazane środki zostaną przeznaczone na właściwy cel.

[Obrazek: 26733828_845032335679591_173828619181581...e=5AF2ED74]
Odpowiedz
Odkopuje :)
Odpowiedz
(16-02-2018, 11:56)lukihah napisał(a): Odkopuje :)

I bardzo dobrze, trzeba przypomnieć., ja pamiętałem, więc poszło.
Pozdrawiam Mirek.

Skocz do: