Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A Ty? Co zrobisz ze swoim 1% podatku za 2016 rok?
Exclamation 
Po raz kolejny zwracam się do Was z nietypową jak na nasze forum prośbą.
Mam 25 lata, od urodzenia choruję na neuropatię czuciowo ruchową. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Niedowład rąk i nóg uniemożliwia mi wykonywanie codziennych czynności, a także ogranicza szansę na normalne życie w społeczeństwie.
Jedyną szansą na zatrzymanie mojej choroby jest systematyczna rehabilitacja. Jednak jej koszty znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. W związku z tym ośmielam się do Ciebie zwrócić: Pomóż mi i przekaż 1% swojego podatku.
Liczy się każda złotówka.
Wpisz w zeznaniu podatkowym PIT w rubryce:
- numer KRS - 0000338389
- cel szczegółowy 1% - 10440 - Grupa OPP - Łukasz Hahn

Jest to moja trzecia akcja zbierania środków z 1% podatku. Dzięki zeszłorocznej zbiórce udało mi się zgromadzić środki na kilkadziesiąt godzin kosztownej rehabilitacji, a także pokryć część kosztów zakupu wózka inwalidzkiego.

Jestem podopiecznym Fundacji SEDEKA, wspierającej osoby dorosłe. Środki zgromadzone na koncie w fundacji mogą być przeznaczone wyłącznie na udokumentowane koszty rehabilitacji, leczenia specjalistycznego, a także zakup sprzętu ortopedycznego. W ten sposób macie gwarancję, że przekazane środki zostaną przeznaczone na właściwy cel.

[Obrazek: 16143791_667364256779734_104106111450036...e=5910424A]
Odpowiedz
Łukasz bez obaw, myślę że i w tym roku będziemy o Tobie pamiętać. Dobrze że przypominasz, bo może nie wszyscy tak często tu zaglądają, a pamięć ludzka jest zawodna.
U mnie masz 1%.
Pozdrawiam Mirek.
Odpowiedz
Dzięki Mirek :)
Odpowiedz
Odkopuje temat :)
Odpowiedz
PIT złożony, czekaj na 1% ode mnie :)
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Dziękuje @alskarus.
Odpowiedz
PODBIJAM.

Czy mógłby ktoś przypiąć ten wątek tak, żeby cały czas wisiał w "najnowszych postach"?

Można też coś takiego (moja amatorszczyzna): http://czatwiniarski.vg1.pl/news.php

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Odkopuje temat :)
Odpowiedz
PIT poszedł. Procent będzie. Niewielki, ale zawsze to coś. Nie mój PIT, lecz osoby z rodziny.
Skorzystałem z aplikacji MF. Zawsze to jakaś wygoda.

Jeśli ktoś chce, to może złożyć też ZAP-3, żeby otrzymać zwrot na konto. Ale wtedy ten świstek trzeba zanieść do US, oczywiście, jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej opcji. Ale niestety ZAP-3 nie jest dostępny w aplikacji MF.

Grzegorz

Odpowiedz
Podbijam.
Odpowiedz
Od nas też 1 % już poszedł.
Odpowiedz
Dziękuje @Frida.
Odpowiedz
(08-12-2016, 14:04)Majerotto napisał(a): Łukasz, aktualizuj co jakiś czas postęp wpłat.
Na przykład co niedzielę.
Będziemy wiedzieć czy cel zostanie osiągnięty lub czy potrzebna jest mobilizacja :)

Pozdrawiam

(09-12-2016, 13:15)lukihah napisał(a): Tak, tak. Jak będą się pojawiały jakieś wpłaty to będę na bieżąco informował. Ostatnie zaksięgowane mam 21 listopada, pisałem w poprzednim wątku.
Odpowiedz
@drajla, nie wiem, czy o to pytasz, ale o wszystkich Waszych wpłatach na bieżąco informuję. Przedostatnia to ta z 02.01.2017 o której pisałem w innym wątku, a ostatnia z przed kilku dni za licytację Twojej piersiówki.
Odpowiedz
(07-04-2017, 08:51)lukihah napisał(a): @drajla, nie wiem, czy o to pytasz, ale o wszystkich Waszych wpłatach na bieżąco informuję.
Tak, właśnie o to mi chodziło.
Dzięki.
Odpowiedz
1% z 4 pitów przekazany
Odpowiedz
Wielkie dzięki :)
Odpowiedz
Masz 1% od mojej wielebnej.
Odpowiedz
Oczywiście i u mnie 1% przekazany dla kolegi.
Chętni, proszę pamiętać że pozostało niewiele czasu do 2.V.
Pozdrawiam Mirek.
Odpowiedz
1% przekazany
To jest moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać. 
Odpowiedz
Winiarze widzę zawsze cierpliwi i im bliżej końca tym więcej z Was się rozlicza :) Dziękuję Wam bardzo.
Odpowiedz
Poszła dyspozycja 1% z naszego rozliczenia.
Odpowiedz
Przypominam o wysłaniu deklaracji podatkowej. Czasu coraz mniej - do 2 maja godzina 23:59:59.

Grzegorz

Odpowiedz
Na PiTanie zostało już tylko 11 godzin z małym + !!!!!
Odpowiedz
Kolejna akcja 1% dobiegła końca :) Dziękuję wszystkim Wam za pomoc, przekazane pieniążki i Wasze zaangażowanie. Jak co roku pieniądze na moim subkoncie w fundacji zostaną zaksięgowane w okolicach października/listopada. Wtedy też napiszę ile udało się zebrać.
Wasze zdrowie :pijemy:
Odpowiedz

Skocz do: