Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A Ty, co zrobisz ze swoim 1% podatku za 2015 rok?
Po raz kolejny zwracam się do Was z nietypową jak na nasze forum prośbą.
Mam 24 lata, od urodzenia choruję na neuropatię czuciowo ruchową. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Niedowład rąk i nóg uniemożliwia mi wykonywanie codziennych czynności, a także ogranicza szansę na normalne życie w społeczeństwie.
Jedyną szansą na zatrzymanie mojej choroby jest systematyczna rehabilitacja. Jednak jej koszty znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. W związku z tym ośmielam się do Ciebie zwrócić: Pomóż mi i przekaż 1% swojego podatku.
Liczy się każda złotówka.
Wpisz w zeznaniu podatkowym PIT w rubryce:
- numer KRS - 0000338389
- cel szczegółowy 1% - 10440 - Grupa OPP - Łukasz Hahn

To moja druga akcja zbierania środków z 1% podatku. Dzięki zeszłorocznej mojej pierwszej zbiórce udało mi się zgromadzić środki na kilkadziesiąt godzin jakże kosztownej rehabilitacji.

Jestem podopiecznym Fundacji SEDEKA, wspierającej osoby dorosłe. Środki zgromadzone na koncie w fundacji mogą być przeznaczone wyłącznie na udokumentowane koszty rehabilitacji, leczenia specjalistycznego, a także zakup sprzętu ortopedycznego. W ten sposób macie gwarancję, że przekazane środki zostaną przeznaczone na właściwy cel.

[Obrazek: 12513578_507779519404876_178649490386407189_o.jpg]
Odpowiedz
Jak zawsze masz mój 1%
Odpowiedz
Pomagam, będzie 1%.
Pozdrawiam Mirek.
Odpowiedz
Dziękuje Panowie :spoko:
Odpowiedz
1% od mojej wielebnej już masz.
Odpowiedz
Cieszę się Paweł, że mogę na Was liczyć :)
Odpowiedz
Wpisane w naszą deklarację. Nie dawaj się Łukaszu! Heart 
b.
 Jeżeli twierdzisz że zrobienie czegoś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie która to właśnie robi !
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie.

Odpowiedz
Twardym trzeba być, a nie "miętkim":)
Dziękuję bardzo ;)
Odpowiedz
Przekazałem cały 1%, ćwicz ile wlezie :)
Ja rozliczam kilka PIT-ów więc przynajmniej połowa z 1% pójdzie dla Ciebie
Odpowiedz
Dziękuje Wam bardzo! :)
Odpowiedz
4 Pity wysłane, kwota niezbyt duża ale od ziarnka do ziarnka ....
Odpowiedz
Każda złotówka ma taką samą wartość i każda złotówka mnie cieszy. Jako ciekawostkę powiem, że w zeszłym roku najniższą wpłatę miałem w wysokości 60 groszy :)
Odpowiedz
Moje pitu-pitu już czeka na wysłanie :)
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Wszyscy Winiarze już się rozliczyli z fiskusem? Zostały niecałe dwa tygodnie! :)
Odpowiedz
Poszły 3 PIT-y
W niebie mnie nie chcą,
a w piekle boją się że nim zawładnę
…i choćbym szedł ciemna doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem najwredniejszym sku*******m w całej dolinie…
Odpowiedz
Mój symboliczny % też wrzuciłem.
Odpowiedz
Dziękuje Wam bardzo! :)
Odpowiedz
ja oddaje na miejscowe hospicjum...
Odpowiedz
ja przekazuje na bezdomne zwierzęta
Odpowiedz
Mój 1% poszedł dla Łukasza.
Dużo zdrowia dla Ciebie. :)
Odpowiedz
@janekkroczet, @owaqysik, najważniejsze że nie marnujecie swojego 1% i przekazujecie go na szczytny cel. Obojętnie ten, czy inny ;)
@janik, dziękuję bardzo ;)
Odpowiedz
Pit rozliczony, 1% dla Lukasza. Pozdrawiam
Odpowiedz
@lukihah
Jak to mówią we wsi: "już po ptokach" ale nie tak do końca, na innym forum poprosiłem kolegę aby podał nr konta bezpośrednio do niego, bo jakoś ja w te fundacje wierzę tylko w połowie a naaaaaawt mniej i wolę wpłacić małe "co nie co" na konto  niż cokolwiek na fundację.
Tu macie przykład: http://www.bimber.info/forum/viewtopic.php?t=3285
Oliwka miała turnus rehabilitacyjny za "free"  bo ludki są hojne mimo wszystko.
Podaj nr konta a ode mnie dostaniesz % :D
Odpowiedz
Akcja 1% za rok 2015 dobiegła końca :) Dziękuję wszystkim Wam za zainteresowanie, okazaną pomoc i przekazane pieniążki. Podobnie jak w zeszłym roku pieniądze na moim subkoncie w fundacji zostaną zaksięgowane późną jesienią, ale już teraz wiem że spisaliście się na medal:1miejsce:

@zbyszko jeśli chcesz mi pomóc i przekazać jakieś środki to cieszę się bardzo i z góry dziękuję. Jednak nie chciałbym, abyś przelewał te pieniądze ma moje prywatne konto bankowe. Zrozum mnie, chcę być fer wobec siebie, fundacji i przede wszystkim wobec osób, które mi pomagają. Nie chcę, aby ktokolwiek zarzucił mi, że wykorzystuję pieniądze w niewłaściwy sposób, a przelewając pieniądze na subkonto masz gwarancję, że wykorzystam je jedynie na udokumentowane leczenie, rehabilitację, sprzęt ortopedyczny itp.
Moje subkonto w fundacji to:
Fundacja Sedeka
Bank Citi Handlowy
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036
Tytułem: 10440 - Grupa OPP - Łukasz Hahn
Gwarantuje Ci, że pieniądze dotrą do mnie, a fundacja nic sobie z nich nie uszczknie.
Odpowiedz

Skocz do: