Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja miodowa 2017/2018
Witam.
Miód dotarł. Podziękowania dla plecionki i Kalafiora.
Pozdrawiam Jacek.
zaiste ze wszystkich nauk enologia jest najszlachetniejsza
"Bo widzisz... w piciu nie trunek jest najważniejszy, a towarzystwo" - Stach Japycz "Rancho"
Odpowiedz
Podziękowania dla Pszczelarza,Plecionki,Kalafiora i wszystkich zaangażowanych w akcję.
W niebie mnie nie chcą,
a w piekle boją się że nim zawładnę
…i choćbym szedł ciemna doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem najwredniejszym sku*******m w całej dolinie…
Odpowiedz
Mam miodek od 3 dni
i bardzo dziękuje pszczółce, pszczelarzowi, Plecionce i Kalafiorowi :D
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
Po raz n-ty ogromne dzięki dla Wszystkich zaangażowanych za zorganizowanie i przeprowadzenie akcji. :)
Odpowiedz
Miód dawno odebrany, konsumpcja rozpoczęta, a ja zapomniałem podziękować pięknie ... Ech - gdzie moje maniery :-).

Wielkie dzięki Plecionko, Wielkie dzięki Jurku (Alskarus). Jak zwykle miodek przedni, organizacja także.

Pozdrawiam
MILBAS

Ps. A swoją drogą  tyle lat zamawiam po kilka, kilkanaście wiader, co parę dni zmieniam zamówienia, domawiam, rezygnuję, kombinuję i NIGDY Pszczelarz i Plecionka się nie pomylili się - zawsze docelowo dostaję to co ostatecznie chciałem - GRATULACJE za organizację i cierpliwość !!! Naprawdę jestem pod wrażeniem.
Oto jest cały splendor: Móc i mieć prawo do siebie uśmiechnąć się.

http://www.pomocdlakrzysia.pl/
Zajrzałem i nie mogę się uwolnić - pomóżcie !!!!

Odpowiedz
Plecionkę, Pszczelarza i osoby pomagające uważam za najrzetelniejszych sprzedawców w Polsce. Jeszcze nie spotkałem się wcześniej z tak profesjonalnym podejściem. Będę wam ściągnął w nagrodę klientów z konca świata. No i oczywiście dziękuję za akcję. Pozdrawiam
Wasze zdrowie!
Odpowiedz
Witam kolegów. Trochę się zagapiłem na akcję miodową, ale czy istnieje jeszcze możliwość zamówienia u pszczelarza i wysyłki kurierem?
Paweł
Odpowiedz
Tak,oczywiście.
Odpowiedz
Plecionko przez Ciebie czy bezpośrednio do pszczelarza?
Paweł
Odpowiedz
Zamawiaj tu.
Odpowiedz
Dołączam się do spóźnialskich
Jeśli jest jeszcze miodzik wczesny to bardzo proszę dać znać to szybciutko zrobię przelew.
Halo-halo-wpłacać ??
Odpowiedz
Ojj zagapiłem sie z akcją. Czy mam jeszcze szanse na wiaderko wielokwiatu?

Skocz do: