Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta winiarska
Witam, Jestem studentem V roku i swoją pracę zarówno inżynierską jak i teraz magisterską poświeciłem temu jakże cudownemu trunkowi. Zależy mi na odpowiedziach nie tylko studentów ale również swego rodzaju expertów w tym temacie, których myślę znajdę tutaj Rolleyes !

Ankieta jest dość krótka i prosta, jej wypełnienie nie powinno zając dłużej niż 3-4 minuty !
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...w/viewform

z góry dziękuje za poświęcony mi czas !
pozdrawiam !
Odpowiedz
Wybacz, ale z tej ankiety zupełnie nic nie wynika. Wypełniłem, ale oceniam ją marnie. Nie wiadomo o co autorowi chodzi i "wgłębienie się w temat" płyciutkie jakieś. jak to ma być praca magisterska to ja tentolę.....
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Heniu,

Z mojego bardzo dawnego doświadczenia budowania ankiet na badania psychologiczne, osoba wypełniająca ankietę nie powinna wiedzieć w wielu przypadkach jaki jest realny cel takiej ankiety. Jeśli wie, to inaczej podchodzi do udzielania odpowiedzi. Oczywiście w każdej ankiecie mamy tendencję do pokazywania się w bardziej pozytywny sposób niż jest stan faktyczny, ale to zadaniem ankietującego wziąć na to poprawkę.

Nie mam pojęcia co jest przedmiotem tej pracy magisterskiej oraz jej poziomu i nie mnie jest się na ten temat wypowiadać, ale w mojej opinii, albo wypełniasz i już, albo po prostu nie wypełniaj jak Ci się nie podoba.
Odpowiedz
Dokładnie,pytania jak każde inne niechcesz nie odpowiadaj proste
Odpowiedz
Praca, jak pisze autor, jest o winie. Ankieta zaś o preferencjach konsumenckich z uwzględnieniem m.in. wieku, płci, wykształcenia czy miejsca zamieszkania oraz czynników wpływających na zachowania konsumenckie.
Jednak Moniko Twoje argumenty, jak zawsze, są trafione i może powinienem skorzystać z prawa do milczenia zamiast ulegać nastrojowi chwili.
Suchowryjev - rzekłeś!
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Skocz do: