Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja do win wieloowocowych na Androida
Niedawno pojawił się programik mający wspomagać przygotowanie nastawów win z kilku owoców na urządzenia z Androidem.
Chciałbym poznać zdanie Forumowiczów odnośnie funkcjonalności i przydatności tej aplikacji.

Programik nazywa się HomeWine i jest dostępny wraz z opisem pod adresem:
http://www.homewine.eu
Odpowiedz
Pewnie każdy ma inaczej, ale ja najbardziej lubię to, że po 8-12h spędzonych w pracy przed komputerem siadam sobie na chwilę, żeby posłuchać pracujących nastawów. Ostatnia rzecz jakiej wtedy potrzebuję to kolejne urządzenie, które mi będzie podpowiadało co mam zrobić, żeby moje wino było najlepsze;). Jakoś tak wolę tradycyjnie...
Chociaż wykazuję się chyba wielką hipokryzją, bo przecież z forum korzystam, a i obliczenia i zapiski robię w excelu...
Odpowiedz
Mimo, że przed komputerem spędzam nie mniej czasu,
to aplikacyjka na smartfonie nie bardzo przeszkadza mi w słuchaniu bąbelków ... :)
... a czasami pozwala coś zanotować lub przeliczyć na szybko w piwnicze, zamiast notować w papierowych notesach a potem specjalnie włączać komputer, żeby policzyć coś w excel-u.

Oczywiście sprawa gustu.

Swoją drogą, miałem kiedyś przygotowane dwa nastawy, które dały taki koncert, że przez dwie noce spać się nie dało,
ale było warto pocierpieć ... :)

Skocz do: