Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak przycisku "Odpowiedz" przy ostatnim poście
Jak w temacie. Jeśli chcę odpowiedzieć na ostatni post w wątku, nie mogę tego zrobić z cytatem, bo nie ma przycisku "Odpowiedz". Jest dopiero "Nowa odpowiedź" pod całym wątkiem.
Pozdrawiam Piotr
Dolina Cybiny
Odpowiedz
Jest przycisk "cytuj".

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Ale przycisk "Cytuj" nie pozwala na odpowiedź, aktywuje tylko opcję z cytowaniem lub nie. Spróbuj teraz odpowiedzieć na mojego posta z cytowaniem, to się przekonasz.
Pozdrawiam Piotr
Dolina Cybiny
Odpowiedz
(11-05-2019, 14:56)PiotrSz napisał(a): Ale przycisk "Cytuj" nie pozwala na odpowiedź, aktywuje tylko opcję z cytowaniem lub nie. Spróbuj teraz odpowiedzieć na mojego posta z cytowaniem, to się przekonasz.

O to chodzi?
Odpowiedz
Tak to wygląda. Pod ostatnim postem nie ma przycisku, który jest wyżej.

Załączone pliki Miniatury

Pozdrawiam Piotr
Dolina Cybiny
Odpowiedz
(11-05-2019, 17:27)PiotrSz napisał(a): Pod ostatnim postem nie ma przycisku, który jest wyżej.
Nie ma ponieważ nie jest potrzebny do udzielenia "Szybkiej odpowiedzi" z cytatem lub "Nowej odpowiedzi" z zdjęciami (załącznikami), o czym poniżej...
Pojawia się on dopiero - jak zauważyłeś - później (kiedy ktoś coś napisze) i służy do bezpośredniego zacytowania tylko tego posta, pod którym się go kliknie,

OPCJA NR 1

(11-05-2019, 14:56)PiotrSz napisał(a): Ale przycisk "Cytuj" nie pozwala na odpowiedź
Pozwala ale trzeba na niego kliknąć i zjechać lekko w dół. Po owym kliknięciu, pod oknem Szybkiej odpowiedzi pojawia się napis "zacytuj te posty teraz".

Kolejny krok to kliknięcie w tenże napis i pojawia się cytowany tekst

Ponadto... klikając przyciski "Cytuj" w dwóch lub trzech różnych postach i wykonując to co napisałem powyżej, można uzyskać pojawienie się w oknie szybkiej odpowiedzi, kilku postów jednocześnie.
Nie zwracaj uwagi na to, że w wyżej przedstawionych screenach, w ostatnim poście jest przycisk "odpowiedz" oraz "ostrzeż". To jest wygląd dla moda.

OPCJA NR 2

- kliknąć przyciski cytuj w wybranych postach (o ile się chce oczywiście... kogoś cytować),
- kliknąć przycisk "Nowa odpowiedź" (w tym wypadku można będzie dodawać zdjęcia),
- wyskakuje okno nowej odpowiedzi z cytatami i można pisać...
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Dzięki za wyjaśnienie. Jakoś nigdy nie używałem opcji szybka odpowiedź, bo szybciej mi było kliknąć "Odpowiedz" pod postem, na który chciałem odpowiedzieć. Najwyraźniej nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się cytować ostatniego posta, stąd moja nieświadomość.
Pozdrawiam Piotr
Dolina Cybiny

Skocz do: