Ankieta: Butelki do nalewek
Ankieta jest zamknięta.
K1 - 100ml
1.79%
1 1.79%
K2 - 200ml
23.21%
13 23.21%
Kątówka - 100ml
5.36%
3 5.36%
Konaikówka - 100ml
7.14%
4 7.14%
Marasca - 100ml
35.71%
20 35.71%
Szartresca - 100ml
23.21%
13 23.21%
Szartresca - 250ml
3.57%
2 3.57%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Butelki do nalewek - Sonda
Witajcie.
Tak więc uległem namowom Taty1959 i postanowiłem sprawdzić zainteresowanie butelkami i wyłonić lidera do ewentualnej akcji i zamówienia.
Butelki do zobaczenia w tym wątku:
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=0
Odpowiedz
Cytat:
krzysmoc -Dodatkowo mogę zaproponować:
- Butelka F-100 100ml - ok. 0,37-0,40zł/szt 5040 szt na palecie
- butelka F-200 200ml - ok. 0,65zł/szt 3200 szt na palecie
- koniakówka 100ml - ok 0,55-0,60 zł/szt 4140 szt/paleta
- kątówka 100ml - ok 0,55-0,60 zł/szt 4800 szt/paleta
- szartreska 100ml - 0,50zł/szt 5670 szt/paleta
- marasca 100ml - 0,56zł/szt 3240 szt/paleta
- futuro malik 700ml - ok. 1,75 zł/szt 1320 szt/paleta
Koniec cytatu.

Czy F-100 to to samo co K1??
Odpowiedz
Sorry za rozbieżnoć ale sonde zakładalem na nowym komputerze i nie podejrzałem poprzedniego wpisu. Tak K1 to F-100 a K2 to F-200.
Odpowiedz
Eeee, nie no. Te butelki się nie nadają na nalewki. Na stronie jest napisane, że do napojów bezalkoholowych :lol:
No dobra kliknąłem na koniakówkę, bo ładna.

Paweł
Odpowiedz
oddałem głos na butelkę MARASCA ale szczerze mówiąc wolałbym aby była to 200 ml albo 250 ml....
Odpowiedz
Dokładnie takie samo zdanie jak Servator.
Głos oddałem wg pojemności.

Jacek
Odpowiedz
Bardzo bym prosił o głosowanie na przedstawione powyżej propozycje. W tym wątku/sondzie nie rozpatrujemy innych butelek. Wyłonimy zwycięzcę i sprawdzimy zainteresowanie ilościowe. Jeśli nie uzbieramy zamówień na min 1 paletę to temat umrze śmiercią naturalną.
Jeśli otrzymam ofertę na którą oczekuję (butelki Platyna 250 i 375 ml) wtedy przedstawię Wam warunki ich zakupu. To samo zrobimy z butelkami 0,5l oraz 0,7-0,75l gdy tylko dostanę rozsądne oferty. Natomiast jeśli komuś się prezentowane butelki nie podobają lub też nie odpowiada mu jakakolwiek część proponowanej akcji (cena, rozsyłka, moja twarz) proszę o zignorowanie tego wątku i nie polemizowanie:nie:.( koń jaki jest wszyscy widzą)
Odpowiedz
żeby było jasne....... zagłosowałem bo setkami też jestem zainteresowany ale chciałbym żeby były też nieco większe :D

Odpowiedz
Krzysiek obiecuję że będą. Tylko załatwmy sprawę 100.
Odpowiedz
To jeszcze jedno pytanie o MARASCA 100 ml. Jaką ona musi mieć zakrętkę?? Taką jak do większych - czyli 31,5 mm?? Jak tak to o tyle bieda, że detalicznie koszt takiej zakrętki to ok. 1 zł :(

a przy okazji...
(14-01-2010, 10:17)krzysmoc napisał(a): Jeśli otrzymam ofertę na którą oczekuję (butelki Platyna 250 i 375 ml) wtedy przedstawię Wam warunki ich zakupu.
a jak one wyglądają?
Odpowiedz
Czy wszystkie te 100eczki mają standardowy gwint pod nakrętki takie jak przy butelkach 0,5 l czy też niektóre z nich wymagają specjalnych mniejszych nakrętek ?
Odpowiedz
Paweł F100, F200 - PP28ST, Kątówka, koniakówka, szartreska PP18ST
Krzysiek butelka wygląda coś w tym rodzaju
A dokładnie: pojemność 350ml wysokość butelki 350mm , długość szyjki114mm, średnica 55mm. Główka pod korekśrednica 16,5mm

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Goldwaserówka też fajna szkoda że nie ma w sondzie.

Odpowiedz
Tak sobie patrze na sondę i widzę, że parcie na butelki 0.2 litra też jest duże a Maraska bije wszystko 100 ml na głowę. Myślę Krzysiu, że można powoli myśleć o zamykaniu sondy i wątek z deklaracjami zakładać.
Odpowiedz
Heniu co Ty tak pilisz?:jezor:
Jak na razie nie jestem oszołomiony zainteresowaniem sondą butelkową a co za tym idzie, nie do końca wierzę w zbudowanie księgi popytu na poziomie kilku tysięcy sztuk. Z mojego punktu widzenia rozsądnym rozwiązaniem byłoby zamówienie palety 100ml oraz palety 200ml ale widzę to czarno. :fajka:
Rozwiązania są dwa: ciągniemy sondę jeszcze tydzień do niedzieli 24.01.2010 o ppotem startujemy ze zbieraniem zamówień, lub wersja skrócona już teraz startujemy z akcją (ale czy chcemy tylko marascę 100ml? czy może też próbujemy się zapiąć na F-200(K-2)200ml?
Odpowiedz
A może dodać sondę dotyczącą pojemności? Jakby było wiadomo, jaka pojemność jest poszukiwana to możnaby się skupić na kształcie. Mam nadzieję, że nie tylko ja czekałem na pojemność 250-330ml?
Odpowiedz
77luk za przeproszeniem 330 to rozmiar kubusia i pysia nie na %.
Dodatkowo spróbujcie zrozumieć, że zorganizowanie i przeprowadzenie każdej akcji zabiera sporo czasu. Dodatkowo jeśli mówimy o szkle to jest to up...we i jeszcze trudniejsze. Każdy z Was chciałby inną pojemność, wzór, kolor, gwint, korek itp. Jeśli zdecydujecie się na zamówienia paletowe (np. paleta konkretnej butelki do Olsztyna, Warszawy itp) to OK. Lecz nie, to bardziej wygląda na: ja chcę tego 5, tego 3 a tego 7 i proszę przywieźć mi to do domu, najlepiej z wniesieniem do dużego pokoju. A i jeszcze żeby było tanio. Przepraszam nie jestem hipermarketem. Większość czasu muszę poświęcać na zarabianie na życie. Więc moim zdaniem zrobimy to tak jak proponuję albo ja się wypisuję. Nadal jestem w trakcie organizowania akcji butelkami sake a teraz namówiony przez Tatę próbuję zaproponować Wam inne butelki w dobrych moim zdaniem cenach. Więc liczę raczej na deklaracje pomocy niż na propozycje nowych wyzwań.
pozdrawiam
Odpowiedz
Kris... marasca 100 ml są naprawdę fajne :)
Sonda pokazuje zainteresowanie więc myślę, że tak jak proponowałeś trza iść z oceną ilości zamówień.

Jeszcze tylko pytanie techniczne, które już zadałem wcześniej. Jakie do nich są nakrętki? Zwykłe monopolki??

A generalnie to się nie denerwuj - robisz kawał dobrej roboty a ludzie (m.in. ja) lubią sobie pomarzyć.... :diabelek:
Odpowiedz
Szlachetne trunki chciałbym wlewać do koniakówki, gdyż szlachetna takoż...
Odpowiedz
(15-01-2010, 21:28)krzysmoc napisał(a): . Każdy z Was chciałby inną pojemność, wzór, kolor, gwint, korek itp. to bardziej wygląda na: ja chcę tego 5, tego 3 a tego 7 i proszę przywieźć mi to do domu, najlepiej z wniesieniem do dużego pokoju. A i jeszcze żeby było tanio.

Krzysmoc!!!!!!!!!!!!!! Czytasz w moich myślach!!!!Hhahahahah!

Tylko zapomniałeś jeszcze o jednym:

Palety, palety, palety..........Tak tłuczesz kasiorę, tak tłuczesz kasiorę tylko uważaj , żebyś jej nie zatłukł.
Jak to mówiła urocza pani H. " tylko spokojnie nie agresywnie".
A tak na poważnie to moim zdaniem sonda powinna być jeszcze przez parę dni i samo się wyklaruje co i jak.

Odpowiedz
(15-01-2010, 21:28)krzysmoc napisał(a): ja chcę tego 5, tego 3 a tego 7 i proszę przywieźć mi to do domu, najlepiej z wniesieniem do dużego pokoju. A i jeszcze żeby było tanio.

E tam, na to nie liczę. Takie rzeczy tylko w Erze :jezor:
Odpowiedz
Zainteresowanie sondą a co za tym idzie butelkami słabiutkie. Czarno widzę zebranie zamówień na ilości paletowe.

Sonda będzie trwała do północy 24/25 stycznia 2010. Po tym terminie zamykamy i próbujemy zlepić zamówienie.
Odpowiedz
http://www.ambar.pl/pl/18783/0/Materialy...nicze.html

wyslalem do nich zapytanie o oferte na butelki.

I jeszcze:

http://outlet.jaam.pl/product.php?id_product=15

pozdrawiam
pluton
Odpowiedz
Jeszcze znalazlem:

http://www.swistak.pl/a5500824,BUTELKA-1...AZOWA.html
http://www.butelki-stylowe.pl/index.php?...&Itemid=42

W obydwu wypadkach poprosilem o szczegoly, jak cos bedzie to dam znac.

http://www.allegro.pl/item857022909_bute...ratis.html

Powyzsze juz podawalem wczesniej, ale nie z allegro.

pozdrawiam
pluton
Odpowiedz
to jest naj naj: http://www.butelki-stylowe.pl/images/sto...ati_33.jpg
Odpowiedz

Skocz do: