Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny owoców 2018r.
Trochę wcześniej, niż w ubiegłym roku, pokazała się krajowa truskawka.

Cena - 22 zł/kg - cena na targowisku miejskim.
Rabarbar - 8 zł/ kg.
Odpowiedz
Witam
U nas, na targowisku w Gliwicach cena truskawek od 16 - do 18 zł/kg.

Pozdr
Eugeniusz
Odpowiedz
Truskawki podrożały na 25 zł/ kg. :(
Odpowiedz
Dziś na targowisku krajowa truskawka po 18 zł/ kg.
Odpowiedz
Kolego poczekaj sobie do połowy czerwca i kup truskawki zdrowe ekologiczne i z dobrego źródła,widziałeś kiedyś truskawki w połowie maja?bo ja nie a wiem co mówię bo na wsi od urodzenia mieszkam
Odpowiedz
To są truskawki spod folii.
Dziś cena bez zmian.
Odpowiedz
Kolego Suchowryjev, co z tego że na wsi mieszkasz jak nie patrzysz co się dzieje wokół... Na drugi razem zanim zaczniesz stawiać takie tezy to się troszkę zastanów.
Drajla nie byłbym taki pewny, czy spod folii. U mnie już pojawiają się pojedyncze czerwone do jedzenia. A że poletko małe to tylko pojedyncze sztuki. Dodam że są eko, bez żadnych nawozów ani oprysków, żeby uciąć wszelkie spekulacje.

Tomasz
Odpowiedz
Ja tam uważam podobnie, więc może to Ty się zastanów, zanim zaczniesz kogoś usadzać.

Coby nie offtopować za nadto - zapowiada się dobry sezon na czernice - w tym roku wyjątkowo dużo zalążków w lesie, będą wcześniej co prawda. Oby teraz trochę padało w borach, bo susza. Pierwszy deszcz od pięciu tygodni, to za mało. Przy dobrych lotach (dla kosumenta, nie zbieracza) cena może znów zakręcić sie koło 5-6 zł/kg.
Odpowiedz
Bardzo bym się cieszył z takiej ceny czernicy :) .

Odpowiedz
Zapraszam do Solskiej. Tu taki wyzysk ludzkiej pracy, że i cena jw. Sto kilometrów dalej już ponad dyche, ale kto by tam jeździł z 30 kilogramami taki kawał, zmowa cenowa.
Odpowiedz
Nie rozumiem jak mozna dac za truskawke 20 zł/kg
Odpowiedz
Szybko spada cena.
Truskawka krajowa 7 zł/kg.
Odpowiedz
Dziś na giełdzie w Tarnowie ponoć za więcej niż 8 zł za koszyk 2kg trudno było sprzedać
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Z robiło się ciepło to i, wysyp truskawek - cena spada lawinowo. Tak będzie od Poniedziałku wszędzie będą tanie. Wszystko winiarze zależy od aury.

Skocz do: