Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat
Nie chcę marudzić, ale czy możesz emotikony schować do katalogu tak jak było na początku.
Bo gdy są na wierzch to zasłaniają okienko z tekstem pisanym.

Ale i tak jest super że chat powrócił :jupi:
Odpowiedz
Kolejne uwagi:
- pokoje do usunięcia,
- ukryć emotikony (tak, jak było kilka dni temu),
- usunąć powtarzające się emoty.
Odpowiedz
Grzechu, a skąd wiesz, że komuś innemu się te pokoje czasem nie przydadzą...?
"Morze Aqurat"...?
Odpowiedz
U mnie nie ma żadnych dźwięków.
Sprawdzałem w ustawieniach czatu. Dźwięk na urządzeniu u mnie działa, sprawdzone.
Nawet wykonałem podstawowy manewr, a mianowicie wyłączyłem i włączyłem czat.
Odpowiedz
Często wchodząc na chat w chromie wywala mi błąd z napisem 'kurza twarz'. W tym samym momencie wywala ten błąd na innych kartach na których mam otwarte forum. CZASAMI wyczyszczenie cookies pomaga....
Odpowiedz
Dzięki. Dźwięk już jest.

To zostały jeszcze chyba tylko emoty.
Odpowiedz
"Emotikony" racz nam ukryć, Panie... ...Witasie.
Bo "je to horror", przysięgam bez bicia.
Panoszące się tam i siam emotikonki zjadają wszystek areał w wierszu wpisywanego tekstu.
Nie ma podglądu wpisywanych treści - co robić, jak żyć...?
;)
Odpowiedz
Jak żyć? Krótko. Najlepiej do emerytury.
Odpowiedz
@grzechu - hmm, widać żeś młodzian i do emerytury masz daleko :D.
Czyli wszyscy emeryci aut, oj wiele osób się na Ciebie obrazi, łącznie ze mną :diabelek:.
Lech
Odpowiedz
Brak dźwięku na czacie.
Odpowiedz
Czat to w pewien sposób bardzo wysublimowane i elitarne miejsce. Coś jak by taki paradoks dzisiejszych czasów. W dobie komunikatorów i telefonów, miejsce to wydaje się być delikatnie archaiczne, coś jak by z trochę innej opoki internetu, kiedy wielu młodszych (w tym także ja) dopiero uczyło się mówić albo pisać. Ale to właśnie na czacie (przynajmniej w moim przypadku) największe problemy zostały rozwiązane, to tam można szybko wymienić się opiniami, podyskutować. No i najważniejsze chyba ze wszystkich, czat jest tworzony w momencie chwili, która trwa. Kultura na czacie to nic innego jak odzwierciedlenie kultury ludzi obecnych na czacie, a swoista etyka i prawa, którymi ten czas się kieruje jest już doprawdy idealna. Nie niszczmy czatu tak jak nie powinno się niszczyć jamniczka :( Nie niszczmy jamniczka
Odpowiedz
Zhympficiel, Ty lubisz "Jamniczka"! :brawo:

"Jamniczek" - jest doskonały.

- Nie niszczmy Jamniczka! :jupi:
Odpowiedz
Zaglądam sobie oto na Czat, a tam -
autentyczny "list w butelce"! :

Błąd przetwarzania XML: niezrozumiała seria znaków po elemencie dokumentu Obszar: http://wino.org.pl/forum/chat/ Numer wiersza: 459, kolumna 1:
<div class="php_warning"><strong>Warning</strong> [2] Unknown: open(/tmp/sess_9db3383d2a7ead4d95bbb7440b02241d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) - Line: 0 - File: Unknown PHP 5.5.38 (Linux)<br />

Czy to aby nam "Chat umarł"...?

...cóż...

"– Bóg umarł, Nietzsche umarł - i ja też nie czuję się za dobrze."

;)

Skocz do: