Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do administratorów
I wszystko jasne.

Cytat z Regulaminu Forum - resztę sobie sama doczytasz. Regulamin u góry, po prawej stronie.

4. AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Każdy nowy użytkownik zobowiązany jest do dodania posta/tematu w ciągu 7 dni od zarejestrowania. W przeciwnym razie, brak aktywności na forum będzie znakiem, że użytkownik zarejestrował się dla samej rejestracji i nie używa swojej nazwy użytkownika do korzystania z forum. Nie chcemy, by nieaktywny użytkownik blokował nazwę dla innych, uniemożliwiając rejestracje pod takim samym nickiem. Każdy użytkownik, mający po tygodniu stan 0 postów, będzie usuwany.
Odpowiedz
(01-07-2016, 18:56)drajla napisał(a): I wszystko jasne.

Cytat z Regulaminu Forum - resztę sobie sama doczytasz. Regulamin u góry, po prawej stronie.

4. AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Każdy nowy użytkownik zobowiązany jest do dodania posta/tematu w ciągu 7 dni od zarejestrowania. W przeciwnym razie, brak aktywności na forum będzie znakiem, że użytkownik zarejestrował się dla samej rejestracji i nie używa swojej nazwy użytkownika do korzystania z forum. Nie chcemy, by nieaktywny użytkownik blokował nazwę dla innych, uniemożliwiając rejestracje pod takim samym nickiem. Każdy użytkownik, mający po tygodniu stan 0 postów, będzie usuwany.
OK, dziękuję za informacje. Faktem jest, ze nie miałam do tej pory okazji by przeczytać regulamin.  Od dłuższego czasu czytam Wasze forum, wiec zdecydowałam się zarejestrować ale brak czasu nie pozwalał mi na bardziej aktywny udział. Spróbuję to nadrobić w najbliższej przyszłości. :)
Odpowiedz
W takim razie witaj i "owocnego" pobytu na forum. :spoko:
Odpowiedz
Wystarczyło przywitać się i juz by był jeden post:D.
Lech
Odpowiedz
(01-07-2016, 19:05)lech.kuba napisał(a): Wystarczyło przywitać się i juz by był jeden post:D.

Juz teraz wiem. :) Zaraz wrzucę powitalnego posta w odpowiednim wątku.
Odpowiedz
Zakładając konto zaznacza się przeczytanie Regulaminu. Ignorantia iuris nocet!
Odpowiedz
W Googlach często szukam przepisów na wino i ostatnio zauważyłem, że forum wino.org.pl rzadko kiedy pojawia się na górze wyników. Trochę to mnie zastanowiło, bo forum ma potencjał - tysiące rozbudowanych tematów, wielu użytkowników itp. Na szybko wrzuciłem w google site:wino.org.pl/forum/ - czyli pokazuje ile jest zaindeksowanych w google i okazało się że tylko 12 podstron forum jest widoczna, reszta jest "ukryta" bo prawdopodobnie w pliku robots.txt bot google jest blokowany. Nie wiem czy to celowy błąd mający na celu ograniczenie widoczności forum w google i abyśmy dyskutowali w zamkniętym gronie, czy po prostu ktoś coś zepsuł przy np. aktualizacji silnika forum... ale raczej wypadałoby to szybko naprawić.
Tematyka optymalizacji stron pod wyszukiwarki jest mi znana, więc w razie czego służę pomocą ;)
Odpowiedz
W dniu dzisiejszym zauważyłem błąd w moim profilu, dołączył 06.2017, a ja dołączyłem rok wcześniej, teraz zabutelkowałem głogowe z 15.10.2016, dr, ryżowe i inne, na 100% 2016. Proszę poprawić
Odpowiedz
To Twój pierwszy post
Napisany jest 27-06-2017, 11:29
Jeśli o mnie chodzi to raczej wszystko się zgadza.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
(03-08-2018, 21:50)TomSki napisał(a): W dniu dzisiejszym zauważyłem błąd w moim profilu, dołączył 06.2017, a ja dołączyłem rok wcześniej...

Tak było ..........tylko pod innym nickiem ;)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
A faktycznie, kolega został zbanowany jako Torq.
Jak to czasem warto ugryźć się w język :nie_powiem:
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Człek jak zlewa sporo win....i jak ma 2....z przodu... to różne głupoty wygaduje Erikosie ;) Przepraszam

Skocz do: