Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eleganckie pudełko do wysyłki
Witam wszystkich

Chciałbym wysłać pojedynczo kilka butelek wina pocztą/kurierem.
Niestety nie mogę jakoś znaleźć ładnego/eleganckiego pudełka czy kartonu do wysyłki.
Może być już z pogrubionymi ściankami do przesyłki lub nie. W drugim przypadku mógłbym użyć folii bąbelkowej.
Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Trochę wyobraźni i samemu można zrobić coś ładnego z różnego rodzaju materiałów.
Odpowiedz
Nie jestem pewien ale regulaminy firm kurierskich chyba zabraniają przewozu alkoholu.
Odpowiedz
Rok temu wysyłałem paczkę do UK kurierem, ale taką do 30kg i były w niej dwie butelki wódki 0,7 zawinięte pomiędzy ubrania i przeszło normalnie. Nie wiem jak się ma to, do wysłania samego alkoholu, ale chyba wysyłają ludzie na jakieś konkursy czy coś, to niech się wypowiedzą.
Odpowiedz
Ale pewnie Ci ludzie nie deklarują zawartości jako alkohol. Chyba są jakieś kary za to. Skanowanie paczek jest wybiórcze. To chyba jest traktowane jako substancja niebezpieczna.
Odpowiedz
Z tego co wiem to UPS akceptuje alkohol, TNT także. Ciekawe czym wysyłają wina sklepy internetowe?
Nie o tym jednak mowa w tym wątku.
Jak znajdę ładne opakowanie to niestety jest w sam raz dopasowane do butelki i ciężko ją dodatkowo zabezpieczyć. Chyba że pudełko owijam czymś i do kartonu przeznaczonego do wysyłki.
Odpowiedz
Najlepszy, najbezpieczniejszy jest gruby, zwykły karton, dużo folii bąbelkowej i w tym wszystkim dopiero, ładnie opakowana lub zawinięta flaszka.

Skocz do: