Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-win
Zblizaja mi sie wielkie winne zakupy. Przynajmniej dla mnie wielkie bi chce wydac 125-200 zlotych. W Euro-winie znalazlem oferte ktora mi najbardziej odpowiada. Mam takie pytanie. czy jest tam jakaś zniżka dla członków forum? Czy ktoś juz tam kupował?
Odpowiedz
U Mariusza? Pewnie, podejrzewam, że całkiem sporo z nas :diabelek:
http://www.wino.org.pl/forum/member.php?...er=Mariusz
Ja brałem u niego drożdże aktywne (swietne), lejek, bentonit i chyba pekto. Co do rabatu to po prostu napisz do Mariusza, ciężko mi się za niego wypowiadać.
Przy kwocie którą masz zamiar wydać pewnie możnaby się odrobinkę potargować ;)
Ale kupować warto, mam porównanie z Biowinem i Browamatorem, do tej pory Mariusz był bezkonkurencyjny, z Browamatora dostałem trafione aktywne, więc się do nich zraziłem :kwasny:
Odpowiedz
dzieki za odpowiedz. jutro mu napisze
Odpowiedz
Grzesiu_p - poinformuj nas, gdy bedziesz juz cos wiedzial.
Odpowiedz
ze Zlotu Krakowskiego wiem że Mariusz obiecywał że przy powołaniu się na jego osobę będzie zniżka.
Odpowiedz
Mi przy malutkim zamowieniu na dwadzieścia parę złotych coś skubnął więc przypuszczam że i tobie udzieli rabatu. Przypuszczam że rabat jest również zależny od towaru jaki zamawiasz.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Grzesiu_p
zblizaja mi sie wielkie winne zakupy. przynajmniej dla mnie wielkie bi chce wydac 125-200 zlotych. w euro-winie znalazlem oferte ktora mi najbardziej odpowiada. mam takie pytanie. czy jes tam jakaś zniżka dla członków forum? czy ktoś juz tam kupował?

Czesc,
Nawet ja mieszkajac za granica, zamawialem u Mariusza.
Wspanialy partner handlowy. Polecam.
Napewno nie zawiedziesz sie.
:1miejsce:
Odpowiedz
W piątek otrzymałam przesyłkę z euro-winu, towar + dostawa - 160 zł. Wszystko zgodnie z zamówieniem, terminowo i w całości. Nie wspomniałam o forum, o upust też nie prosiłam, ale w trakcie "dopinania" transakcji suma została zaokrąglena w dół. Firma życzliwa, ceny zachęcające, polecam.
Odpowiedz
no i fajnie. zakupy w euro-winie w 100% udane dostalem znizke 3% za to ze jestem z forum no i korkownice kupilem taniej. obsluga szybka i konkretna. a szklo bylo tak zapakowane ze mogloby spasc z 10 pietra i nic by sie nie stalo. polecam ten sklep wszystkim ktorzy chca zrobic winne zakupy
Odpowiedz
Ja również chwale Mariusza, szybko , sprawnie i z upustem ;).

Wiem już gdzie bedę robił następne zakupy.
Pzdr.
Odpowiedz
Witam
Miło się czyta takie opinie - dzięki.
W ramach wyjaśnienia parę szczegółów.
Do forum tego mam naprawdę dużą sympatię o czym przekonał się już nie jeden klient. Masę ludzi znam, wielu robiło u mnie zakupy ale nie wszystkich kojarzę. Mam też pewne zasady, jedną z nich jest to iż za samo powołanie się na forum daję 3% rabat. Wielkość rabatu jest uzależniona od kwoty i głównie od rodzaju asortymentu.

Powodzenia i zapraszam do nowego e-sklepu jeszcze nie skończony ale działa.
Odpowiedz
Ej, klasa Mariusz!!

Ja tam sadzonek tak nie mogę z automatu... niestety :(
Ręczna "rąbanka" ;) Ale miło za to z ludźmi pogadać, doradzić w miarę możliwości.

Fakt, że czasem się forumowicze nie ujawniają, nie wiem czemu !!

Miło widzieć, że się rozwijasz.

POZDR K
Odpowiedz
BARDZO mi się to podoba.
Ta śruba wciąż czeka, ale co się odwlecze, to nie uciecze...
Odpowiedz
Ja też chwalę Mariusza przede wszystkim za duża elastyczność, bardzo szybka realizację (oczywiście jeśli towar jest pod ręką) i dobra znajmość w temacie. Chętnie kupię każdy nastepny towar do produkcji wina u Mariusza,... a u KrzychaG ciekawe sadzonki (e-sadzonka). Pozdrawiam! Nikodem
Odpowiedz
Ja też dołączyłem do grona zadowolonych klientów Mariusza.
Myślę, że warto o tym wspomnieć na forum, bo pytania typu: Gdzie mam kupić to, czy tamto? powtarzają się nagminnie.
Odpowiedz
My też kupowaliśmy u Mariusza. Ma poważne rzeczowe podejście do sprawy . Pamiętam jak kiedyś rozbiliśmy balon i nie mieliśmy w co zlać uratowanej zawartości - przysięgam podczas rozmowy telefonicznej wyczułem troskę w jego głosie !!!
Odpowiedz
Bardzo dobra firma. Szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt. Ja co przawda nie powoływałem się na forum, ale i tak jestem bardzo zadowolony.:spoko:
Odpowiedz
Wielkie podziękowania dla Mariusza. Zawsze jest szybka odpowiedź i realizacja. Są również rabaty, o które nawet nie trzeba się upominać. Trzeba również podkreślić że strona internetowa jest bardzo czytelna i nieskomplikowana, tzn. łatwo i szybko można wszystko znaleźć :brawo:
Odpowiedz
Idę zajżeć do tego sklepiku. Muszę zaopatrzyć się w buteleczki i korki.
Odpowiedz
Cóż, nie będę oryginalny. Jak dotąd, o Mariuszu mogę wypowiadać się w samych pozytywach. Ceny ma bardzo atrakcyjne i pogadać z nim jest zawsze miło...
Odpowiedz
Ja jestem jednym z pierwszych klientów Mariusza więc mogę co nieco powiedzieć na temat jego wyrobów. Kupiłem od Niego parę lat temu prasę i prasa stoi u nas w pokoju. A wszystko przez Mariusza, bo namówił mnie, żeby kupić większą niż zamierzałem. Dodatkowo kupowałem ją tuż po podwyżce cen stali i musiałem zapłacić niższą cenę, bo Mariusz zrobił ją ze starych zapasów. A na dokładkę przywiózł mi ją do domu (a przypominam - On jest z Jasła z ja z Krakowa). Wyciskałem w niej różne dziwne rzeczy i poza tym, że trochu klepki się zabarwiły od soku (np. tarniny i aroni) to nic się z nią nie dzieje. Z innymi rzeczami jest podobnie - tylko tam Mariusz nie ma wpływu na ich jakość. Więc jeśli tylko mogę to każdemu mającemu chęć na zakup akcesoriów do wyrobu wina polecam.
Jednym słowem - DUŻY POZYTYW!! tfu, to nie strona z aukcjami :lol:
Odpowiedz
a tak wogóle to był ktoś kiedyś niezadowolony z Euro-Win'u. Jak tak niech wystąpi...

...z forum :)

Euro-WIN:1miejsce:
Odpowiedz
będę szczery. Znalazłem większy wybór korków w Browamatorze. Z całym szacunkiem do euro winu ale nawet ceny balonów są jakieś 10 zeta wyższe niż w lubelskim Leclercu. Korki są po złotówce w "miodach" na Zamojskiej więc cenowych rewelacji w eurowinie nie ma. Wszyscy sztuczni pochlebcy zapewne liczą na profity i ceny specjalne ze strony Euro-winu i pewnie tak będzie ale ja nie skorzystam. Po prostu trzeźwo przeprowadziłem rachunek ekonomiczny. Mariusz wybacz za tą antyreklamę ale zdenerwowały mnie niektóre opinie. Na pewno jesteś zawodowcem w swojej branży a może równierz doskonałym winiarzem, twojego doświadczenia nie podważam ale co do cen- to skorzystam z niższych..... to takie odwieczne prawo handlowe :)
Odpowiedz
wiesz co Bagiusz. moj post nie był i na pewno nie jest zrodlem sztucznych pochelbstw. zobacz sobie ceny drozdzy w obu skelpach albo korkownic ja dwuramienna w euro winie kupilem za 65 zeta. nalezy jeszcze zwrocic uwage ze mariusz do sprawy podchodzi kompleksowo. ma wszystko czego winiarz potrzebuje wiec robiac wieksze zakupy oszczedzamy na przesyłce. waznym jest tez fakt ze dobre opinie na temat euro winu sa wygłaszane zarowno przez poczatkujacych jak rowniez przez forumowych wyjadaczy. oczywiscie masz prawo myslec i robic co chcesz. lecz wg. mnie w eurowinie jest najtaniej (zw korków, sam kupie w BA) a toware ten sam co gdzie indziej.
Odpowiedz
pomaluniu Grzesiu... bo mnie zlinczujecie. Nie chcę nikomu niczego narzucać po prostu sprawdziłem ceny korków, butelek i balonów - to co mnie interesuje. Drożdże to pikuś i nie zamierzam ich kupować w necie mając je w sklepie po sąsiedzku (drożde od Zamojskich). Kapturków też nie używam a korkownica to jednorazowy wydatek, więc można dychę przepłacić (minus koszty wysyłki). Nikogo nie zniechęcam i nie uważam aby euro-win był sklepem złym .... po prostu wiem że korki kupię w lublinie na ul.Zamojskiej, butelki w OBI a balon 54l w Puchaczowie koło Łęcznej (tam znalazłem za 68 zet). Poza tym jak nie możesz znależć piołunu do ciociosanu to zrobię ci prezent i wyślę ci go za darmo (niech stracę)...... czekam na adres.
Odpowiedz

Skocz do: