Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-win
My jesteśmy stałymi klientami i po raz kolejny pozdrawiamy
Odpowiedz
Ja po raz pierwszy zlozylem zamowienie. Przesyleczka bardzo szybka no i dobrze zabezpieczona. 3% znizka dla forumowiczow takze przyznana. Mysle ze stane sie stalym klientem :)

Swoja droga jakby przesyleczka nie byla zabezpieczona odpowiednio to moglbym pomazyc o zamowieniu w calosci. Przesylka poszla przez Poczte Polska i na kopercie pieknie odbita podeszwa buta :) a zeby tego bylo malo to ktos nadtargal koperte :) Tak ta nasza Poczta traktuje swoich klientow.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Bagiusz
Wszyscy sztuczni pochlebcy zapewne liczą na profity i ceny specjalne ze strony Euro-winu i pewnie tak będzie ale ja nie skorzystam.

Ja w EURO-WINIE zamawiałem już dwa razy i ani razu nie pisałem że jestem z forum. Nie liczę na żadne profity a i tak powiem że Mariuszowi należy się wielki pozytyw. Gdyby nie EURO-WINI to trzebaby było trochę głębiej grzebać po kieszeniach.

Cytat:Wysłane przez Bagiusz
PRASA - Jestem w trakcie budowy i być może zrobię z tego foto reportaż. Co do ceny to nie interesuję się tym bo jest to wydatek rzędu kilkuset złotych i musiałbym upaść na głowę aby iść na taką łatwiznę.

Widzę że kolega majsterkowicz:) Popieram, popieram. Z niecierpliwością czekam na foto reportaż:brawo: Też lubię czasem coś sam stworzyć. Aktualnie buduję coś o czym tu na forum nie wspomnę:nie_powiem: W kazdym razie chcę obniżyć koszty robienia nalewek:lol:
Odpowiedz
Dzieki wielki Mariuszowi, towar dotarł cały i zdrowy i fajne gratisy.
Odpowiedz
I ja wreszcie zamówiłem. Paka tak zalepiona ze mozna by sie nią posłuzyć do obrony na ulicy a zawartość pozostała by nienaruszona. :) Poza tym szybko, sprawnie i tanio.

/PS. pamiętajcie przy zamawianu podać numer domu. :big: :big:
Odpowiedz
Zapewne wiele osób (nie tylko forumowiczów) korzystało z usług tego e-sklepu i pewnie jeszcze więcej osób się zastanawia czy warto skorzystać, odpowiedź jest prosta: tak!!!

A czemu???

Bo:
- obsługa klienta jest na pierwszym miejscu
- (również) odpowiednie podejście do klienta, którego brakuje niejednemu e-sklepowi
- towar zawsze jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu
- otrzymany towar zgadza się z naszym zamówieniem

Osobiście mogę powiedzieć, że Euro-Win dotrzymuje terminów wysyłki (wiadomo, że w sezonie może się to przeciągnąć o jakiś dzień), ja zawsze otrzymywałem zamówiony towar przez końcowym terminem przesyłki. Towar nigdy nie był wybrakowany czy uszkodzony i po raz pierwszy spotkałem się z tak starannym zabezpieczeniem towaru na czas przesyłki (do momentu odpakowania :big: ). Sklep ze swojej strony wywiązuje się w 100%, niestety jedyny minus to niektórzy producenci, od których towar niestety (z obecnej sytuacji na rynku sprzętu winiarskiego w Polsce) sklep nabywa - trzymam kciuki za szybkie poprawienie polskiego rynku.

Sklep ma u mnie ocenę 5 (w skali 1 do 5), jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz świadczonych usług przez ten sklep internetowy i dalej będe korzystał z usług prowadzonych przez ten sklep.

Życzę sukcesów w branży i dalszej pracy na obecnym, bardzo wysokim poziomie :polewam:

EDIT:

W niedziele (14 stycznia 2007) zamówiłem w Euro-winie towar czyli w poniedziałek (15 stycznia 2007) będę mieli moje zamówienie, a już dzisiaj rano (środa, 17 stycznia 2007) otrzymałem paczkę - to się nazywa tempo pracy :spoko:
Wielkie dzięki Mariusz (dla niewtajemniczonych Euro-Win to firma naszego forumowego kolegi Mariusza), mój dwójniak jest uratowany :jupi:
Odpowiedz
A przepraszam ale jakie to usługi bo ja do dziś znałem tylko ofertę handlową euro-win.
Czy robią np. wino na zlecenie?
Odpowiedz
Wina może nie ale na pewno prasy koszowe i beczki.

arek
Odpowiedz
Acha !
No to teraz już rozumiem.:diabelek:
Odpowiedz
15.01 próbowałem wejść na stronę EW i niestety za żadną *** się nie udało. W rezultacie zamówiłem drożdżale w Browamatorze.
Odpowiedz
Również dołączam się w pochwałach dla Euro Winu i Mariusza. Paczka świetnie zabezpieczona, szybka wysyłka. Nie dostałem jednak dokładnie tego co zamówiłem... dostałem ciut więcej :P to miłe, dziękuję.

Ktoś pisał wcześniej że można kupić taniej. Przy cenach tego asortymentu w Warszawie ceny u Mariusza nawet po uwzględnieniu kosztów przesyłki są bezkonkurencyjne. Szczególnie gdy zakup robi się poza sezonem (w marketach pusto) i jest to większe zamówienie.
Odpowiedz
a ja neutralnie niestety jestem nastawiony :( przelew w poprzedni wtorek był wieczorkiem u Mariusza, na paczkę priorytetową i dalej siedzę bez drożdzaków bo paczki nie widać.
Odpowiedz
Poszukaj na forum. Gdzieś Mariusz pisał że mu poczta paczke dostarczała miesiąc... pryjorytet oczywiście.

Najlepiej zapytaj go kiedy wysłał.

arek
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez rafple

... paczkę priorytetową ...

Czyli korzystasz z usług PP, która nie oszukując się jest zawodna :ysz:
Odpowiedz
PP nie jest zawodna!
Usługi PP to czysta kpina z klientów, gdyby nie regulacje prawne gwarantujące pozycje monopolisty już dawno by zbankrutowali.
A co do Mariusza i Euro Winu też byłem zadowolony. I mam nadzieje że niebawem znów będę zadowolony.
Pozdrawiam
Odpowiedz
prawda... tyle, że Mariusz wysłał w piątek. Jakby nie patrzeć troszkę poczekał :(. W połączeniu z możliwościami naszej poczty jestem załatwiony z restartem miodu.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Reynevan
PP nie jest zawodna!
Usługi PP to czysta kpina z klientów, gdyby nie regulacje prawne gwarantujące pozycje monopolisty już dawno by zbankrutowali.

Wiem, slyszalem, ze ktos mial problemy z Poczta Polska. Jednak wystapie w ich obronie. Na z gora grubo ponad setke przesylek jakie otrzymalem/wyslalem przez ostatnie trzy lata prawie wszystkie dotarly w przyzwoitym czasie, zdecydowana wiekszosc blyskawicznie. Jedynie jedna sie troche slimaczyla, chyba z piec, szesc dni szla. Odpukac, mam nadzieje, ze dalej mnie nie zawioda.
Odpowiedz
rafple ile masz do Katowic, ja mam aktywne (efficience), moge Ci trochę odstąpić :)
Odpowiedz
Duże zamówienie: gąsiory + karton butelek wszystko na 5+. Grzechem byłoby narzekać ;)
pzdr
fea
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez MSZ
Cytat:Wysłane przez Reynevan
PP nie jest zawodna!

Wiem, slyszalem, ze ktos mial problemy z Poczta Polska. Jednak wystapie w ich obronie. Na z gora grubo ponad setke przesylek jakie otrzymalem/wyslalem przez ostatnie trzy lata prawie wszystkie dotarly w przyzwoitym czasie, zdecydowana wiekszosc blyskawicznie. Jedynie jedna sie troche slimaczyla, chyba z piec, szesc dni szla. Odpukac, mam nadzieje, ze dalej mnie nie zawioda.

Ja niestety mam z PP same złe przygody, paczki priorytetowe idą tygodniami i nikt nawet nie przeprosi, nie wspominając o odszkodowaniu bo przecie kasę za usługę pobrali.
Raz to doręczyciel zadzwonił domofonem a kiedy mu otworzyłem to włożył awizo do skrzynki i sobie poszedł bo jak się potem tłumaczył "on nie ma zdrowa żeby na 4 piętro z przesyłką latać" :glowa_w_mur: :glowa_w_mur::glowa_w_mur::glowa_w_mur::glowa_w_mur:
Odpowiedz
Z porządnego Euro-Winu dyskusja zjechała na Pocztę Polską. Z tą firma wiążą mi się równie miłe wspomnienia - miałem tam kiedyś dość bliską koleżankę Basię ;) Z innych usług PP staram się nie korzystać.
Odpowiedz
Dzięki winorobek :) to katowic niestety kawałek. No mam nadzieję, że już jutro dostanę moje zabawki.
Jak będę jechał w okolice to dam znać ;)
Odpowiedz
Dzisiaj odebrałem paczke z I Zbiorowym Zakupem Górnośląskim i musze podziękować, za dobrą obsługe, solidne zapakowanie oraz za udzielony rabat.

Mariusz, życzę Ci żebyś został monopolistą :polewam:
Odpowiedz
Jeśli chodzi o drożdże, chemię, czy inne przydatne akcesoria - euro-win wydaje się być dobrym wyborem i już od jakiegoś czasu wybieram towar do zamówienia. Ale w tej chwili chciałbym też dokupić balon i mam tu wątpliwości - część posiada bardzo duże skazy - w sklepie mam możliwość sobie poprzebierać, np z biedronki wziąłem 15 l. z jednym, 4 mm pęcherzykiem :). Natomiast gdy zamawiam przez net, nie mam pewności co przyjdzie, a widziałem balony z takimi skazami że bałbym się je napełnić a co dopiero podnieść z zawartością. Jak jest z balonami od Mariusza ?
Odpowiedz
Odpowiadając krótko: wszyscy namawiają do używania funkcji szukaj prawda, jeśli użyłbyś jej do wyszukiwania niezadowolonych klientów euro-winu powątpiewam w pozytywne rezultaty wyszukiwania :)

Ja robię stale zakupy, chodź nieduże jak większe zamówienia (typu Parpary) gdzie nie kupuje się 3 szt. gąsiorów tylko paletami jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Błyskawica też gwarantowana.

A tak na marginesie mam kilka gąsiorów z balonikami i jakoś nie narzekam, sprawdzają się bardzo dobrze :D
Odpowiedz

Skocz do: