Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-win
(07-03-2014, 15:44)Sean Dillon napisał(a): A ja szczerze odradzam ten sklep. To już nie jest to co było. Zostałem olany przez sklep, paczki nikt nie wysłał i oczywiście NIKT NIC nie wie.
Wczoraj zadzwoniłem z prośbą o szybka paczkę aby była na dzisiaj. Podałem sms adres wysyłki i uzgodnione było, że to w ten sam dzień wyjdzie i wyślą mi kwotę sms do zapłaty. Dzisiaj rano pracownica "obsługi klienta" dzwoni i podaje ile mam zapłacić. Będąc pewnym, że paczka poszła potwierdziłem i podziękowałem. Niestety po wizycie większości kurierów mojej paczki brak... Telefon z pytaniem o paczkę, po chwili zostałem poinformowany, że przesyłka czeka na wpłatę...K MAĆ, przecież co tam, że wpłata w piątek przyjdzie w poniedziałek a nawet wysyłka kurierem w pt da mi paczkę po weekendzie. Po prostu żenada.

Dzięki "bardzo sprawnej" obsłudze plany butelkowania poszły w łeb... a nie można było powiedzieć, że wysłanie paczki piro i kilku korków przerasta możliwości logistyczno-organizacyjne firmy.

Upps ale się narobiło więc dwa słowa wyjaśnienia:
Chociaż nie czuję się tu winny na początku przepraszam za zaistniała sytuację.
Tak ogólnie w tym roku mija 10 lat jak prowadzę firmę i nie zgadzam się, że opinia że kiedyś inaczej klient był traktowany.

Co do tego konkretnego przypadku to wyjaśniam:
Potwierdzam w czwartek zostało złożone zam. tel. sam je spisywałem ustaliślimy jakie opakowania pirosiarczynu itp. Dostałem pytanie czy dacie rady wysłać jeszcze dziś - chociaż było już późno i lada chwila mógł przyjechać kurier potwierdziłem że ok, po czym przekazałem tel. pracownicy aby spisał adres bo maiłem drugi tel.

Byłem na 100% pewien że w przypadku kiedy komuś bardzo się spieszy nie będzie się bawił w robienie przelewów - bez czekania na wpływy po prostu wybierze pobranie to tylko 2 zł drożej i rzuciła by dziewczyna wszystko pakując tą paczkę.
Zam. spisała sprawdziła za chwilę pocztę nie dostała potwierdzenia - sprawdziła bank nie ma przelewu wiec przepraszam ale w takiej sytuacji na jakiej podstawie miała wysłać ??? -mają zakaz wysyłki tj. mogą ale jak nie dojdzie przelew płacą z własnej kiszeni, nawet na potwierdzenia nie wysyłają bez mojej zgody bo już niestety dostaliśmy fałszywe potwierdzenie.
Są oczywiście stacje że dajemy na termin płatności - głownie firmy ale wystarczyło przy składaniu zam. dać info czy mi czy pracownicy żeby wysłać bez wpływu na 100% bym się zgodził.
W piątek dziewczyna sprawdziła znowu pocztę brak potwierdzenia - sprawdziła banki brak wpływu zaniepokojona zadzwoniła do klienta - normalna rozmowa. Mija parę godzin odebrała tel. że paczki nie ma co więcej usłyszała nie będę tu cytował bo to jedna wielka łacina ale kilka razy prosiła aby nie przeklinać do słuchawki....

Naprawdę wystarczyło przy składaniu zam. wybrać pobranie jeśli niebyło możliwości zrobienia od razu przelewu to tylko wystarczyło zapytać czy wyślemy z odroczonym terminem to byśmy wysłali i było by po sprawie. A tak czekała na przelew który nawet w piątek nie dotarł.
Odpowiedz
Też miałem podobny przypadek. Wysłałem przekaz 03.03.2014 i czekałem na przesyłkę. Kontaktowałem się Z Mariuszem i przekazał wiadomość, że wpłaty nie ma na koncie. Okazało się, iż osoba, która przyjmowała przekaz pomyliła się o jedną cyfrę w nr konta. Bank to wyłapał i wstrzymał przelew. Różne rzeczy mogą się zdarzyć. Po usunięciu pomyłki zamówienie zostało zrealizowane bezproblemowo.

Pozdrawiam Janusz
W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, w winie - serce drugiego człowieka.
Odpowiedz
Mi kiedyś w zamówieniu wyszło 50,03 zł, poprosiłem o 3 grosze rabatu żebym przy kurierze nie musiał szukać "groszaków" i... dostałem go:1miejsce:
Odpowiedz
Zakupów dokonywałem w różnych sklepach i nigdy nie narzekałem. Wszystko było na 5. W sklepie Mariusza też robiłem zakupy (nie powołując się na nasze Forum) i jestem b. zadowolony.

Pozdrawiam Janusz

W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, w winie - serce drugiego człowieka.
Odpowiedz
@Sean Dillon miałeś niestety pecha, współczuję.
Nawet w najlepszym sklepie może się zdarzyć, jesteśmy tylko ludźmi, aczkolwiek Twoje niezadowolenie jest zrozumiałe.

Ja zamawiałem parę razy w Euro-win'nie i za każdym razem nie miałem problemów.
Dostałem szybko, sprawnie i zawsze mi dorzucili jakąś drobnostkę.
Odpowiedz
Sean - dymisz bez sensu o drobiazg. Nawet jeśli Euro-Win i Mariusz zbłądzili w tym konkretnym przypadku, to ok - poinformowałeś i cześć. Masz prawo wyrazić negatywną opinię nawet o tak porządnym sklepie, jak Euro-Win. Inni mają prawo z Twoją opinia się nie zgodzić i mieć zdanie przeciwne.
A teraz: ostateczny koniec zadymy! Ktoś (ja?) poczyści ten wątek z piany, pozostawiając jedynie opinie. Również te negatywne. Reklamacji nie przyjmuję.

[EDIT]: w kosmos poleciały 43 posty z wycieczkami osobistymi a także te, które po czyszczeniu wątku wyglądałyby bezsensownie - wszystkie merytoryczne opinie o sklepie pozostały nienaruszone.
[EDIT]: Aha, no i przepraszam tych wszystkich, którzy naprodukowali się tutaj, wkładając wysiłek i czas w pisanie. Część postów wyleciała jedynie dlatego, że poszatkowany wątek straciłby sens.
Odpowiedz
Mariuszu....dodaj jeszcze tylko do swojej wypowiedzi, kiedy zostałem poinformowany o kwocie do zapłacenia... tak dla ścisłości swojej wypowiedzi.
Odpowiedz
Daj chłopie spokój .
Ile można się czepiać ???
Sklep jest ok .
Odpowiedz
Wielokrotnie zamawiałem w tym sklepie i zawsze wszystko było OK.
Odpowiedz
Dla obniżenia temp. dyskursu dodam,że dla klientów odwiedzających osobiście ten sklep zmieniła się dotychczasowa lokalizacja.Sklep został przeniesiony do nowej siedziby w bardziej dostępnym miejscu w Warzycach ok. 100m. od drogi Jasło-Krosno.
Odpowiedz
Jak było,tak było.Trzeba zrozumieć człowieka,skoro zakup się nie udał.
Miałem podobnie,ale w innej firmie wysyłkowej,i zupełnie inny towar--prezent dla dzieciaka--prezent dotarł do mnie po 3 mies:o
Pamiętam,że zużyłem wtedy paczkę stoperanu,oraz całe opakowanie melisy.Pomaga!:1miejsce:
Odpowiedz
Judo75 - Szkoda małego pewnie dostał prezent 3 miesiące po urodzinach :D
Odpowiedz
Pewnie,że szkoda.To było dwa lata temu,i to był prezent dla córki pod choinkę zamówiony w listopadzie--dotarł pod koniec lutego:P
Trochę świeciłem oczami,bo przecież nie będę się przebierał za Mikołaja w lutym,gdzie już prawie wiosna:D
W sklepie euro-win zakup zrobiłem raz,i było ok.
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za realizację mojego zamówienia.
Szybko, solidnie, a i gratisiki się znalazły :D

Polecam EURO-WIN.
Odpowiedz
Po raz kolejny zareklamuję, bo jestem zadowolony.
Paczka dotarła i było w niej co trzeba.
Bardzo dziękuję.

[edit] Kupiłem fermentator, dokładnie ten:
http://www.eurowin.pl/pl/p/pojemnik-ferm...or-33L/365
Najzwyklejszy, ale to muszę napisać:
plastik z którego jest wykonany jest grubszy niż dotychczasowe, tj te które posiadam Biowinowskie.
Polecam.
Odpowiedz
Kolega, któremu dałem posmakować kilka moich win, chce robić tak jak ja wina.
Więc mu poleciłem zakup wiadra fermentacyjnego 33 l , oraz rurki w euro-winie ( butle już sobie załatwił sam ).
Dostawa dotarła w ciągu trzech dni - brawo:)
Odpowiedz
Polecam ten sklep, za każdym razem błyskawiczna wysyłka. Reklamacja rozpatrzona korzystnie dla mnie.
Odpowiedz
Toż kurcze mieszkam o rzut kamieniem od sklepu, zakupy czyniłem tu wielokrotnie i poza jednym razem (który został zresztą niezwłocznie zkorygowany) byłem zawsze zadowolony i nie wpadłem na pomysł z rabatem?!!! Następnym razem się ujawnię, zobaczymy co będzie ;)
Panie Mariuszu te dziewczęta w bezpośrednim kontakcie z klientem mogły by sie czasem też uśmiechnąć, na cenę nie ma to wpływu, ale jakoś by się tak przyjemniej kupowało...
Pozdrawiam, Goniusz.
Ps. jeśli miałem okazję w trakcie zakupów trafić na szefa, to dostawałem gratis do zakupów miłą rozmowę
Odpowiedz
Mariusz zarobiony człowiek jest, ale od zawsze solidny. Otatnio miałem okazję zakupić u niego hydroprasę lancmana 80l. Wszystko załatwione jak należy i zgodnie z planem.
Odpowiedz
W Jaśle namnożyło się sklepów winiarskich a to ma wpływ na klimat co służy klientom. :chytry:
Oferta Euro winu poszerzyła się w segmencie drożdży winiarskich. Uważam,że to jest strzał w dziesiątkę. :brawo:
Pozdrawiam.
Odpowiedz
m(M)nie akurat interesują bardziej butelki, korki i takie tam...
Odpowiedz
@Goniuś,aby było coś dobrego wlać do butelek to najpierw trzeba owoce poddać fermentacji a jak masz duży wybór drożdży to i łatwiej dobrać profil pod kontem parametrów wsadu i efektu końcowego.:big:
Drożdże i ich dobór mają duży wpływ na proces winifikacji.:ksiazka:
Dobrze więc,że Eurowin poszerzył ofertę drożdży dublując ofertę sklepu P. Lubery,ale w biznesie konkurencja jest wskazana i działa na korzyść klienta.
pozdrawiam.:)
Odpowiedz
Dobrze, dobrze, nawet jak mi to dobrze nie robi, to przecież też nie przeszkadza! Ja używam już dłuższy czas drożdże płynne marki Vina, do tych suchych jakoś się nie mogę przekonać.
A poza tym transferując: różnorodność w wyborze szkła też wywiera na mnie efekt ukontentowania!
Odpowiedz
W ofercie Euro-Winu na moją prośbę pojawiła się odżywka activit o (organiczna). Zwykły activit zawiera sporo nieorgaczniczego azotu (DAF) i co najgorsze producent nie podaje żadnych szczegółowych danych na ten temat.
Activit o ma wiele zalet, między innymi ogranicza wydzielanie H2S, przeciwdziała spadkowi pH nastawu, ogranicza skoki temperatury i zmniejsza ryzyko zatrzymania fermentacji. Dawkowanie polecane przez producenta to 0,2 grama na litr nastawu po dodaniu uwodnionych drożdży ( nie dodajemy DAF-u !!!) i kolejne 0,2 grama po osiągnięciu 1/3 fermentacji ( z DAF-em).
Więcej informacji podam na miodach pitnych.

Skocz do: