Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Globtroter.org - trochę o podróżach
Witam,
niedawno powstał nowy portal o podróżach, enoturystyce - Globtroter.org. Stronka jest młoda, jednak zapowiada się bardzo interesująco. Dodam, że stronę założył nasz dawny Modertor Globtroter - Conrad.
Marek
Odpowiedz
Czy Konrad zlikwidował forum na Globtroterze czy jakieś problemy przejściowe. Nie wchodziłem tam dosyć długo i widzę że nie ma forum .
Ktoś coś wie ?
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Też dawno nie byłem. Z tego co pamiętam to Conrad założył nową stronę stricte o podróżowaniu po Włoszech ale nie pamiętam adresu
Odpowiedz
tasmol - proszę poszukaj, jak możesz dla nas. Mam zamiar na wakacje do włoch lecieć, ale nie wiem gdzie, fajnie byłoby poznać relacje zwykłego obywatela.
Odpowiedz
A właśnie dostałem maila o reaktywacji forum. Poszukam link i wkleję.

Oto i link : http://www.italiaforum.pl/index.php?sid=...1624510e2d
Odpowiedz
(02-12-2016, 15:53)masda napisał(a): Mam zamiar na wakacje do włoch lecieć, ale nie wiem gdzie,

Leć, jak szukasz mocnych wrażeń. Czytałem artykuł wloskich naukowców, sejsmologów, którzy przewidują w najbliższych miesiącach kolejne trzęsienie ziemi. Okazało się, że poprzednie wstrząsy obsunęły płytę tektoniczną.
Odpowiedz
(03-12-2016, 10:14)vanKlomp napisał(a):
(02-12-2016, 15:53)masda napisał(a): Mam zamiar na wakacje do włoch lecieć, ale nie wiem gdzie,

Leć, jak szukasz mocnych wrażeń. Czytałem artykuł wloskich naukowców, sejsmologów, którzy przewidują w najbliższych miesiącach kolejne trzęsienie ziemi. Okazało się, że poprzednie wstrząsy obsunęły płytę tektoniczną.

Artykułu nie widziałam (może byś podał link jak coś takiego cytujesz?) ale ja bym nie panikowała. Oczywiście, że można mieć pecha i natknąć się na trzęsienie ziemi albo inny kataklizm, ale biorąc pod uwagę wielkość Włoch prawdopodobieństwo, że się będzie w jego okolicy jest bardzo małe. Jako przykład, mój rodzony brat był w centralnych Włoszech dokładnie wtedy kiedy były tam ostatnie trzęsienia ziemi i na każdy mój SMS czy jest OK, odpisywał, ze dowiaduje się o nich ode mnie.  Jak mieszkałam wiele lat temu w USA w rejonie San Francisco to po wyprowadzce zawsze miałam żal, że ani razu nie poczułam nawet małego trzęsienia ziemi, a tam są one statystycznie średnio 1 na dzień (głównie w skali 1-3, wiec nieodczuwalne). 

masda
Biorąc pod uwagę co Włochy maja do zaofiarowania nie miałabym najmniejszych oporów na bycie tam w każdej chwili. Ale ja też np zawsze podróżowałam na wyspy karaibskie w okresie letnim (sezon huraganów) bo ceny wtedy były średnio o polowe niższe niż zima. Najgorszy huragan jaki mnie dotknął dotarł do Massachusetts gdzie mieszkałam na stale. :)
Odpowiedz
Róbta co chceta. :D  Każdy jest panem swojego losu. Ja miałem jechać na urlop do Toskanii ale jadę do Portugalii.
Odpowiedz
(03-12-2016, 21:24)vanKlomp napisał(a): Róbta co chceta. :D  Każdy jest panem swojego losu. Ja miałem jechać na urlop do Toskanii ale jadę do Portugalii.

No to życzę Ci, byś nie wpadł z deszczu pod rynnę :D
Odpowiedz
ta strona Globtroter całkiem fajna, jeśli chodzi o treść, ale mam wrażenie, że przydałoby się odświeżenie wyglądu, żeby było czytelniej :)

Popraw swoją pisownię, zdania zaczynaj z wielkiej litery. Moderator.

Skocz do: