Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idzie zima - czas na narty...
#16
Leśne ścieżki to raczej na biegówki;), bo mocno pochylone leśne ścieżki i narty zjazdowe to brr, drzewa za szybko migają:D.
Masz rację ale i nie masz, po pierwsze to Hyde Park, a po drugie nie jestem w stanie znaleźć bardziej adekwatnego określenia odzwierciedlającego takie zdarzenie.:D
Gumowych drzew życzę, ja już raczej jeżdżę na spokojniejszych trasach i dobrze przygotowanych, a Livigno to świetne miejsce, przy dużych opadach śniegu dojazd samochodem przez tunel od strony Austrii (a przynajmniej tak było jakiś czas temu), od strony Włoch drogi bywały nieprzejezdne.
Lech
Odpowiedz
#17
(07-01-2017, 13:20)Mikael napisał(a): Pozdrawiam i zycze spokojnych tras bez uczących sie nieudaczników... Jak dobrze, ze mam bezludne lesne ścieżki.

...każdy kiedyś zaczyna, trochę wyrozumiałości :)
Odpowiedz
#18
Dla początkujący są "ośle łączki" a nie szybkie trasy zjazdowe. Nie ma to jak ledwo trzymając się na nartach zjechać od razu czarnym zjazdem.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
#19
(13-01-2017, 15:44)witkana napisał(a):
(07-01-2017, 13:20)Mikael napisał(a): Pozdrawiam i zycze spokojnych tras bez uczących sie nieudaczników... Jak dobrze, ze mam bezludne lesne ścieżki.

...każdy kiedyś zaczyna, trochę wyrozumiałości :)

Droga Pani, proszę czytać ze zrozumieniem. Taki drobny sarkazm to był, gdyż niektórzy uważają, że nadmiar władzy na forum upoważnia ich do szefowania każdemu i w każdej sytuacji, nawet, jeśli sami są ledwie maluczkimi :glupek:.

Jak śniegu było mało to jeździć nie szło, że tak ujmę. Tymczasem u mnie nawaliło śniegu do pół łydki i w takich warunkach biegać też się nie da, chyba, że w jakichś rakietach. Śpieszę tez dodać, że pierwszy raz spotkałem w "swoim" lesie innego biegacza. Zdziwiłem się bardziej, niż gdybym wpadł na łosia.
Odpowiedz
#20
Ja polecam Wiercholmie -jest trochę fajnych tras i połączone dwie doliny. W szczyrku powstała nowoczesna kolej i też spory wybór tras.
Może ktoś z Was ma fajną kwatere do polecenia ?
Odpowiedz
#21
W Szczyrku jest problem bo jest 3 firmy :( A jak to bywa dogadać się ciężko !!
_____________________
Mirek
Odpowiedz
#22
Szczyrk po prostu kapitalistyczny zbyt się zrobił ;p
Odpowiedz
#23
Szykujcie narty nadchodzi zima stulecia:
https://www.meteoprog.pl/pl/news/60827/
Odpowiedz
#24
Mówi się, że przepowiadanie pogody na dłużej niż 3-4 dni to wróżenie z fusów. I rzeczywiście tak chyba jest.
Co do zimy - wiadomo, musi być zimno. Z tego co widzę, to Beskid Arena w Beskidzie Śląskim rusza juz z początkiem listopada: http://beskidsportarena.pl/strona-glowna/
Można to połączyć z wycieczką na http://hotelnabloniach.pl/blog/zwiedzic-...beskidzia/
Przyjemne z pożytecznym :)Skocz do: