Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dodawać zdjęcia na forum?
Jak w temacie, nie wiem jak mam zmienić rozmiar obrazu do poniżej 98kB. Mam słaby aparat w telefonie, ale nadal mimo wszystko robi zdjęcia zajmujące około 1,4MB. Konwerter.net jest w stanie zmienić rozmiar do 800x600 bez problemu, ale nawet zamieniając na format GIF wyszło mi 470kB.
Imageshack mnie wkurza bo każe mi premium kupować.
Czy macie jakąś radę dla laika komputerowego jak dodać zdjęcie na forum??

PS. w FAQ nic nie znalazłem, a w wątkach tylko coś o Picasso, czego zresztą nie zrozumiałem.
Odpowiedz
Ostatnio jak wykasowało mi się minifoto to też miałem taki problem. Próbowałem znaleźć stronę, gdzie zmniejszę jednocześnie rozmiar i wagę. Używam zmniejszacz.pl tylko żeby zmienić wagę trzeba zmniejszyć jakość (ale wychodzą ok)
Odpowiedz
Można przez painta jeżeli masz W7 conajmniej. Chyba była tam taka opcja
Odpowiedz
wrzuć na imgur.com i wysyłaj "direct link" na forum
Odpowiedz
Ja mam jakiś program typu "Image Resizer" wpisuje rozmiar i rozmiar kB pożądany 800x600 i 98kB i mi wszystko elegancko wtedy się wrzuca, jednakże mam nadzieję na szybkie przejście na nowe forum, bo i tak strasznie mozolne jest wrzucanie przy większej liczbie zdjęć
Odpowiedz
Dzieki bardzo za szybkie doradztwo. Nakierowaliście mnie, a że używam macbooka to poszukałem analogicznego programu do 'amerykańskiego zła' i jestem skłonny go z czystym sumieniem polecić - nazywa się iResize.
Dokładnie określa się w nim rozmiar, format oraz 'wagę' w KB.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Szukam informacji z jakimi rozszerzeniami załączniki są obsługiwane na forum?
Pozdrawiam zbyszek

Skocz do: