Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteś tu nowy? Przywitaj się z nami.
Witam wszystkich forumowiczów
Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Wprawdzie nie jest to mój pierwszy post, ale ostatnio napisałem tu cokolwiek w 2009 roku :D

Przez te lata zdarzało mi się zaglądać na forum w poszukiwaniu informacji, bo jest tu zawarty naprawdę ogrom wiedzy i doświadczeń... ale ostatnio naszło mnie aby bardziej aktywnie uczestniczyć w tej społeczności  :)

Tak więc "cześć" wszystkim i pozdrawiam!
Pozdrawiam Kuba!
Odpowiedz
Cześć  :)
Odpowiedz
Witam serdecznie :)
Odpowiedz
Hejka wam ;)
Odpowiedz
Witka "Nowiki". Udanych nastawów.
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Big Grin 
Jako raczkujący producent domowego winka i nie tylko witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Postaram się nie zadawać głupkowatych pytań, jeżeli jednak takowe zadam, proszę o wybaczenie - będzie ono wynikało z mojej niewiedzy.
Odpowiedz
Witamy serdecznie.
Odpowiedz
Cześć Wszystkim!   Blush
Odpowiedz
Witam serdecznie Wszystkich ;]
Odpowiedz
Witajcie ;)
Odpowiedz
Witam wszystkich!

Witaj, swoje pytanie zadałeś już  w innym temacie. Mod.
Odpowiedz
Cześć za namową kolegi - Erikos - postanowiłem do was dołączyć, uczę się uprawy winorośli i robienia wina 14 lat, wasze forum czasem podglądałem więc czas najwyższy na rejestrację. pozdrawiam :)
Odpowiedz
:spoko:
Witaj Marku.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Czemu usuwacie moje posty? Czuje się za komuny napastowany przez SB!
Nich Żyje wolna Polska!!!
Odpowiedz
(07-08-2018, 14:12)Duduś36 napisał(a): Czemu usuwacie moje posty? Czuje się za komuny napastowany przez SB!
Nich Żyje wolna Polska!!!

Witaj.

Na początek, przeczytaj jeszcze raz Regulamin Forum.
Odpowiedz
Ok, dzięki przeczytam
Odpowiedz
Witam wszystki, nowych i starych uzytkowników. przygode z domowym winem zacząłem jakis czas temu, ale efekt był słaby teraz wracam znowu z dużą dawką informacji zaczerpniętej na forum..
Odpowiedz
Czuwaj! Druhu.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Cześć i czołem :)
Odpowiedz
Ooooo. Wszelki Duch.....
Witaj Duchu

Odpowiedz
Witam wszystkich i dziękuję za przyjęcie na forum. Pozdrawiam.

Skocz do: