Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KIWI po ile?
(22-01-2014, 11:56)gr000by napisał(a): Dzisiaj najtańsze kiwi na Placu Imbramowskim było 0,50zł/szt, wziąłem 20 sztuk. Szkoda, bo liczylem na 7-10 kg.

W Tesco są po 69 groszy za 2 sztuki. Duże, ładne i twarde.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Kiwi na gwałt aktualnie szukam :lol:
Jak ktoś wie o rozsądnej marketowej cenie (bardziej atrakcyjnej niż: 69 groszy za 2 sztuki)
niech pisze PLS.

Jeżeli ktoś kupuje na Obrokach w Katowicach niech napisze jaka cena i w jakich godzinach kupować.
Odpowiedz
Ja ostatnio kupowałem po 4zł/kg - Tesco Lublin.

Nie wiem właściwie jaka jest "rozsądna" cena kiwi.
Odpowiedz
Dla mnie max 4zł/kg
co prawda rok temu kupowałem po 2,99.
Coś cianko w tym roku z tymi promocjami :(
Odpowiedz
Cena kiwi jak dla mnie jest do przyjęcia do około 3 zł. W przeciągu 3 lat wykonałem 4 wina z kiwi ceny zakupu od 1 zł do 2,99 zł.
Pozdrawiam i życzę samych promocyjnych cen .
Odpowiedz
A może by tak znaleźć w swoim rejonie kogoś kto zajmuje się hurtowym przerzutem owoców? Wszędzie na pewno będą jakieś odpady czyli np. gdzieś draśnięte obite czy coś, lekko uszkodzone a tacy hurtownicy oddają doc tanio lub za darmo. W Krakowie kiedyś było po 1zł/kg to jest rozsądna cena :)
Odpowiedz
Wczoraj kupiłem na targowisku na Starych Tychach - 3,5zł/kg
Niestety nie chcieli pohandlować i nie zeszli ceny :wsciekly:
Odpowiedz
Gdzie teraz można kupić najtańsze kiwi ? po 2-3zł ?
Odpowiedz
Pewnie nigdzie bo włoskie już się kończy a nowozelandzkiego jeszcze nie ma(ale ono jest z reguły droższe).
Odpowiedz
Tak czytam i czytam i coraz wiekszą mam ochotę popełnić nastaw z kiwi.
Wczoraj u kolegi prubowałem kiwi (odmiany nie pamiętam) wielkości małej pomarańczy.
W smaku niebo w gębie. Jeszcze tak delikatnego i słodkiego nie jadłem a było w miarę twarde.
Idealny owoc na wino. Jedynie cena 68 zł za 10 kg ale na początek mozna przeskoczyć.
Odpowiedz
W ostatnią sobotę kupiłem kiwi wreszcie 4zł/kg.
Wiem, cena nie powala, ale marketowe obniżki do mnie nie dotarły.

Skocz do: