Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolorowe etykiety
Tym razem etykieta na wino wiśniowe.
Jakby ktoś chciał podobną etykietę, (z tych do moich win) to mogę zrobić.

Jak chcesz mieć etykietę, mogę ją zrobić zgodnie z Twoim pomysłem. Wystarczy napisać wiadomość priv. 
To nie reklama, lecz propozycja całkowicie za darmo.
Odpowiedz
Mix składników:
-owoce jabłko 90% gruszka 10%
-500g hibiskusu
-kostki dębowe i trochę aronni dla cierpkości.
Oto etykietka:

Jak chcesz mieć etykietę, mogę ją zrobić zgodnie z Twoim pomysłem. Wystarczy napisać wiadomość priv. 
Odpowiedz
Wiele Twoich etykiet ma ładne tło, szczególnie przypadło mi do gustu to z etykiety wina z dzikiej róży. Ponadto na tej etykiecie zwrócił moją uwagę jeden szczegół: kropka nad literą z w wyrazie "róża" jest większa i niżej osadzona od pozostałych kropek. Czy sam ją dorobiłeś (brak polskich znaków w czcionce), czy to przypadłość czcionki?
Wino otwiera serce na miłość.
Owidiusz
Odpowiedz
Chciałem sprawdzić w projekcie, lecz niestety niektóre z pierwszych etykiet skasowałem przy formatowaniu, gdy wgrywałem system (teraz wiem, że powinienem to robić na trzeźwo). Pewnie masz rację, jak patrzę na etykietę to widać tę kropkę (nie pamiętam, ale z pewnie dorysowałem). Taki błąd i niedokładność, wtedy jeszcze zaczynałem przygodę z grafiką. Tło często robię gradientowe zestawienie dwóch kolorów z projektu (czerwień róży i biel ziarnka).
Odpowiedz
Gradient to fajna sprawa. Przydatny zwłaszcza przy projektowaniu okładek, plakatów, etykiet itp. I można go stosować do różnych elementów graficznych, nie tylko do tła. Ale o tym na pewno wiesz.
Też czasem robię etykiety, ale przyjąłem inną koncepcję. Na etykiecie umieszczam tylko nazwę wina i kraj produkcji lub rok produkcji. Resztę informacji podaję na kontretykiecie, którą drukuję na zwykłej drukarce.
Wino otwiera serce na miłość.
Owidiusz

Skocz do: