Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Komu ginu komu dymu?" czyli rozmaitości z wedzarni :))
Odpowiedź iście ekspresowa. Dla kolegi nagroda złota koparka.

Szkoda że jesteś tak powściągliwy z wypowiedzią tu jak i na innym dedykowanym forum.

Załączone pliki Miniatury

Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
Co Ci przeszkadza pisanie w starym temacie?
Odpowiedz
(12-02-2018, 19:55)drajla napisał(a): Co Ci przeszkadza pisanie w starym temacie?

Generalnie pewnie nic poza uśmiechem :), ale niech tekst wnosi jakąś treść ponad 'wiem ale nie powiem'
Jurek 

"Błogosławieni ci którzy nie wiedzą, a mimo to nie zabierają głosu ..."
"Dobrze rozbudowana administracja utrzyma się sama ..." 

Odpowiedz
(12-02-2018, 19:55)drajla napisał(a): Co Ci przeszkadza pisanie w starym temacie?

Nic mi nie przeszkadza. Ale kol Biotit odwiedza różna tematy na obecnym forum jak i Wędzarniczej Braci z innymi użytkownikami i bufoniastym tonem stwierdza że to, sramto i owamto jest be. I koniec wypowiedzi.
Ja na WB przestałem cokolwiek pisać po fali ataków na nowych użytkowników. Powstała tam klika która wręcz napada na nowych lub na użytkowników zakładających nietypowe tematy z nietypowymi tytułami twierdząc że takim zachowaniem robimy szkodę środowisku. Przy czym czynią tak samo ale uważają że dla wyższego celu i ich sytuacja jest inna.
Czepianie się jest nawet przez PW i tu i tam.
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
Ok.
Odpowiedz
To jest temat o wędzeniu..
Koparki i inne dylematy, trzeba konstatować - najlepiej - przed lustrem...
Odpowiedz
Temat jest o wędzeniu i się do tego odniosłem.
Jak ktoś pokazuje foty i uważa , że jest ok , a robi błędy to należy napisać co jest nie tak.

Co do WD to jest tam kopalnia wiedzy, tylko niektórzy idą tam na skróty i potem wychodzą takie kwiatki jw.

jaguar56 - ja się nie czepiam.

Skocz do: