Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który regał na wino wybrać ? Pomóżcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Chciałbym otworzyć winiarnie w Poznaniu i poszukuje dobrych regałów na wino. Czy możecie mi pomóc w wyborze regału. Interesuje mnie regał RW-3-91 który jest na tej stronie http://regalynawino.pl bo ma on najwięcej miejsca na butelki. Mam dylemat bo jest tam też regał na 91 butelek RW-1-91. Czy możecie mi doradzić który stojak wybrać ? To jest chyba największe w Polsce forum winiarzy dlatego mam nadzieje że mogę na Was liczyć
Odpowiedz
Wybrałbym RW-3-91, wygląda na stabilniejszy. Różnica 50 zł, ale większa pewność, że się nie rozwali. Możesz też zrobić taki regał samodzielnie. Koszt też będzie niższy od kupnego.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Mnie też się wydaje, że RW-3-91. Ten drugi może stać w amatorskiej piwniczce ale do winiarni potrzebny jest bardziej stabilny.
Odpowiedz
OK dzięki wielkie za pomoc a czy ktoś z Was kupował może u nich regały na wino ? bo w sumie chciałbym kupować u sprawdzonej firmy dlatego dobrze poznać opinie innych
Odpowiedz
TU niby widć lepiej jego wykonanie.

Jak go zakotwiczysz do ściany w paru punktach, będzie stał w suchym pomieszczeniu to raczej nie powinien się odkształcić pod wpływem ciężaru.

Podejrzewam że 7 pełnych butelek powinno ważyć ponad 9kg na 70 cm dł. pułki.

Komplet ładunku+regał= ok. 130kg
Nigdzie się nie doczytałem jaka jest grubość tych elementów z których został wykonany.

Odpowiedz
Spokojnie wytrzyma. Ja mam regały takie jak RW-1-91. Zapełnione do ostatniego miejsca i jest ok.
Odpowiedz
No właśnie boje sie że może nie wytrzymać ale wszyscy mówią że to najlepsza firma w sieci która zajmuje się regałami na wino więc myślę że tyle osób nie może się mylić i chyba wie co mówi
Odpowiedz
U mnie 15 lat wytrzymują to nie wiem z jakiego powodu u Ciebie ma być inaczej.
Odpowiedz
Dziękuje za rady. Kupiłem regał 3-91. Dzisiaj mi przyszedł i na prawdę jest super, widać że ma dobra jakość wykonania. Ciekawe jak długo mi wytrzyma ale gwarancja na niego jest 2 lata wiec się nie marwię.
Odpowiedz
Napisałem Ci, że u mnie 15 lat pod pełnym obciążeniem to dlaczego u Ciebie ma być mniej?
Odpowiedz
pewnie masz racje. Jak na razie regał sprawuje się świetnie
Odpowiedz
Wrzuć zdjęcia.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Skocz do: