Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najdroższa whisky. Sprzedano ją na aukcji za ponad milion dolarów.
Trzeba zamówić parę skrzynek na Wysową 2019r. :nie_powiem:

https://facet.onet.pl/najdrozsza-whisky-...ow/ykz920f
Odpowiedz
Jedyny sposób to namówić właściciela żeby stanął do konkursu. Czyli w przyszłym roku w Wysowej konkurs domowych whisky.
Pozdrawiam, Grzegorz
Odpowiedz
Panie Azjato, uruchamiam swoje tajne zasoby na Wysową 2019. Dziś można je prze/wy/pod/kupić za mierne 300 tysi dolarów, bądź 250 tysi Ryjali Saudyjskich. Próbowałem jeszcze dziś wieczorem - zaprawdę powiadam ci - pychotka nad pychotkami.
Odpowiedz
Gdzie się kończy hobby, zaczyna głupawka albo pranie brudnej kasy?
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Eee tam, moje najstarsze miody są bezcenne. To ja zadecyduje kto je wypije, a nie ilość wydanej na nie forsy.
"Artificem commendat opus"

Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że ma 42,8 vol nie wróżę, że jest warta tych pieniędzy-dużą kwotę generuje flaszka, a zwłaszcza etykietka, autorstwa żyjącego artysty, ale średnio znanego. Co więcej, z beczki wyszło kilkanaście flaszek, a nie jedna, tylko od roku, począwszy 2002 chyba, cenę cały czas windowali.

Odpowiedz
Chińczycy mają za dużo pieniędzy więc dlatego pojawiają się tak absurdalne kwoty. Transfery piłkarskie to już całkiem na głowie stanęły .
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Mista Chinaman! I got GREAT whiskey! Own product, only USD 658.000 per bottle. Excellent value, great taste.

EDIT
If you like, I make special price for you - USD 798.000. Fantastic stuff!

Skocz do: