Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naturalny sok z wiśni oddam.
Witam, rzadko tutaj ostatnio zaglądam. Ale jestem. Z uwagi na moją obecną pracę, a także na to iż nie lubię jak pewne rzeczy się marnują, piszę do was koledzy, może jesteście zainteresowani naturalnym sokiem (samociek z wiśni) Posiadam tego ok 30 l tygodniowo. Sam już nastawilem na nim dziesiątki litrów trojniaczka wisniowego. Może też ktoś chciałby? Oddam zupełnie darmo, żeby się nie marnował. Żal mi po prostu go wylewać do zlewu. Jest w wiaderkach, również dodatkowy gift, ale raczej do odbioru osobistego. Kiepsko raczej go wysyłać, poza tym nie mam na to czasu. Odbiór Leszno lub najbliższe okolice. Pozdrawiam i zachęcam.
Pozdrawiam
Paweł

W życiu piękne są tylko chwile,tak,tak..
Odpowiedz
Witam, a kolega z Leszna w Wielkopolsce czy na Mazowszu?
Odpowiedz
W Wielkopolsce.
Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz
Czy ten sok jest pasteryzowany ?
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(27-02-2019, 16:03)alskarus napisał(a): Czy ten sok jest pasteryzowany ?

Jurek,

Jakbyś wymyślił sposób na odbiór soku z Wielkopolski, to czy mogłabym się też dopisać do niego (max 10 litrów)?
Odpowiedz
Jurek, sok nie jest pasteryzowany. To sok z mrożonych wiśni  rozmrazanych w sposób naturalny czyli samociek. Z 20 kg mrożonych wiśni wyciek ok 5-6 l soku. Tygodniowo mam go z 20-30 litrów  Sam nastawialem trójniak i wino. Zapowiadają się b. dobrze. Trójniak z samego soku i miodu bez dodatku wody. Żal wylewa. Pracuje teraz w cukierni i ten sok się wylewa.
Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz
Trochę nagnę regulamin, ale informacja ważna. Z uwagi na moją kontuzję kolana na tenisie (naderwane więzadła krzyżowe i krwiak) i absencji w pracy na minimum dwa miesiące, soku mam ograniczona ilość i muszę podzielić między osoby które już się zgłosiły że po niego przyjadą.Na razie fizycznie więcej go nie będzie. Gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany, to będzie dostępny po moim powrocie do pracy. Dam znać kiedy to nastąpi.
Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz
Wracaj spokojnie do zdrowia. :spoko:
Odpowiedz
Dzięki Paweł, Przyda mi się troszkę odpoczynku. Pozdrawiam
Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz
Paweł kuruj się akuratnie bo w br. na Wysowej tańce są przewidziane. Musisz zdążyć!
Dużo zdrowia życzę.
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Dzięki Heniu, zrobię wszystko co w mocy i niemocy mojej by podołać nie tylko z tańcami.  :)
Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz
Paweł
Jeszcze raz dziękujemy za przemiłą gościnę i soki.
Z tego co widziałem, to nie powinieneś mieć problemów by zatańczyć z Heniem... :)
Dużo zdrowia życzymy
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Dzięki Jurek, oby coś pysznego wyszło z fermentacji soku.
Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz
Jurek podzielił się sokiem ze mną, który do późna nocy w sobotę przerabiałam na wiśniowy miód i winko wiśniowe (pierwszy raz nastawiłam wino, więc na razie tylko 5 litrów). Oba nastawy  ładnie bulgocą.

Piękne dzięki za sok i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Skocz do: