Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRACA
Nie wiem czy ma to jakiś sens tzn. czy sprawdzi się przede wszystkim, ale pomyślałem sobie, że przecież co rusz ktoś z nas traci pracę, jest na tak zwanym wylocie, albo sam chciałby w tej materii, w życiu swoim cokolwiek zmienić.
Może więc poprzez Forum coś w tej mierze dałoby się uczynić.
Czasem za sprawą dzieła przypadku, ktoś może zostać uratowany.
Na pewno są wśród nas osoby, które same funkcjonują w roli pracodawców lub są na stanowiskach decyzyjnych.
Inni, w ramach swojego ogródka są zorientowani lepiej niż ktokolwiek z zewnątrz odnośnie charakteru pracy, tego czego można po niej oczekiwać i jakiego profilu zwłaszcza psychologicznego adepci być powinni. Także jako pierwsi mają wiedzę o pojawiających się wakatach.

W swoisty sposób wpisy na forum kształtują obrazy osobowościowe użytkowników, o wiele bogatsze, wyrazistsze i o niebo prawdziwsze niż te jakie dają jakiekolwiek inne formy rekrutacyjne. Zatem patrząc w ten sposób również z tej strony, liczę że pomysł powinien plennie się ukorzenić.

pozdrawiam
Darek
Odpowiedz
(14-11-2009, 20:10)DarekM napisał(a): ..... liczę że pomysł powinien plennie się ukorzenić.

Ale pomysł na co? Na oferty pracy, CV, czy myślisz jeszcze o czymś innym?
Odpowiedz
Pomysł na to że jak jesteś szefem i masz jakieś wolne stanowisko to zamiast szukać nie wiadomo kogo to dajesz pracę komuś kogo znasz z tego forum... chyba się nie mylę.
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł. ja sobie to tak wyobrażam, że po prostu ktoś pisze, że szuka pracy lub pracownika w danym mieście /województwie lub, że w danej firmie jest rekrutacja na takie, a takie stanowisko. Czasami nawet można szukać na przykład do pilnowania winnicy w czasie nieobecności właściciela i ktoś się zgłosi na pewno :diabelek:

Ja na przykład chętnie bym zmienił pracę na inną w Kielcach lub okolicy, może ktoś potrzebuje. Programowałem maszyny CNC, chętnie przyuczyłbym sie na stanowisku konstruktora, obecnie pracuje jako grafik "mało kratywny" i jestem kopistą w drukarni :) Mogę pracować również w innych branżach, moja mocna stroną jest to, że bardzo szybko przyswajam nową wiedzę :)
Odpowiedz
jakby ktoś organizował koncert i nie miał realizatora - do mnie (umowa o dzieło, albo faktura), albo chciał wynająć BARDZO dobrą aparaturę z zawodową ekipą, to też do mnie (to nie moje, ale na co dzień pracuję w takowej). :) Wrocław i okolice w promieniu 400 KM :D
Odpowiedz
To i ja skorzystam z tematu bo sezon się zbliża :)
Wykonuję Ocieplenia budynków oraz tynki elewacyjne na terenie pow.żywiecki,bielski,mikołowski. kontakt. 507617690 mwlipowa853@op.pl
Odpowiedz
To ja się dołącze - pracuje w Boschu w Mirkowie pod Wrocławiem - firma się rozwija (bo zamykają fabryki w Europie i Wrocław przejmuje produkcje) - cały czas się toczą jakieś rekrutacje, na wszystkie stanowiska.
Odpowiedz
Heh, szkoda że mieszkam pod Poznaniem, a nie pod Wrocławiem... Jakby ktoś o czymś w Poznaniu wiedział, to miło będzie jak da znać, bo jako niezatrudniony intensywnie szukam pracy.
Odpowiedz
I ja się dołączę! Gdyby ktoś szukał wykwalifikowanego kucharza z wieloletnią praktyką w moich okolicach to jestem do dyspozycji...
Odpowiedz
W akcie desperacji skorzystam z Waszej uprzejmości.
Szukam pracownika, może nawet pracowników :) Niestety charakter pracy, którą oferuje, jest dość specyficzny, więc....
No nie będę zaciemniać, potrzebna osoba dyspozycyjna, wytrwała :) umiejąca trzymać nerwy na wodzy :)
Szczególnie cenne jest dla mnie doświadczenie w pracy z ludźmi, najchętniej w nieruchomościach, bankowości lub dziedzinach pokrewnych.
Z powyższego już prawie wynika, że szukam pracownika do biura nieruchomości :)
Jeśli znacie kogoś, kto nadawałby się, kto chciałby.... proszę o kontakt.
Odpowiedz
Szukam pracy w zawodzie jak 2 posty wyżej, do tego imprezy okolicznościowe, bankiety tez jestem wstanie zorganizować pod względem pracy kucharza. ( na terenie łodzi)
Odpowiedz
Pracuję póki co jako oświetleniowiec, akustyk (po prostu techniczny) i aktor w niezależnym teatrze off'owym. Z chęci ą zmieniłbym prace na coś w moich okolicach :) GDAŃSK
Odpowiedz
(30-11-2009, 20:16)piwkot napisał(a): Programowałem maszyny CNC

hmm jestem w trakcie budowy mini maszyny CNC (zbieram dopiero materiały) głównie do frezowania płytek PCB, może szkła, metali, jeszcze nie wiem... jaki język programowania do silników krokowych byłby dobry dla kompletnego żółtodzioba?
Odpowiedz
(06-01-2011, 14:31)buamazur napisał(a):
(30-11-2009, 20:16)piwkot napisał(a): Programowałem maszyny CNC

hmm jestem w trakcie budowy mini maszyny CNC (zbieram dopiero materiały) głównie do frezowania płytek PCB, może szkła, metali, jeszcze nie wiem... jaki język programowania do silników krokowych byłby dobry dla kompletnego żółtodzioba?

Buamazur, w poprzedniej firmie "produkowałem" płytki drukowane - jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to może się przydam :)
Odpowiedz
Jaki system pracy w tym Boschu
Odpowiedz
@buamazur, tak się składa, że zbudowałem maszynę CNC więc co nieco o tym wiem. Niestety stoi ona w garażu nieużywana praktycznie i się marnuje, a to z powodu notorycznego braku czasu. Nie wiem co chciałeś powiedzieć pisząc "język programowania" . Silniki krokowe sterowane są sygnałami step i dir zazwyczaj, a do tego żeby to obsłużyć wystarczy program, np. mach2.

Zresztą ,zapraszam na http://www.cnc.info.pl ;)
Odpowiedz
na razie nie mam większych planów co do budowy (brak czasu, pieniędzy, części), nie potrzebuję jej na co dzień, ale czasem hobbystycznie coś zrobić... mam trochę schematów ciekawych do zrealizowania, a na "pająka" nic mi nie działa, także raz na jakiś czas by sumie przydało ;) muszę się zapisać na to forum wreszcie, ale na razie mam inne priorytety... z czego zrobiłeś swoją CNC?
Odpowiedz
Robiłem z lignofolu, takiego kompozytu drewnopochodnego. W sumie włożyłem w to mnóstwo kasy,czasu i stoi nieużywana, a potencjał ma, pole pracy 450 x 500 mm, silniki 1.9 Nm , śruby trapezowe, sprzęgła, dobry sterownik... Także zastanów się czy na prawdę tego potrzebujesz ;)
Odpowiedz
S&S SELEKCJONERZY WINA Z BYDGOSZCZY POSZUKUJĄ PROFESJONALNYCH SOMMELIERÓW DO WSPÓŁPRACY W PROWADZENIU WINIARNI I SKLEPU WINIARSKIEGO!!!!
CHĘTNYCH PROSZĘ O KONTAKT marta.gorecka@warzelniapiwa.pl
Odpowiedz
Szukam pracy w Poznaniu lub bliskiej okolicy dla swojej córki :) Takiej za pieniądze z możliwością rozwoju :)
Ewentualnemu pracodawcy prześlę CV.
:)
pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz
Ciężko będzie znaleźć coś dla osoby nieletniej. Niech lepiej się skupi na nauce w tym gimnazjum a nie praca, praca... :nie:
Odpowiedz
(09-03-2011, 12:31)Przemo_P napisał(a): Ciężko będzie znaleźć coś dla osoby nieletniej. Niech lepiej się skupi na nauce w tym gimnazjum a nie praca, praca... :nie:

Jakby co :) to ona jest letnia :) nawet wielo.... :)
Odpowiedz
Ja również rozglądam się za pracą na drugi etat. Może ktoś miałby coś takiego na przedpołudnia

Pozdrawiam
Maciej
Odpowiedz
Wiem, dżentelmenowi nie wypada, ale....
bajkasia - Urodzony: 30-7-1966
dziś - 9-3-2011
2011-1966=45
Za GUS - W latach 90. średni wiek, w którym kobiety rodziły pierwsze dziecko wynosił 20-24 lata.
1966 + 22 ( średnio) = 1988
2011-1988=23

Ale co ja sie znam !
Odpowiedz
Jeśli ktoś poszukiwałby solidnego pracownika w Warszawie lub okolicach Otwocka to ja byłbym chętny. Najchętniej praca biurowa, ale sprzedawca czy asystent też mile widziany.
Odpowiedz

Skocz do: