Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRACA
(09-03-2011, 14:08)allah napisał(a): Wiem, dżentelmenowi nie wypada, ale....
bajkasia - Urodzony: 30-7-1966
dziś - 9-3-2011
2011-1966=45
Za GUS - W latach 90. średni wiek, w którym kobiety rodziły pierwsze dziecko wynosił 20-24 lata.
1966 + 22 ( średnio) = 1988
2011-1988=23

Ale co ja sie znam !

Allah !!!! BÓJ SIĘ BOGA !!! Żeby od razu tak publicznie mi wyliczyć !!!! Przecież ja tylko pracy dla córki szukam :)
Odpowiedz
Następny skory zaraz Ci ryntkę wyliczy .... :glupek: (przed i po OFE)
Odpowiedz
No tak, oby ten co ryntkę :) będzie liczył, też co nieco doliczył :)
Bo wyliczający mi allah nie dopatrzył, że lipiec jest za kilka miesięcy :) i dorzucił mi :( cały rok ;) A do wczoraj byłam jeszcze szczęśliwą 44-latką :lol:
Należy mi się jakaś flaszka :chytry: co nie :) ????????
Odpowiedz
Jak najbardziej, niech Ci Allah przychylny będzie!
Odpowiedz
Ehh, wiedziałem że nie powinienem był tego robić!
Jak tylko zawinę do portu (domu) nie omieszkam wynagrodzić !
Odpowiedz
Kasiula, ja po zdjęciu dałbym Ci max 18! Córce nawet bez zdjęcia też...
Odpowiedz
(10-03-2011, 15:16)Logan_R napisał(a): Kasiula, ja po zdjęciu dałbym Ci max 18! Córce nawet bez zdjęcia też...

:) Tomku...dziękuję :) Ja w sumie się cieszę, że nikt nie wyliczył mojej wagi .... tak statystycznie :)
Bo tego bym nie wybaczyła :)
Odpowiedz
Statystycznie kobieta w Polsce w wieku 18 lat ma średnio około 166 cm (dane z roku 2004, nowszych nie mam). Po zdjęciu widać że grubokoścista nie jesteś więc dla tego prawidłowa waga kobiety o tym wzroście to 58 kg. Ponieważ jednak masz 18 lat to do tego wyniku jest poprawka - wiek 20 lat: -3. Niewiele Ci brakuje więc taką poprawkę przyjmiemy. Statystycznie ważysz 55 Kg.

I za to wypijmy :pijemy:

;););)
Odpowiedz
(11-03-2011, 08:13)Logan_R napisał(a): Statystycznie kobieta w Polsce w wieku 18 lat ma średnio około 166 cm (dane z roku 2004, nowszych nie mam). Po zdjęciu widać że grubokoścista nie jesteś więc dla tego prawidłowa waga kobiety o tym wzroście to 58 kg. Ponieważ jednak masz 18 lat to do tego wyniku jest poprawka - wiek 20 lat: -3. Niewiele Ci brakuje więc taką poprawkę przyjmiemy. Statystycznie ważysz 55 Kg.

I za to wypijmy :pijemy:

;););)

:niewiem:

Teraz to już chyba pora na.... iloraz inteligencji? Statystycznie oczywiście !
:pomocy:
Odpowiedz
No w tym polu to minimum MENSA... I to już nie kwestia statystyki. :lol::lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
MEN SA? Znowu jakaś garażowa firma :glupek:
Odpowiedz
Witam w takim razie Ja wrócę do tematu :)

Aktualnie poszukuje pracy w Krakowie mam 23 lata jestem studentem co więcej dyspozycyjnym 7dni w tygodniu.
Pracowałem wcześniej jako muzealnik, przewodnik i ostatecznie wylądowałem w firmie ogrodniczej.
Szukam stałej pracy może któryś z szanownych kolegów forumowych będzie w stanie mi pomóc?

Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Witam mam 22 lata, pracuje w biurze projektowym (architektura, budownictwo) jako konstruktor ale robię wszystko co trzeba (nie tylko konstrukcja). Chętnie zamieniłbym pracę na lepiej płatną najlepiej, też biurową ale niekoniecznie, w okolicach Rybnika lub Wodzisławia Śląskiego. Studiuje zaocznie budownictwo, jestem (moim zdaniem) dość doświadczony, już w technikum byłem 8 w Polsce na olimpiadzie wiedzy z budownictwa (wygrałem wtedy monitor LCD 22''- zawsze 500 zl ;p). Chętnie też wziąłbym jakieś fuchy dodatkowe (projekt, inwentaryzacja obliczenia itp) bo płaca marna, a jakoś w życiu radzić sobie trzeba.

Jak by ktoś potrzebował porad w tej dziedzinie budownictwa to w miarę możliwości odpowiem na pytania.
Odpowiedz
też aktualnie szukam pracy
Odpowiedz
Również szukam pracy - woj. śląskie. Jestem mobilny więc od Bielska do Bytomia. Studia wyższe - niestety politologia na UŚ (ech, gdyby człowiek w tamtym wieku miał teraźniejszy rozum...;)). Kilkanaście lat doświadczenia w handlu (chociaż akurat od stricte handlowania chciałbym już odpocząć) oraz ostatnio kilka lat w dwóch w działach marketingu.
Dla potencjalnego Pracodawcy buteleczka ratafii z 2009 roku:diabelek:
Odpowiedz
Oferta pracy (Poznań) związana z winem... co prawda nie domowym..
http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-obs...ta,3204448
Odpowiedz
Pozwole się tu wpisać się :)
niestety moją jedyną zaletą jest chęć do pracy...
Odpowiedz
Pojawiła się taka oferta - związana z handlem winem: http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=0
Odpowiedz
Drodzy Forumowicze a może ktoś ma ofertę Pracy dla miłośników uprawy winorośli - pracy za granicą w winnicy ;) ??
Odpowiedz
Winnica Adoria z Zachowic (Dolny Śląsk) poszukuje zbieraczy winogron. Brak zakwaterowania, stawka 13 zł. netto plus obiad. 
Telefon 605042433 lub mejl: info@adoriavineyards.com

Skocz do: