Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piję alkoholowe.
Za translatorem ............."Żywy, pikantny aromat balsamu Cherniy Ryzar (Czarny Rycerz) jest wspaniale zrównoważony delikatnymi odcieniami kwiatów. Smak balsamu jest bogaty i naturalny, z późniejszym delikatnym posmakiem. Jest idealny do przygotowywania napojów mieszanych. Filiżanka herbaty lub kawy z balsamem oferowana gościom sprawi, że Twoja rozmowa będzie przyjemna, pozwoli balsamowi na zachowanie harmonii i nadanie ciału pewnej mocy życiowej.

Składniki: ulepszona woda pitna, rektyfikowany alkohol etylowy o najwyższej czystości, nalewka z surowca roślinnego (zioła z drewna Johna, trawa święta, oregano, nostok, tymianek szaszłykowany, kwiat lipy, liście mięty pieprzowej i szałwii pospolitej, korzeń srebrnika, owoce korzeni siarki kawa palona naturalna, pączki brzozy, przyprawy: bayberry i imbir), napoje owocowe z owoców dzikiej róży i ashberry, cukier, dodatek do żywności: barwnik - kolor cukru 1 zwykły, naturalny miód.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(05-07-2018, 13:25)TEQUILA napisał(a): Do kolekcji doszedł mi taki balsamik
http://www.vitvodka.by/catalog/26_46.html
Zadegustowałem , świetna sprawa, to co lubię :)
Ten drugi czeka na okazję otwarcia
http://radamir.by/produkt/bolzamy/chernaya-koroleva/

W sobotę nadejdzie pora tego ;)
http://www.vitvodka.by/catalog/31_51.html
Taki skład podaje translator......
Składniki: ulepszona woda pitna, rektyfikowany alkohol etylowy z surowców spożywczych o najwyższym stopniu oczyszczenia, napar z "cedru" (orzeszki piniowe, pokrzywa (liść), wymłócone tymianek ziołowy, balsam cytrynowy, kwiaty lipy), miód, dodatek do żywności: barwnik - 1 prosty kolor cukru.

TEQUILA - o kurcze skąd żeś takie specjały pozyskał, bo jeżeli zakupiłeś gdzieś w naszym kraju to podaj namiary na miejsce tego zakupu :).
Lech
Odpowiedz
Jak jestem Europejczykiem tak jestem za Brazylią [Obrazek: 1f603.png] :D
Rulandske bile, coś pomiędzy Rieslingiem a Szargamuszkotaj, baaardzo fajne, polecam [Obrazek: 1f642.png]:) Allez le blé!!! [Obrazek: 1f603.png]
W sensie, brawo Francja :D

Załączone pliki Miniatury

*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
(06-07-2018, 13:29)lech.kuba napisał(a): TEQUILA - o kurcze skąd żeś takie specjały pozyskał, bo jeżeli zakupiłeś gdzieś w naszym kraju to podaj namiary na miejsce tego zakupu :).

Niestety niedostępne raczej w Polsce.
Przytargałem w plecaku z ichniego kraju ;)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Starka 9 ze sklepu z robalem w cenie 50zł.
Jeszcze nie piłem, ale się przymierzam :)
Jakieś za, ewentualnie przeciw ... ?
Czy cena jest może tak powalająca, że brać nie patrząc na zawartość
Jurek 

"Mądrość zawsze przychodzi z wiekiem. Niestety, czasem wiek przychodzi sam ..."
"Błogosławieni ci którzy nie wiedzą, a mimo to nie zabierają głosu ..."
"Dobrze rozbudowana administracja utrzyma się sama ..."

Odpowiedz
Przechodzę koło tej flaszki jak robię zakupy, ale jeszcze nie zdecydowałem czy kupię.
Mam wrażenie, że starka 9, to dopiero "niemowlę", a ja lubię dojrzałe. :nie_powiem:
Odpowiedz
Oceniana jest nisko, poza tym za tę cenę nie da się wypuścić starzonego alkoholu żytniego bez uciekania się do sztuczek i bonifikatorów, sam fakt, że z tyłu piszą, że to napój spirytusowy świadczy o oszczędności. Druga kwestia, trunki z "Biedronki" nie do końca są tożsame z trunkami z innego sklepu, nie dotyczy to tylko alkoholu, weź najgłupszego "żywca" z Biedronki konfekcjonowanego w puszkach 550ml i porównaj go z żywcem skądkolwiek-najlepiej z jakiegoś osiedlowego sklepu, różnica jest kolosalna.

Odpowiedz
No dobra, namówiliście mnie ... nie kupuję ;)
Jurek 

"Mądrość zawsze przychodzi z wiekiem. Niestety, czasem wiek przychodzi sam ..."
"Błogosławieni ci którzy nie wiedzą, a mimo to nie zabierają głosu ..."
"Dobrze rozbudowana administracja utrzyma się sama ..."

Skocz do: