Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla Lukihah - rehabilitacja 2017
Moi drodzy,

Raz jeszcze dziękujemy Szanownym Panom Winiarzom i Szanownym Paniom Winiarkom za pomoc w zebraniu pieniędzy na wózek dla Łukasza (Lukihah) - udało się zebrać nieco więcej niż potrzeba - i całe szczęście, bo okazało się, że dotacja na wózek jest nieco niższa, niż Łukasz się spodziewał ... Szczegóły w wątku:

http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=18588

Postanowiliśmy pójść za ciosem i spróbować pomóc Łukaszowi także w zabezpieczeniu absolutnego minimum rehabilitacji w roku 2017.

Dla przypomnienia - Nasz kolega z forum - Łukasz Hahn (Lukihah) choruje na neuropatię czuciowo ruchową (niedowład rak i nóg). Porusza się na wózku inwalidzkim. Absolutnie najważniejsza dla niego jest ciągła rehabilitacja, ponieważ nawet krótka przerwa powoduje utratę efektów, wypracowanych wielomiesięczną ciężką pracą. Aktualnie Łukasz ma rehabilituje się 2 godziny w tygodniu, a więc 104 godziny rocznie. Dzięki Waszej pomocy, pomocy innych osób, zbiórce 1% na dzień dzisiejszy na 2017 rok Łukasz ma pieniądze na jakieś 55 godzin. Brakuje więc kwoty 2450 zł na 49 godzin zabiegów.

Wobec powyższego to jest nasz cel - uzbierać kwotę 2450 zł. Żeby na Łukaszem nie wisiała groźba, że zabraknie mu kasy na te marne 2 godziny w tygodniu i jego wielomiesięczna praca pójdzie na marne ... Wiele i niewiele ... Ale może to dobry czas - przedświąteczny - aby zastaniowić się, co jest ważne w życiu. W tej pogoni za prezentami, karpiem, choinką i Bóg wie czym jeszcze ...

Pamiętajcie także o naszej akcji po świętach - wszystkie nietrafione prezenty możecie wystawić na aukcjach dla Łukasza :lol: :diabelek: :tancze: :glupek: :rotfl: ...

Wpłaty można kierować na konto:
Fundacja Sedeka
Bank Citi Handlowy
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 - KONTO W LIKWIDACJI

AKTUALNY NR KONTA

Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845, 

Tytułem: 10440 - Grupa OPP - Łukasz Hahn

Próbowałem podpytać Łukasza, jaka ilość godzin rehabilitacji byłaby dla niego właściwa, oto co mi odpisał:

"Godzina rehabilitacji to koszt 50 złotych. Ile jej potrzebuję? Tego chyba nikt nie potrafi konkretnie określić. Generalnie np. 3h tygodniowo będą dawały lepsze rezultaty niż 2h, a 5h będzie lepsze niż 3h i można tak w kółko. Granicą jest to ile po prostu fizycznie wytrzymałbym takiego wysiłku.
Na dzień dzisiejszy jednak zamiast zwiększania liczby godzin w tygodniu, bardziej zależy mi na utrzymaniu ciągłości tej rehabilitacji przez cały rok. Chciałbym mieć "bezpieczeństwo", że po kilku miesiącach rehabilitacji nie będę musiał robić przerwy na kolejnych kilka miesięcy z braku kasy, przez ten czas "marnując" to co udało się wypracować podczas ćwiczeń."

Pamiętajcie też o 1% - może dotąd nikomu go nie darowaliście ... - jest okazja :D  :
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=17572

DO BOJU !!!!!!!!!

Pozdrawiam
MILBAS

Ps. Aż żałuję, że się nie żenię, bo bym kazał gościom zamiast prezentów robić wpłaty dla Łukasza :hahaha: :diabelek: :rotfl:  Pogadam z małżonką - może machniemy jakąś imprezę na złote gody czy cóś ...
Oto jest cały splendor: Móc i mieć prawo do siebie uśmiechnąć się.

http://www.pomocdlakrzysia.pl/
Zajrzałem i nie mogę się uwolnić - pomóżcie !!!!

Odpowiedz
Ciągłość najważniejsza, bo można zmarnować efekty kilkumiesięcznej pracy.
Czy wpłaty na subkonto fundacji trafiają w 100% do Łukasza? Czy trzeba zebrać więcej by była cała kwota?
Odpowiedz
Tak, całość Waszych wpłat wpływa na moje subkonto. Fundacja żadnych prowizji nie pobiera.
Odpowiedz
Łukasz, aktualizuj co jakiś czas postęp wpłat.
Na przykład co niedzielę.
Będziemy wiedzieć czy cel zostanie osiągnięty lub czy potrzebna jest mobilizacja :)

Pozdrawiam
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz
Tak, tak. Jak będą się pojawiały jakieś wpłaty to będę na bieżąco informował. Ostatnie zaksięgowane mam 21 listopada, pisałem w poprzednim wątku.
Odpowiedz
Pojawiły się dwie kolejne wpłaty. 20 zł i 50 zł. Dziękuje :)
Odpowiedz
To znowu ja :) Między 9, a 22 grudnia mam zaksięgowane cztery wpłaty na łączną sumę 195 zł. Dziękuję.
Z dwoma poprzednimi wpłatami mam już 265 zł, tj 4 godziny i 18 minut rehabilitacji :D

Tak myślę jeszcze, chcecie może, żebym podawał np. Wasze inicjały, żebyście mogli "odszukać" swoją wpłatę, a jednocześnie pozostawać anonimowym dla reszty forum?
Odpowiedz
Myślę, że jak ktoś wpłacił to wie ile i czy to zrobił ;)

Pozdrawiam
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz
Mam zaksięgowaną kolejną wpłatę z dniem 2 stycznia na kwotę 40 zł. Dziękuję :)
Odpowiedz
Poprzedni wątek jest zamknięty, więc tutaj chciałbym się z Wami podzielić dobrą nowiną :) Dotarł do mnie nowy wózek, do którego wielu z Was dołożyło swoją cegiełkę. Mimo, że wizualnie jest podobny do poprzedniego mojego wózka, to konstrukcyjnie i wymiarami jest zupełnie inny. Przez najbliższych kilka dni musimy się razem "zaprzyjaźnić", bo na razie skubany jest niewygodny. Za to jak już się polubimy i nauczymy współpracować, to myślę że będziemy zgranym duetem :)
Dziękuję Wam jeszcze raz :) Wypijcie za mój wózek lampkę wina, co by mi dobrze służył. Ja wypiję za Wasze zdrowie :pijemy:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Od jakiegoś czasu trwa proces zmiany kont w fundacji. Stare konto - podane w pierwszym poście - jest w trakcie likwidacji. Aktualny nr konta to: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845, Alior Bank SA.
Sedeka Łukasz Hahn.
Odpowiedz
Zaktualizowałem pierwszy post, jeśli trzeba jeszcze coś zmienić proszę o PW
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.

Skocz do: