Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznań - gdzie kupić podstawowy sprzęt?
Podrzućcie jakieś namiary na sklep w rejonie Łazarza w którym można kupić Pekto, piro, pożywkę, drożdże, cukromierz i rurki fermentacyjne.
Jeżeli nie ma takiego sklepu w tym rejonie, to proszę podajcie adres, gdzie to kupić.

Sprawa pilna!
Odpowiedz
Najlbliższy, jaki znam to na ulicy Głogowskiej 253 - ale to jest jakieś 3km od Łazarza. Mają chyba wszystko, co potrzebujesz. Kupowałem u nich kiedyś na alledrogo i zrobiłem odbiór osobisty; było ok. Możesz do nich przedzwonić i się wypytać.
Odpowiedz
Jak ten sklep się nazywa?
Odpowiedz
Sklep się nazywa: JHM. Podesłałem Ci link na PW.
Odpowiedz
OK, dzięki.
W ich ofercie nie ma cukromierza, albo nie zauważyłem.
Odpowiedz
Zauważyłem, że w ofercie na aledrogo mają większy asortyment. Puszczę Ci linka na PW.
Odpowiedz
Internet odpada. Zakupy trzeba zrobić w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedz
Jeszcze jest sklep stacjonarny przy ulicy Wronieckiej 3 (przy Starym Rynku). Nazywa się Szkło-Lab i mają również akcesoria winiarskie; chyba nawet to wszystko, o czym pisałeś.
Jakby na Wronieckiej nie dało rady wszystkiego kupić to jeszcze można sprawdzić w sklepie "Magi-Pharm. Sklep zielarsko - medyczny" przy ilicy Garbary 28 (blisko rynku bernardyńskiego; z 10-15 minut piechotą od Wronieckiej). Nigdy nie byłem w sklepie ale przechodziłem obok i mają w oknie szyld, że sprzedają również artykuły winiarskie.
Odpowiedz
Witam.
Zakupy na ul. Głogowskiej 253. PIWOSZ na ale.... sobie wybierasz albo dzwonisz oni Ci szykują towar i odbierasz osobiście na miejscu. Bez problemu super ludzie.
Robię tak od 2 lat .
Pozdrawiam
LEKOL
uciekam do pracy
Odpowiedz
(02-10-2015, 09:18)witas napisał(a): Jakby na Wronieckiej nie dało rady wszystkiego kupić to jeszcze można sprawdzić w sklepie "Magi-Pharm. Sklep zielarsko - medyczny" przy ilicy Garbary 28 (blisko rynku bernardyńskiego; z 10-15 minut piechotą od Wronieckiej). Nigdy nie byłem w sklepie ale przechodziłem obok i mają w oknie szyld, że sprzedają również artykuły winiarskie.
To jest, zdaje się, sklep winiarski, który też kiedyś działał na Wronieckiej, ale musiał się przenieść.
Odpowiedz
Dzięki, Garbary wydają się dobrym adresem.

Skocz do: