Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probówki do cukromierza
Czy ma ktoś wiedzę, czy można gdzieś kupić probówki do biowinowskich cukromierzy?
Odpowiedz
A na co ci ona? Jest i tak za wąska. Kup plastikową menzurkę setkę, sprawdza się idealnie, nie tłucze i postawić można...
Odpowiedz
Biowinowskie ma w sprzedaży WinoHobby. Myślę, że inne sklepy też mają. Ale menzurka, czy jak to zwał, jest lepsza. Ja wpuszczam winomierz uwiązany na nitce do balonu i odczytuję bez problemu.
Odpowiedz
Ja odcinam korek wraz z częścią butelki plastikowej od wody mineralnej i w tym opakowaniu:) mierze cukromierzem...( który i tak jest wadliwy!!!!!!!!)
Odpowiedz
Kup coś takiego i po sprawie. Sam mam kilka i sobie chwalę.

http://www.allegro.pl/item257689558_cyli...250ml.html
Odpowiedz
wystarczy 100 ml... sam wytłukłem już 4, następny będzie plastikowy :)

Krzysztof
Odpowiedz
ja też już mam trzeci jak ten mi się stłucze również skorzystam z porady Megana:cool:
Odpowiedz
a ja jeszcze nie potłukłem oryginalnej i puki co nie zamierzam:)
ale gdyby coś to wiem jak sobie poradzić.... :chytry:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Saks
Czy ma ktoś wiedzę, czy można gdzieś kupić probówki do biowinowskich cukromierzy?

w Cerfourze cukromierz biowinowski można kupić za około 6 zł ( to jest taniej niż rezerwowa menzurka)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Łukasz84
a ja jeszcze nie potłukłem oryginalnej i puki co nie zamierzam:)
ale gdyby coś to wiem jak sobie poradzić.... :chytry:

A ja przeciwnie tłukę jedną rocznie ;-)

Pozdrawiam

Sławek
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez przykopa
Cytat:Wysłane przez Saks

w Cerfourze cukromierz biowinowski można kupić za około 6 zł ( to jest taniej niż rezerwowa menzurka)

to jest nawet taniej niz cukromierz w BIOWIN'ie:)
Odpowiedz
A ja sie staram jak moge zeby potluc ta orginalna ale ona za nic w swiecie potluczona zostac nie chce:( No i jestem na nia skazany ;)
Odpowiedz
(28-10-2007, 20:54)Nemek napisał(a): ... _cylinder_miarowy_z_pp_poj_250ml.html...

A może ktoś z Warszawiaków podpowie, gdzie moge kupić takie polietylenowe cylindry ? Chodzi mi o 'odbiór osobisty' :)
Potrzebował bym chyba 100ml i 250 ml.

Na allegro są obecnie takie, ale drogie i droga przesyłka.

pozdrawiam
pluton
Odpowiedz
ja kupowałem tu http://www.labosklep.pl/kontakt_o_nas,15.html
trzeba by spytać o osobisty odbiór
Odpowiedz
Tutaj

Skocz do: