Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kontem i logowaniem
Witam wszystkich!

Jakiś czas temu przypomniałem sobie o forum i chciałem zalogować się na stare konto. Po kilku próbach stwierdziłem, że po prostu zapomniałem hasła na dobre i założyłem nowe konto. Minęło kilka dni i okazało się, że na nowe konto również nie mogę się zalogować (błędne dane) Stworzyłem kolejne konto na ten sam adres e-mail i login. I znów to samo. Po kilku dniach ponownie. Teraz jest to już chyba moje 5 konto na identycznie ten same dane, czyli wygląda to tak, jakby moje konto było przez system usuwane. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć o co chodzi?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Odpowiedz
Przeczytaj Regulamin Forum to wszystko Ci się wyjaśni.
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
Odpowiedz
Rzeczywiście :) Regulamin czytałem już dawno dawno temu, podczas pierwszej rejestracji. Po prostu nie wszystko się pamięta. Bardzo dziękuję :)
Odpowiedz
Żeby nie śmiecić podepnę się pod ten wątek.

Moje oryginalne konto MOTOMYSZOR było założone lata temu..... na adres email którego już nie mam a co gorsza nawet nie pamiętam który to był..... za czasów studenckich miałem z 15 emaili.....
No i hasło które mam zapisane nie działa.... więc nie bardzo wiem jak mam odzyskać swoje stare konto.
Dlatego załozyłem konto klona żeby prosić Administrację o pomoc....

Czy możliwe jest wysłanie nowego/aktualnego hasła do starego konta na nowy adres email użyty przy zakładaniu konta- klona?
Odpowiedz
Limbus, Twojego starego konta z nickiem limbus, już nie ma.
Także, może... pozostań przy Limbus i pamiętaj w przyszłości, o... dużych i małych literach.

MYTOMYSZTOR-klon, Twoje konto MYTOMYSZTOR nadal istnieje.
Info dla Ciebie i na przyszłość, dla innych użytkowników, mających podobny dylemat;

W takiej sytuacji, proszę wysłać PW, do Admina lub do Moda, podając nowy adres e-mail. Adres zostanie zmodyfikowany i po otrzymaniu PW zwrotnego - można zmieniać hasło.
W tym wypadku oczywiście, konto MYTOMYSZTOR-klon, zostanie usunięte...

Znacznie prostszym sposobem jest - bez potrzeby ponownego zakładania konta - napisać mail, o podobnej treści, na adres zarzad@wino.org.pl
Odpowiedz
Może jestem przewrażliwiony, ale czy nie istnieje prawdopodobieństwo przejęcia czyjegoś konta przez osobę trzecią?
Jest jakaś weryfikacja czy pan X to na pewno pan X, a konto X-klon to konto pana X, a nie pana Z?
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz
Adres ip komputera z którego się logujesz jest tutaj wyjaśnieniem.

Odpowiedz
(30-03-2018, 11:10)Karol4511 napisał(a): Adres ip komputera z którego się logujesz jest tutaj wyjaśnieniem.

Nie do końca. Każdy może mieć zmienne IP, korzystać z proxy, bądź VPN...

Tak jak np ja teraz: korzystam z internetu satelitarnego - adres IP wskazuje na Holandię, a jestem w zupełnie innym rejonie świata. W domu będę miał inne IP..
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz
Potwierdzam. Według dwóch stron internetowych jestem w Mountain View w Stanach Zjednoczonych. A w rzeczywistości jestem w Szczecinie, w Polsce.
Odpowiedz
Też potwierdzam że obecnie adres IP to coś co można zmienić w ciągu parunastu sekund.
Też korzystam z serwerów VPN i moje IP wskazuje na Polskę mimo iż jestem za granicą.....
Odpowiedz
MOTOMYSZTOR, wpisałem adres e-mail z PW, w Twoim profilu.

Jednakowoż... połączyłem także, dwa Twoje dotychczasowe konta, podłączając MOTOMYSZTOR-klon, do MOTOMYSZTOR. Sądzę iż niniejszym, nie będziesz musiał nic zmieniać.
Odpowiedz
Wszystko działa...... Wielkie dzięki :D :D :D

Skocz do: