Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyprawy dla branży winiarskiej
Wanilia, goździki, cynamon, przyprawa do grzańca, żubrówka, anyż gwiaździsty oraz wiele innych pozycji w przystępnych cenach.
Zapraszam na http://www.skworcu.pl
Odpowiedz
Taaaaa... I bez reklamy jesteś dość znany. Quality speaks for itself.
Odpowiedz
@ www_skworcu_pl dużo użytkowników tego forum korzysta z twoich przypraw,suszu i bakalii ,byłeś już tu reklamowany i nie raz,lepiej zaproponuj jakiś rabat dla forumowiczów -na pewno skoczy ilość sprzedaży.
Odpowiedz
W odpowiedzi na Państwa sugestie informuję o możlwościach rabatu przy zakupie:

Kwota zakupu do 50zł - upust 3% po powołaniu się w mailu na Forum Dyskusyjne Domowych Winiarzy
zakup 50-100zł to 50% upust na koszty przesyłki oraz upust 5% po powołaniu się na FDDM
zakup 100-150zł gratisowa wysyłka oraz 7% upustu
Przy zakupie za ponad 150zł gratisowa wysyłka kurierska i upust 8%

Pozdrawiam forumowiczów ;-)
"www_skworcu_pl"
Odpowiedz
I to jest współpraca,z naszej strony przy okazji zostaniesz poczęstowany zacnymi trunkami z udziałem twoich przypraw.
Dzięki.
Odpowiedz
Jeszcze tylko w profilu wpisz nazwę miasta i skończ Waśc z tym "Państwem", będzie znacznie prościej i normalniej.

Krzysztof
Odpowiedz
Nie ukrywam, że chętnie bym takowych trunków spróbował.
Sam zresztą kiedyś nieśmiało próbowałem ich wytwarzania, ale z Państwa doświadczeniem w tym temacie nawet nie próbuję się porównywać ;-)
Pozdrawiam,
Odpowiedz
No muszę powiedzieć, że koper włoski i badian pierwszorzędne, a i trunki z ich udziałem zebrały bardzo dobre opinie zagranicą, tak więc tak trzymać i serdecznie witam legendarnego już "Skworca":helo:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez www_skworcu_pl
Nie ukrywam, że chętnie bym takowych trunków spróbował.
Sam zresztą kiedyś nieśmiało próbowałem ich wytwarzania, ale z Państwa doświadczeniem w tym temacie nawet nie próbuję się porównywać ;-)
Pozdrawiam,

Ależ próbuj, próbuj wytwarzać -wszak jakbyś potrzebował

jakiś dodatków to polecam skworcu z allegro.Hahahaha
Odpowiedz
No fakt, poczta pantoflowa tu na forum skworca reklamuje, bo i towar w porządku i ceny ok. Sama kupiłam 30 lasek bardzo porządnej wanilii za jedną trzecią sklepowej ceny, więc mogę potwierdzić z czystym sumieniem. ;)
Odpowiedz
No i ja mogę śmiało polecić - ale o tym już było na forum.
Odpowiedz
Ale przyznacie że brakowało nam bezpośredniego kontaktu na forum z kolegą Skworcu.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za paczkę
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez fuzione
Ale przyznacie że brakowało nam bezpośredniego kontaktu na forum z kolegą Skworcu.

Dobrze, że kolega skworcu dołączył.
Połączy przynajmniej przyjemne z pożytecznym.

Pozdrawiam-drajla
Odpowiedz
Tak sobie czytam ten wątek i się rozmarzyłem.
A jak by tak kolega Skworcu sprowadził :
Kłącze kosaćca florentyńskiego
Strąki chleba świętojańskiego (w postaci spożywczej a nie paszy dla królików i chomików)
To mógłby chyba liczyć na zainteresowanie nalewkarzy i miodosytników ?
Czy jest węcej takich marzycieli jak ja ?
Odezwijcie się, podobno kto pyta nie błądzi a milczący nie mają racji.
Jacek
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez R-Jacek
Czy jest węcej takich marzycieli jak ja ?
Odezwijcie się, ......
Jacek

Jest, jest.
Odpowiedz
No ba! Również dołączam się do prośby o sprowadzenie tradycyjnych, ale rzadkich składników.
Odpowiedz
I ja polecam przyprawy od skworcu. Doskonała jakość, ceny i błyskawiczne wysyłki. Tak mi się przy okazji przypomnialo, że miałem nawet wysłać mejla z zapytaniem o poszerzenie oferty. O kłączu kosaćca przyznam się nawet nie marzę, ale takie prodykty jak:
kłącze galangi
kwiat pomarańczy
niedojrzały owoc pomarańczy
pieprz kubeba
byłyby dla nalewkowiczów przydatne, choć zdaję sobie sprawę, że to dość niszowe produkty.
Odpowiedz
Myślę że że trzeba marzyć przecież to da się kupić tylko nikt nie sprowadza do Polski bo nie ma zapotrzebowania.
Zapomnieliśmy już o tych staroświeckich przyprawach, niewielu "dinozaurów" pamięta jeszcze ich smak i aromat.
Wszystko to o czym piszesz Adamie udało mi się kupić i to całkiem niedawno. Skąd miałem wiedzieć że ktoś jeszcze szuka takich dziwolągów.
Jacek
Odpowiedz
https://www.smartshop.pl/smartshop-c-34.html często tu jest poszukiwane kłącza,kwiaty i owoce
Odpowiedz
https://www.smartshop.pl/artemisia-piolun-p-516.html

ale to to piołun nie jest, tak więc jak oni nie wiedzą czym dysponują, to bym się zastanawiał. Sassafras też o niezbyt pozytywnej cenie, a gdzie bylica pontyjska, kosaciec, orzeszki tonka, genepi itd?
Odpowiedz
Ależ to jest piołun. W okresie kwitnienia. Podobne zdjęcie:
http://chwastowisko.wordpress.com/2008/0...a-piolun1/
Sprzedają oczywiście nasiona, nie ziele.
Na sassafrasach, tonkach, genepiach to się nie znam i nic nie powiem, natomiast co do cen to już na jakimś forum (chyba tym) pisałem że drogo mają.
Odpowiedz
Kompletnie nie, ani nie jego kwiaty, ani liście-liście tak między szałwią a bylicą pospolitą, zwróć uwagę na bardzo grube liście.

Piołun kwitnie tak:

[Obrazek: 2uy66tz.jpg]

Odpowiedz
Po dokładniejszym przyjrzeniu się sprawie mogę z pewnością powiedzić: na stronie smartshopu jest zdjęcie Artemisia vulgaris. Pożyczyli je sobie najprawdopodobniej z:
http://www.flickr.com/photos/wontolla_jcb/570786405/
czyli pokazują bylicę pospolitą. Co sprzedają to nie wiem :)
Twoje zdjęcie to oczywiście Artemisia absinthium. Co ciekawe rośliny te potrafią mieć bardzo podobne kwiaty. Znalazłem taką i stąd moja pomyłka.
Odpowiedz
Podobieństwa naturalnie są, w końcu jedna rodzina haha, ale mimo wszystko w tym przypadku należy wymagać rzetelności.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Bogi
https://www.smartshop.pl/artemisia-piolun-p-516.html

ale to to piołun nie jest, tak więc jak oni nie wiedzą czym dysponują, to bym się zastanawiał. Sassafras też o niezbyt pozytywnej cenie, a gdzie bylica pontyjska, kosaciec, orzeszki tonka, genepi itd?

Bogi może ty mnie podpowiesz gdzie mogę kupić całe orzechy palmy betelowej?
Kupowałem w smartshopie,teraz mają tylko mielone(a to już nie to).
Odpowiedz

Skocz do: