Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozliczenie 1% za 2018
Witam wszystkich Forumowiczów.
 Na forum jestem właściwie od kilku lat lecz w związku z niedopełnieniem formalności konto moje zostało usunięte i ponownie zarejestrowałem się w ubiegłym roku.Wyrobem win i nalewek zajmuję się bardzo hobbystycznie dlatego też nie udzielam się na forum a raczej bardziej korzystam z wiedzy innych.Niestety ostatnio w moim życiu pojawiły się ciężkie chmury burzowe, nie chcę się w to zagłębiać i nie w tym tkwi sedno problemu. W 2011 roku u mojej żony Beaty zdiagnozowano SM (sclerosis multiplex), od tego czasu "zaliczyła ok 20 pobytów w szpitalu spowodowanych rzutami choroby oraz ok. 15 wizyt na SOR w związku z występującą dodatkowo migreną. W Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego o/Wielkopolska zostało otwarte dla mojej żony subkonto umożliwiające zbieranie 1% podatku, przez te lata nigdy nie zwracaliśmy się oficjalnie do nikogo o wpłaty, dokonywali ich nasi znajomi.Skromne środki pozyskane w ten sposób pozwalały nam uzupełniać wyposażenie domu które odciążało żonę w pracy oraz finansować nie refundowane usługi medyczne. Finansowo radziliśmy sobie nieźle i nie prosiliśmy szerszego kręgu o pomoc uważając że są osoby które tej pomocy potrzebują bardziej. Staramy się również pomagać naszym Braciom Mniejszym, obecnie mamy 8 "kociambrów" i 2 psy(wszystkie z "odzysku").Niestety obecnie, w związku z problemami finansowymi nie jesteśmy w stanie przeznaczyć żadnych dodatkowych środków (poza tymi z subkonta)na nie refundowane zabiegi medyczne i leki. W związku z tym z wielkim oporem zwracam się do Wszystkich którzy chcieli by wesprzeć nas o przekazanie 1% podatku przy rozliczaniu PIT na nr KRS0000137276 w polu cel szczegółowy wpisać "dla Beaty Koszarek.

Bardzo trudno było mi zebrać się do napisania tej prośby ale los zmusza nas do różnych rzeczy. Wielkie, wielkie [Obrazek: bow-down-before-you.gif.pagespeed.ce.MRBnk1YSM2.gif] [Obrazek: bow-down-before-you.gif.pagespeed.ce.MRBnk1YSM2.gif] [Obrazek: bow-down-before-you.gif.pagespeed.ce.MRBnk1YSM2.gif] dla Wszystkich którzy postanowią nas wesprzeć.
Pozdrawiam Tadeusz Koszarek(tadeo68)

Skocz do: