Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeka, jezioro - wędkarze mają głos.
Jak się chłopaki podobają porozumienia zawarte w tym roku? Mnie bardzo :D
Odpowiedz
A o co chodzi, bo jeszcze nie wiem?
Może o to, że jeśli trzymasz wędki w garażu, to trzeba mieć opłatę górską zrobioną? :D
Odpowiedz
Super brak porozumień dla Skierniewickiego.
Co te dziady robią cały rok!!!??
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
Witajcie! Jakby ktoś miał ochotę obejrzeć mój filmik z wyprawy na pstrągi to zapraszam na youtuba...
https://youtu.be/0P3iO58VBCA albo szukajcie mój kanał DiveInMe :)
Z pozdrowieniami Lukasz R.
Odpowiedz
No nie! zazdraszczam Ci.
Ja 3 godzinki nad małą rzeką ze spławiczkiem na zero.
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
Hmmm zdarza się i tak.... Polecam Ci spinning i wobblery salmo. Jak jest tam jakaś ryba to na pewno weźmie ;)
Z pozdrowieniami Lukasz R.
Odpowiedz
Wiem gdzie można złowić karasie na pusty haczyk(chociaż to głównie późną jesienią i zimą). Jak rzuciłem jabłko to scena była podobna do piranii.
Płotki najłatwiej łowi się na kłódki.
Innych ryb nie łowiłem.
Polecam wszystkim belonę. To moja ulubiona ryba. Ma ładny kolor ości i smakuje jak kurczak(czyli nie smakuje jak zwykła ryba).

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
(29-03-2016, 15:14)luckyluke napisał(a): Witajcie! Jakby ktoś miał ochotę obejrzeć mój filmik z wyprawy na pstrągi to zapraszam na youtuba...
https://youtu.be/0P3iO58VBCA albo szukajcie mój kanał DiveInMe :)
Witaj.
To ty mistrz jesteś w chwytaniu ryb. Powodzenia w dalszym ciągu. :)

Pozdr/Eugen
Odpowiedz
Poprawiłem rekord o 2 cm :)
Ten ma 109

Załączone pliki Miniatury

MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(30-03-2016, 15:22)grzechu napisał(a): Wiem gdzie można złowić karasie na pusty haczyk(chociaż to głównie późną jesienią i zimą). Jak rzuciłem jabłko to scena była podobna do piranii.
Płotki najłatwiej łowi się na kłódki.
Innych ryb nie łowiłem.
Polecam wszystkim belonę. To moja ulubiona ryba. Ma ładny kolor ości i smakuje jak kurczak(czyli nie smakuje jak zwykła ryba).

@grzechu - wybacz ale ja jednak wolę jak ryba smakuje rybą (bardzo lubię ryby i w tygodniu jem co najmniej co drugi dzień), jeśli chciał bym zjeść kurczaka to w lidlu są dużo tańsze od ryb. :D
Lech
Odpowiedz
(14-05-2016, 21:58)lech.kuba napisał(a): (...) w tygodniu jem co najmniej co drogi dzień (...)

Szkot by tego lepiej nie ujął.

:)
Odpowiedz
Oj Orwell - wyrywanie części wątku zmienia kontekst :D , zmartwię Cię jem obiady codziennie, a ryby barrrdzo lubię.

Ponieważ mieszkam nad Zalewem to ryby mam zawsze świeże prosto od rybaka :spoko: .
Lech
Odpowiedz
(17-05-2016, 18:35)lech.kuba napisał(a): Ponieważ mieszkam nad Zalewem to ryby mam zawsze świeże prosto od rybaka :spoko: .

Zazdraszczam :)
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
:)

Wejrzyj uważniej na zacytowaną literówkę i zaistniały galanty neologizm,
o który to neologizm - i o nic innego poza tym - mi chodziło.

PS.
Ostatniej swej wiadomości - też przyjrzyj się uważniej... ;)
Odpowiedz
Widzę żeś purysta jezykowy, życzę powodzenia w dalszym ściganiu niepoprawności językowych, ja niestety piszę na tablecie i nie zawsze zauważę jego podpowiedzi, które nie zawsze sa prawidłowe, ale dzięki za uwagi :spoko:
Lech
Odpowiedz
Lechu, wtedy trochę źle to określiłem. Smakuje jak ryba. Smak wyjątkowo mi odpowiada(nie przepadam za rybami), co może być spowodowane tym, że jest to ryba morska. Z kurczakiem chyba trochę przesadziłem ;).
Wczoraj na kolację miałem belonę. Polecam każdemu.

Grzegorz

Odpowiedz
Wszystkie ryby są wspaniałe, nieważne czy morskie czy śródlądowe, przynajmniej dla mnie :slinka: .
Mięso zwierzęce mogło by dla mnie nie istnieć :hahaha:
Lech
Odpowiedz
Se myślę, czy jak udało mi się złowić w odstępie 2 tygodni 2 tołpjygi ponad 3kg to ja już mam na nie sposób czy nie?
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Jak kupuję leszcza 4 kg, to starcza na tydzień. Głowę i kręgosłup zamrażam i jak mam dwie lub trzy to zupa rybna jest całkiem całkiem.
Lech
Odpowiedz
Pochwalcie się swoimi rekordowymi okazami. Jak nie będę pisał o wadze czy długości, w każdym razie jak ja swoja rybę wyciągnąłem na brzeg to poziom wody w jeziorze obniżył się o ponad 10 centymetrów.
Odpowiedz
Czy w wiaderku?
Pamiętam rybkę złowioną przypadkowo przy kładce. Jakieś 5 cm. Po chwili wypuszczona.
Rekordowa długość ryby to może 30-35 cm.

Grzegorz

Odpowiedz
Żartuje, największy zahaczony szczupak niestety się urwał, był ogromny..Moze i rekord Polski?
Odpowiedz
Wątpię. Rekordowe szczupaki zrywają się mojemu tacie. Co łowienie jest wielki szczupak. Czasem coś złowi, ale głównie glony i pusty haczyk.

Szczupak Rekord Polski: 24.10 kg - 128 cm, rok 1976

Grzegorz

Odpowiedz
Przyszdl ma smak na smażonego świeżego okonia, może być niewielki ale za to kilka sztuk.
Odpowiedz
Jak jeszcze moczyłem kija w wodzie to udało mi się wytargać na brzeg szczupaka. Miał niecałe 4kg. Trafiały się płocie, karpie, liny i wszystko co w stawach sie kryje.
A teraz zazwyczaj dorsze, kraby, plamiaki, czarniaki :) czasem jakiś rekin :)
Widziałem już rybki większe i cięższe od dorosłego człowieka :)

Dobra ryba nie jest zła! Pozdrawiam
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz

Skocz do: