Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep dla winiarzy Winiarz.pl
Witam,
zapraszamy wszystkich do sklepu dla winiarzy Winiarz.pl sklep mieści się w Zielonej Górze przy ulicy Sikorskiego 32 tel. (0-68) 321-36-04.
Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego który właśnie ruszył i jest ciągle rozbudowywany.

http://sklep.winiarz.pl

Zapraszamy

pozdrowienia
Winiarz.pl
Odpowiedz
Design sklepu przypomina sklep Mariusza ( Euro-Win )
Z pobieżnego przejrzenia - ciekawa oferta próbników do wina ( Mordimer kiedyś utyskiwał, że takich nie można kupić w Polsce ).
Sporo opisów i fotek jest jeszcze niedopracowanych...
Odpowiedz
powiedziałbym że wręcz identyczny szablon strony...
Odpowiedz
Mnie za to zainteresował produkt:"Rurka fermentacyjna szklana - 1 kulka" cena 4 zł. Ciekawie wygląda, a jak działa ?
Odpowiedz
Czy i jakie rabaty przewidujesz dla forumowiczów ?
Odpowiedz
powiem że dość ciekawa oferta jeśli chodzi o ceny korków...
jeśli sie takie ceny utrzymają to wydaje mi się że będziesz miał odbiorców z pośród forumowiczów
Odpowiedz
Korki nawet bardzo tanie ale opisy troszkę kiepskie( czasami wogóle brak), ale korkownicę ręczna łykam "od ręki" całe 7,5zł taniej nigdzie nie znalazłem:)
Odpowiedz
Hola, hola... wstrzymaj konia. Znaczy sie ... trochę luzu z krytyką, opisy słabe, zdjęcia słabe, literówki... - dajcie człowiekowi trochę czasu na okrzepniecie - toz to świeżyzna zupełna. Sklep w sieci od dzisiaj, chyba . Oferta bardzo obiecująca - oby jeszcze sie rozwinęła.
Odpowiedz
Świetny sklep, w końcu nieco inny asortyment niż w pozostałych, a i ceny wydają się być ciekawe.
Trochę skąpe opisy i brak zdjęć zniechęcają do zakupów, ale już kilka pozycji mnie zaciekawiło.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
bo nie ma nic lepszego dla kupujących niż zdrowa konkurencja.
Odpowiedz
powiadacie że opisy słabe? a powiedzcie z ręką na sercu kto z Was nie zna tych produktów z innych stron;) nie to żebym bronił własciciela sklepu bo sam sauważyłem pewne braki w opisach, jednak po odwiedzinach na stronach www innych sklepów myślę że mam wystarczające rozeznanie w towarach które mnie interesuja...
a co do korkownicy to ostatnio kupiłem za 11.70 zł i aż mnie zmroziło jak zobaczyłem tutejszą cenę... pytanie do właściciela sklepu: gdzie byłeś miesiąc temu?
Odpowiedz
Łukasz musisz także wziąć pod uwagę nowych użytkowników,którzy z winiarstwem mają nie wiele wspólnego bądź dopiero robią pierwsze kroczki!Więc opisy powinny być uzupełnione i to co wspomniał Reynevan!Zdjęcia,zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia!jak to mówią nikt nie lubi kupować kota w worku ;) A co do samego asortymentu to jest naprawdę w porządku.Jest wiele rzeczy,których nie ma u konkurencji ;) życzę powodzenia!
Odpowiedz
Mi brakuje opisow, chocby takich drozdzy, a zwlaszcza max mocy.
Odpowiedz
Nie no oczywiście są niedociagnięcia i również się przyłączam do postulatu aby było więcej zdjęć i wyczerpujące opisy, a i o początkujących też myślę:) tyle że narazie nie widzę aby wśród świeżaków ten temat robił furorę... tak czy tak czekamy na opisy i foty:)
Odpowiedz
To chyba łatwo- podebrać wygląd strony...

a jak będzie z solidnością, terminami, pakowaniem, jakością towaru ? Bo ceny extra!
Własciwie to już sie zaopatrzyłem; przejrzę zapasy...

Sprawdzimy! Czyli - zakup kontrolowany:diabelek:

PS. sorki, to przez tą ziobrokrację...:nie_powiem:
miało być kontrolny!
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Giaur
To chyba łatwo- podebrać wygląd strony...

Taki wygląd strony ma wiele księgarni wysyłkowych i różnych sklepów, więc stwierdzenie o podbieraniu czegokolwiek jest tu nie na miejscu.
Odpowiedz
Witam,
dzieki wszystkim za zainteresowanie :-) Zaczne moze od obrony siebie i sklepu :

1. Po pierwsze nie taki sam jak Euro-Win tylko standardowa szata z osCommerce - systemu dostępnego za darmo. Z czasem sklep nabierze swoich barw firmowych - ale myślę, ze szata nie ma znaczenia tylko oferta - w tej chwili skupiamy się na tym aby wzbogacać ofertę towarową. Poza tym pewnie znajdziecie setki takich sklepów bo jak wspomniałem to jest domyślna szata i nikomu to nie przeszkadza.
2. Miesiąc temu byliśmy ... na winobraniu w Zielonej Górze i tam mieliśmy stoisko.
3. Solidność - zapytaj winiarzy z lubuskiego jak i również tych z całej Polski co zaufali nam jeszcze zanim otworzyliśmy sklep internetowy - mieliśmy takie urwanie głowy, że odwlekaliśmy otwarcie sklepu już 1,5 miesiąca prawie.
4. Opisy - powoli dodajemy opisy do wszystkich towarów, z czasem się wzbogacą wszystkie towary o dokładniejsze opisy - czytaj dla laików
5. Zdjęcia - chyba tylko zostały nam skrzynki ozdobne na wino gdzie nie mamy zdjęć i parę pojedynczych towarów dzisiaj dodałem naprawdę dużo zdjęć i podopinałem duże obrazki.

pozdrowienia
Winiarz.pl
Odpowiedz
A teraz troszkę o sklepie i firmie :-)

Jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy BS vinarske potreby ( http://www.vinarskepotreby.cz) z Velkich Bilovic z moraw czeskich (pewnie wielu zna). Mamy podpisaną z tą firmą umowę na wyłączność na teren Polski. Z tego też powodu jesteśmy w stanie utrzymać zbliżone ceny do cen oferowanych w BS. Być może to wytłumaczenie wyjaśni wszystkim dlaczego mamy takie atrakcyjne ceny.
Cały czas zwiększamy naszą ofertę towarową i z dostawy na dostawę dostosowujemy ją do potrzeb klientów. Na zamówienie sprowadzamy również sprzęt z tzw. "wyższej półki" dostępny w ofercie BS - docelowo będziemy dążyć aby wszystkie towary były u nas dostępne od ręki - ale dajcie nam troszkę czasu :-)

Chcę również dodać, że nie jesteśmy firmą "krzak" ponieważ firma nieprzerwanie działa od 1995 roku w kilku branżach i ma się bardzo dobrze.
Mam nadzieje, że nieprzekonanych przekonałem a tych co nie szczędzili dobrych słów utwierdziłem w przekonaniach.

pozdrowienia
Winiarz.pl
Odpowiedz
O to może będziecie mieli też w ofercie balony inne niż włoskie, podobno Czesi jeszcze robią własne balony, bo u nas już się nie opłaca:niewiem:.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Oleńka i Maciuś
ciekawa oferta próbników do wina.
Próbniki pierwsza klasa:spoko: Jeden z nich na pewno trafi do mnie. Już piszę list do Św. Mikołaja;)
Marek
Odpowiedz
No jest jeszcze nieco braków zdjęciowych ponad to, co napisał winiarz.pl. Ale - miejmy nadzieję - będą ...

A generalnie nic tak dobrze biznesom nie robi jak oddech konkurencji na karku.

Po tym, jak odkryłem, że w winomierzach Biowinu skala potrafi się przemieszczać (w skrajnym wypadku odebrałem przesyłkę ze skalą, która spadła w stronę ciężarka!!! - jak będę miał jakąś cyfrówkę to pokażę na forum) jak kania dżdżu czekam innych winomierzy. No i chyba będzie okazja do zakupu :) O próbnikach/pipetach w ogóle nie mówię.

A już jeśli o konkurencji - winiarz.pl do szkła zaleca dopłątę za ekstra wysyłkę i ponosi tym samym odpowiedzialność (no jakoś tam poczta, ale nieważne...). Dotąd dominująca f-ma wysyłkowa tylko zaznacza, że nie bierze odpowiedzialności za wysyłkę szkła. Robi różnicę?!
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Reynevan
O to może będziecie mieli też w ofercie balony inne niż włoskie, podobno Czesi jeszcze robią własne balony, bo u nas już się nie opłaca:niewiem:.
Pozdrawiam

niestety zmartwię Cię też miałem taką nadzieję ale też splajtowali ;-(

pozdrowienia
Winiarz.pl
Odpowiedz
Bardzo ciekawa oferta. Już mam parę rzeczy na oku.
Mam jednak pewną uwagę. W niektórych przypadkach jest zbyt mało danych (wymiarów, parametrów).
Np.
refraktometr – brak jakiegokolwiek opisu (w jakiej skali, w jakim przedziale )
próbniki – bardzo ładne chętnie kupię ale nie wiem jakiej są długości (mam duże balony, 60 l i nie zawsze pełne )
Proszę nie traktować tego postu jako wytykanie błędów, jedynie jako wnioski i uwagi klienta.
Życzę powodzenia.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Witek
No jest jeszcze nieco braków zdjęciowych ponad to, co napisał winiarz.pl. Ale - miejmy nadzieję - będą ...

A generalnie nic tak dobrze biznesom nie robi jak oddech konkurencji na karku.

Po tym, jak odkryłem, że w winomierzach Biowinu skala potrafi się przemieszczać (w skrajnym wypadku odebrałem przesyłkę ze skalą, która spadła w stronę ciężarka!!! - jak będę miał jakąś cyfrówkę to pokażę na forum) jak kania dżdżu czekam innych winomierzy. No i chyba będzie okazja do zakupu :) O próbnikach/pipetach w ogóle nie mówię.

A już jeśli o konkurencji - winiarz.pl do szkła zaleca dopłątę za ekstra wysyłkę i ponosi tym samym odpowiedzialność (no jakoś tam poczta, ale nieważne...). Dotąd dominująca f-ma wysyłkowa tylko zaznacza, że nie bierze odpowiedzialności za wysyłkę szkła. Robi różnicę?!

Tak to jest. jeszcze o tym muszę dopisać w regulaminie ale nie wyobrażam sobie inaczej. Wiem jak te paczki wędrują więc lepiej dopłacić i się cieszyć prezentem pod choinką ;-) a nie na Wielkanoc ;-) Niestety nie znalazłem w osCommerce jakiegoś dodatku co by to automatem załatwił i sam dodał jak ktoś wybierze coś ze szkła. Ale cóż będę szukał ;-).
Z obrazkami masz racje, brakuje jeszcze zdjęć chemii, tylko co komu powie zdjęcie opakowania w większości srebnego ?? To co najważniejsze dałem, resztę będę powoli dorzucał.

Zerknij do kategorii Urządzenia pomiarowe - na końcu jest winomierz (napisze przewrotnie, żeby konkurencji się nie narażać) dobrej jakości.

P.S.
Mamy jeszcze, a raczej mieliśmy 50 innych artykułów ale niestety już wyprzedaliśmy je - np. 5 typów pras, 3 rodzaje młynkoodszypułkowarek i wiele innych. niestety w BS też już większość wyprzedali i niestety z ciężkim sercem odsyłam ludzi na przyszły rok (młynki i prasy mają dostawy sezonowe).

pozdrowienia
Winiarz.pl
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Boullii
Bardzo ciekawa oferta. Już mam parę rzeczy na oku.
Mam jednak pewną uwagę. W niektórych przypadkach jest zbyt mało danych (wymiarów, parametrów).
Np.
refraktometr – brak jakiegokolwiek opisu (w jakiej skali, w jakim przedziale )
próbniki – bardzo ładne chętnie kupię ale nie wiem jakiej są długości (mam duże balony, 60 l i nie zawsze pełne )
Proszę nie traktować tego postu jako wytykanie błędów, jedynie jako wnioski i uwagi klienta.
Życzę powodzenia.

dzęki - właśnie o takie uwagi chodzi. jutro na pewno uzupełnię długości próbników.
Do takiej butli to musisz patrzeć najmniej na 0,5 l ale chyba nawet na 1l. Wstrzymaj się do jutra pomierzę i wystawię.

pozdrowienia
Winiarz.pl
Odpowiedz
Proszę jeszcze dodać do drożdży ich charakterystykę (nie każdemu chce się grzebać w internecie ile dane drożdżale wyciągają max % itp )
Odpowiedz

Skocz do: