Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep dla winiarzy Winiarz.pl
Cytat:Wysłane przez shaman
Winiarzu a Twoje suprajsy już gotowe??:chytry::chytry::chytry:

niestety jeszcze nie :-( Jak już będzie to powiadomię. Raczej nie nazwałbym tego suprajsem a raczej wkładem w edukację winiarstwa polskiego ;-) W przyszłym tygodniu jadę po towar i te sprawy też będą omawiane. Na razie muszę jeszcze parę :glowa_w_mur: przebić - a z czechami to nie tak łatwo ;-)

pozdrowienia
Winiarz.pl
Odpowiedz
no więc z niecierpliwością czekamy na dalsze instrukcje i życzymy powodzenia w negocjacjach ;)
Odpowiedz
Dzisiaj dostałem kartkę świąteczną od właściciela sklepu winiarz.pl. Muszę przyznać, że bardzo miło się poczułem i zaskoczenie wielkie mnie spotkało. Jednym słowem solidna firma zarówno w kwestii zakupów jak i pamięci o klientach. Ja również życzę Wam J.M.M radosnych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego Nowego Roku i przede wszystkim wielkiego sukcesu w branży handlowo-winiarskiej.

Pozdrawiam Serdecznie
Odpowiedz
I ja również śpieszę podziękować Właścicielom Winiarz.pl za życzenia.....
Drodzy Joanno i Marcinie - życzę Wam aby przyszły rok (i następne) był dla Was czasem biznesowego rozkwitu. A prywatnie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy ;)
Odpowiedz
Również dziękuję za życzenia. Czuję się bardzo mile zaskoczony...

Życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :)

Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja również dziękuję za piękną kartkę.
Wesołych Świąt i sukcesów w Nowym Roku.
Pozdrawiam Damian
Odpowiedz
Ja również dziękuję za życzenia i przesyłam dla Was najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. gosia
Odpowiedz
Do mnie też dotarły, dziękuję, życzę miłych i pogodnych Świąt Bożonarodzeniowych.
Odpowiedz
właśnie się dowiedziałem, że po tym miłym geście mój Mikołaj postanowił jeszcze w tym roku "dać zarobić" Winiarzowi.pl.......
:tuptup: czekam na paczuszkę.
Odpowiedz
Ja również dziękuje za miłe życzenia.
Wam też zyczę zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i żeby rok 2008 był lepszy od poprzednich.
Odpowiedz
witam
Dzięki za życzenia i wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
Ja również dostałem świąteczną kartkę z życzeniami :) bardzo dziękuję Drogi Winiarzu,i Tobie oraz Twojej małżonce życze wszystkiego dobrego w nowym roku :) pozdrawiam Adam
Odpowiedz
Tak jak obiecałem - może długo trochę trwało ale się już prawie udało.
Informuję, iż dwie niesopodzianki o których była mowa są już na ukończeniu :

1. Wraz z Zielonogórskim Stowarzyszeniem Winiarskim zorganizowaliśmy szkolenie prowadzone przez specjalistów z Czech pod tytułem „Produkcja naturalnych win białych i różowych”
szczegóły na stronach ZSW

2. Na dzień 31.05 (szkolenie i VIII Targowisko Winiarskie) zaplanowaliśmy promocję drugiej niespodzianki jaką jest polskie wydanie książki Roberta Steidla i Wolfganga Rennera "Garprobleme". Książka zostanie wydana pod polskim tytułem "Problemy fermentacji win".

Dlatego też zachęcam wszystkich do odwiedzenia VIII targowiska Winiarskiego w Zielonej Górze jak i uczestnictwa w szkoleniu.

pozdrawiam
Winiarz.pl
Odpowiedz
Bardzo fajna sprawa!Teraz pytanie...czy ktoś z Łodzi wybiera się do Zielonej Góry??Z chęcią uczestniczył bym w szkoleniu jak i z miłą chęcią nabył bym książeczkę!Fachowej literatury nigdy nie za wiele ;)
Odpowiedz
Witam,
w naszym sklepie jest już dostępna książeczka "Problemy fermentacji win". Zapraszamy do zakupów.

pozdrawiamy
Winiarz.pl
Odpowiedz
Witamy :-) ,
na przełomie lipca i sierpnia będziemy mieli dużą dostawę sprzętu do produkcji wina. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania zapytań i zamówień tak abyśmy wiedzieli ile czego zamówić.
Zapraszamy.

napisz mail'a

pozdrawiamy
Winiarz.pl

Skocz do: