Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spirytus sklepowy.
Nie masz pewności to nie pij albo przebadaj próbkę w sanepidzie tyle że koszt to około 50 zł za sztukę.
Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
Hmm.., jeśli miałbyś większą ilość jak 0,5l. a np. 10l to warto byłoby zrobić takie badanie. ;)
Jednak na tym forum nie dyskutujemy nad wyższością (jednych świąt nad drugimi) :nie: :jupi:
Odpowiedz
Myślę ,że 90% użytkowników tego forum z takiego właśnie spirytusu "no name" robi swoje nalewki
Odpowiedz
(03-02-2018, 20:57)Giemieki napisał(a): Myślę ,że 90% użytkowników tego forum z takiego właśnie spirytusu "no name" robi swoje nalewki
Ja myślę, że właśnie te 90% szanuje zdrowie swoje oraz innych i robią nalewki na pewnym spirytusie. Pozostali co robią na nie wiadomo czym z przemytu niech je potem piją sami i nawet nie próbują częstować innych.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
@Erikos ma 100% racji.
Odpowiedz
Kupiłem taki z biedry - 42,99 za 0,5l. Ceny 0,2l nie pamiętam. :D

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
U mnie na wsi w sklepie 62pln?
Odpowiedz
W kaufie maję w tej samej cenie, ale Staropolski. Też dobry.
Odpowiedz
W zasadzie nigdy nalewek nie robilem ale chyba sie skusze,wszak niedrogi ten interes:-)
Odpowiedz
Warto. :spoko:

Gdybyś potrzebował, to służymy pomocą. :D
Odpowiedz
U mnie już zalane maliny stoją i wiśnie. A spirytus kupuje zawsze w sklepie. Nie ma co ryzykować, lepiej dbać o własne zdrowie.
Nikt dziś nie ma czasu dla drugiego.
Solidny i wytrzymały pojemnik izotermiczny styropianowy<- sprawdź w Ale Opakowania

Skocz do: