Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyki.
Coś nawaliło.

Statystyki Nasi użytkownicy napisali 0 postów w 0 wątkach.
Mamy 0 zarejestrowanych użytkowników.
Ostatnio zarejestrował się Nikt.
Odpowiedz
Zgłaszały mi już 2 osoby, że na stronie jakieś krzaki są, około 10 stron przewijając w dó zanim pokaże się strona forum.
U mnie jest normalnie ale nie mogę dodawać załączników.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
No właśnie masę problemów jak byśmy nie mieli własnych . Angry
Zrobiłem zdjęcie  ekranu ale nie daje się wgrać . Angry
Odpowiedz
I takie coś:

Błąd przetwarzania XML: niezrozumiała seria znaków po elemencie dokumentu Obszar: http://wino.org.pl/forum/chat/ Numer wiersza: 65, kolumna 1:
<div class="php_warning"><strong>Warning</strong> [2] Unknown: open(/tmp/sess_b624d7efcb6c48ea61de1f9544989e2d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) - Line: 0 - File: Unknown PHP 5.5.38 (Linux)<br />
^

i to:

Forum Domowych Winiarzy Aby można było wygenerować statystyki, potrzebny jest przynajmniej jeden użytkownik i jeden wątek.
Other things to try:
Odpowiedz
Komunikat raczej zrozumiały. Disk quota exceeded (122).
Skończyło się miejsce na serwerze. Spróbuję coś poprawić.
Odpowiedz
Przekroczono limit dysku?
Odpowiedz
(04-06-2018, 12:21)drajla napisał(a): Przekroczono limit dysku?

Winoogrodnicy zawalili swoimi fotkami w stylu" znajdź 5 szczegółów którymi różnią się te zdjęcia" :)
Ja od kilku dni nie mogłem wejść na forum , po zalogowaniu. Bez logowania niby wszystko jest, inni coś piszą więc nie wszystkich dotyczą problemy.

Takie coś było widoczne.
edit.fotki nie mogę dodać .
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
A ja dostaję od kilku dnie tego typu błąd, ale tylko jak jestem zalogowana. 

Warning [2] Invalid argument supplied for foreach() - Line: 1639 - File: inc/functions.php PHP 5.5.38 (Linux)
File
Line
Function/inc/functions.php
1639
Odpowiedz
Nic się nie zmieniło. Otwieram stronę forum, widzę krzaczki i linijki kodu, trzeba przewinąć wszystko a jest tego naprawdę sporo i dopiero na samym dole strony pojawia się poprawny widok strony forum. Może wcześniej też tak miałem ale nie wpadłem na to że trzeba przewinąć wszystko aby dokopać się do poprawnego widoku.

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Ale w telefonie BEZ TAPATALKA jest ok.
Odpowiedz
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2m68k...xaZ04p1btQ
Foty nie dodam bo nie można ale w linku powinno być widoczne co widzę .

Odpowiedz
W linku nic nie widzę, ale opis zgodny z tym, co u mnie. Mnóstwo linii z informacjami o błędach i na samym dole właściwą strona.
Odpowiedz
U mnie sytuacja identyczna - wiele stron krzaków i dopiero po przewinięciu na samym dole forum. Link widzę i mogę go otworzyć.
Teraz jeszcze sprawdziłem, że przy wylogowanym użytkowniku wszystko wydaje się być w normie.
Odpowiedz
U mnie też po zalogowaniu kilkadziesiąt linii z informacją o błędach, dopiero na samym dole normalny widok.
wino - wszystko to co jest na świecie do picia za wyjątkiem tego co winem nie jest
Odpowiedz
Warning [2] Invalid argument supplied for foreach() - Line: 1639 - File: inc/functions.php PHP 5.5.38 (Linux)
File Line Function
/inc/functions.php 1639 errorHandler->error
/inc/functions.php 1762 get_moderator_permissions
/inc/functions_forumlist.php 552 is_moderator
/inc/functions_forumlist.php 222 get_forum_unapproved
/index.php 378

ja to mam od kilku dni, x ilestam razy ten sam blok błędu, jakby coś w pętli to wywalało.
Reszta jest już tylko oczekiwaniem...
Odpowiedz
Zwolniłem około 9GB miejsca na serwerze.
Dajcie znać czy jest już dobrze.
Załącznik już mogłem wysłać.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Jest OK.
Jurek 

"Mądrość zawsze przychodzi z wiekiem. Niestety, czasem wiek przychodzi sam ..."
"Błogosławieni ci którzy nie wiedzą, a mimo to nie zabierają głosu ..."
"Dobrze rozbudowana administracja utrzyma się sama ..."

Odpowiedz
Jest ok.
Odpowiedz
Działa.
Reszta jest już tylko oczekiwaniem...
Odpowiedz
Widok normalny. Dzięki
wino - wszystko to co jest na świecie do picia za wyjątkiem tego co winem nie jest

Skocz do: