Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stojaki na wino-jakieś ciekawe pomysły?
Witam :) Od pewnego czasu głowię się gdzie pomieścić tegoroczne wino bo się rozpędziłem-tyle owoców dziko rośnie dookoła i nikt tego nie zbiera!-i póki stoją w balonach to problemu nie ma, aczkolwiek przyjdzie pora na butelkowanie i już tak kolorowo nie bedzie :P Kupiłem na próbę stojak w Kaufland, w sumie nienajgorszy, aczkolwiek 50 zł za stojaczek na 36 butelek mnie nie ustawia, już pal licho tę kasę, ale takich małych to bym kilka potrzebował. I do tego stojak jest na śrubki skręcany, a że nie mam wkrętarki a otworków nie zrobili to styrałem 2 śrubokręty żeby to wkręcić...chociaż ostatnich kilka zastąpiłem gwoździami co okazało się złotym pomysłem :P
Ale do rzeczy-ręce mam raczej do majsterkowania lewe(co gorsza obie). Jakiś tam schemat sobie wymyśliłem, poobliczałem wszystko, z drewna chciałem coś fajnego bić, ale jak poszedłem do Leroy Merlin i popatrzyłem na ceny surowców to stwierdziłem, że chyba nie warto samemu coś kombinować, zwłaszcza, że sprzęt do pracy mam absolutnie podstawowy a i umiejętności brak.
Puenta-może ktoś polecić jakiś fajny stojak, rodzaj stojaków, czy konkretne źródło, za rozsądną kasę? Ewentualnie ma ktoś patent na stojak własnej roboty dla uzdolnionych inaczej?
Pozdrawiam;]
Odpowiedz
Poczytaj

http://wino.org.pl/forum/search.php?toke...mit=Szukaj
Odpowiedz
Sklep z mojego miasta:

http://decortrend.pl/pl/p/Regal-drewnian...-wina/2252
Odpowiedz
Kiedyś na allegro był sprzedający, który miał spory wybór regałów w naprawdę fajnych cenach. Do tego od czasu do czasu trafiały się licytacje powystawowych regałów z jakimiś otarciami itd. Były one bez ceny minimalnej i można było kupić za śmieszne pieniądze. Ja tak kupiłem swój, gdzie jeden element był wyszczerbiony, więc przykręciłem go drugą stroną i nic nie widać... a jeśli nawet to i tak stoi w ciemnej piwnicy:)

I w sumie to źle napisałem. Ten gościu nie "był", a nadal jest na allegro, no ale nie jest już tak fajny, bo ceny nie są zbyt atrakcyjne.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za odpowiedź.
@jaguar56 -nie zakładałbym nowego wątku nie przeszukawszy wcześniej forum;] Niestety nie znalazłem tam nic przydatnego.
@Lunatic -dzięki za link, szkoda, że to nie łódzki sklep;) porównam sobie ceny z tymi z allegro.
@lukihah- Hmmm Twoje doświadczenia skłaniają mnie chyba do cierpliwości, może właśnie to jest pomysł, żeby szukać na tablicy czy allegro takie modele używane bo faktycznie w ciemnym kącie i tak stać będą ;)
No nic, wybiorę się do ikei też, bo niestety w ich ofercie nie ma cen podanych, zobaczę co i jak, najwyżej napiszę swoje wrażenia to może ktoś skorzysta ;)
Edit:na allegro znalazłem regał na 56 butelek za 54.90 więc jednak bardziej się opłaca niż w sklepie z powyższego linku ;) Pozostaje kwestia jakości, ale w obu przypadkach cudów bym się nie spodziewał.
Odpowiedz
(14-08-2014, 12:17)Piotr C. napisał(a): będą ;)
No nic, wybiorę się do ikei też, bo niestety w ich ofercie nie ma cen podanych, .
To jak pójdziesz do Ikei to się rozczarujesz. Ceny dwukrotnie wyższe. Jakość podobna. Ja mam z allegro już 10 lat (ostatni 3 lata) i nie narzekam.
Odpowiedz
Ja kupilem taki stojak w lumpeksie za 5€ :) fajnie się je składa ;)http://www.argos.ie/static/Product/partN...E+RACK.htm

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Hmmmmmm to w takim razie opcja "allegrowska" wydaje się najrozsądniejsza. Aczkolwiek do Ikei i tak muszę zawitać więc zerknę, a nuż jakaś promocja będzie czy coś w ten deseń.
Odpowiedz
Jeszcze polecam zerknąć na skład staroci z Niemiec.
Widziałem kiedyś w jednym takim fajne stojaki z prętów stalowych.
Ładniejsze są ciut droższe ale bardzo fajne.

Jak bym mial choć bus to w Niemczech pełno jest takich w groszowych cenach.

Takie składy są przy trasie Aleksandrów Łódzki-Uniejów.
Można też dostać je na giełdzie w Słomczynie. Ale to trochę daleko.
Odpowiedz
Wielkie dzięki za radę, w wolnej chwili może się wybiorę, daleko nie jest. Oczywiście za Aleksandrów a nie do Niemiec :P

Skocz do: