Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TERAZ NAZYWAM SIĘ VOZNIUK...
                        Tak się złożyło, dla mnie cudownie!, że od 19 marca tego roku nazywam się Vozniuk. Zarzekałam się, że przenigdy nie zmienię nazwiska, ale jakoś tak samo się zmieniło, bez nacisków.
Wszystko odbyło się w moim ukochanym Lwowie, gdzie mieszkałam 5 lat, dokąd wciąż jeżdżę na święta, i gdzie mam cudownych przyjaciół i bardzo mi bliskich ludzi.
Ceremonia była luzacka, goście kształceni, a przez to bez zadęcia, snobów nie było, elegantów też. Degustowaliśmy ile wlezie, ale każdy na nogach doszedł do domu. 
Oczywiście mieszkamy w Moczydle, bo inny wariant nie wchodził w grę. 
Kilka zdjęć dla zilustrowania.
Odpowiedz
Najszczersze gratulacje, szczęścia na nowej drodze życia! :)
Pozdrawiam

Paweł

Odpowiedz
Dużo szczęścia :)
Widzę że było bardzo ładnie :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego w nowym kosmosie twojego życia. Pomiętaj, że po najgorszej wichurze zawsze wychodzi słoneczko, samych słonecznych i bezwietrznych dni ci życzę!
Goniusz.
Ps. Ja już 17 lat stażu mam za sobą.
Kiedy przes­koczysz, to i wte­dy nie mów hop. Zo­bacz naj­pierw w co wskoczyłeś.
Odpowiedz
Gratulacje. Niech Wam życie lekkim będzie. :pijemy: :pijemy: :pijemy:
Odpowiedz
Zdzisławo Droga! Jesteśmy pod wrażeniem...
Chociaż... Twój wybranek nie wygląda na tak dzikiego wariata jak Ty...
Czyżbyś nabyła również bez wysiłku z dobrodziejstwem parkę lekko podrośniętego potomstwa? (Vide zdjęcie "naszaczwórka")
Ale na bok żarty i uszczypliwości! GRATULUJEMY SERDECZNIE, bośmy teraz Wam, jak przedtem Tobie ŻYCZLIWI !
Odpowiedz
Na FB widziałem ale tutaj Ci pogratuluję
Odpowiedz
Rzeczywiście, poszczęściło mi się nieziemsko. Mam od razu cudowną, mądrą, wykształconą i światową pasierbicę, którą traktuję jak córkę (jej mama, a moja poprzedniczka, zmarła 3 lata temu) i równie mądrego zięcia (ten czwarty na zdjęciu). Towarzystwo programistyczno-komputerowe, ale otwarte. Mąż mi się trafił poważny, odpowiedzialny, zrównoważony emocjonalnie. Ma jedną dość poważną wadę: nie idzie się z nim pokłócić. Trochę mnie to martwi, ale pracuję na tym zagadnieniem.
Odpowiedz
:D Nie pracuj za bradzo :D
imperare sibi maximum imperium est

pozdrawiam 
Jola  
Odpowiedz
Zdzisławo, moje gratulacje i wszystkiego najlepszego :)
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego i czego sobie sami życzycie i jeszcze więcej.
Odpowiedz
Gratulacje! Życzę wiele szczęścia na nowej drodze życia....
Odpowiedz
Aż miło popatrzeć na skrzydlatych duchem. No i ten Lwów....
Samych szczęśliwych dni życzę....
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Wszystkiego co najlepsze, zdrowia i dłuuuuuuugich wspólnych lat razem. Bardzo fajnie. Gratulacje od nas.

ps. co prawda nazwiska nie zmieniłem ale stan wolny, tak. Można? Można. :)
  Ryszard

--------------------------------------------------
u mężczyzn nie ma bałaganu,
jest feng shui :-))
Odpowiedz
Dziękujemy wszystkim za serdeczności i zapraszamy do Moczydła!
Odpowiedz
Zdzisławo!Gratulacje i pomyślności z Leszna :)
Pozdrawiam
Paweł

W życiu piękne są tylko chwile,tak,tak..
Odpowiedz
(16-04-2016, 00:12)Zdzisława napisał(a): Dziękujemy wszystkim za serdeczności i zapraszamy do Moczydła!

Uważaj Zdzisławo , bo na takie zaproszenie , może zdarzyć się nalot głodnych i spragnionych. ;)
Odpowiedz
(11-04-2016, 20:08)Zdzisława napisał(a): Rzeczywiście, poszczęściło mi się nieziemsko. Mam od razu cudowną, mądrą, wykształconą i światową pasierbicę, którą traktuję jak córkę (jej mama, a moja poprzedniczka, zmarła 3 lata temu) i równie mądrego zięcia (ten czwarty na zdjęciu). Towarzystwo programistyczno-komputerowe, ale otwarte. Mąż mi się trafił poważny, odpowiedzialny, zrównoważony emocjonalnie. Ma jedną dość poważną wadę: nie idzie się z nim pokłócić. Trochę mnie to martwi, ale pracuję na tym zagadnieniem.

Dasz radę! :chytry:
A tak w ogóle, to gdzie się takie ideały znajduje??
Szczęścia Wam wszystkim!
Tu jesteśmy, my wszystkie staruszki.
http://oddzialgeriatryczny.blog.pl/

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

I believe in Sherlock Holmes.

Odpowiedz
Zdzisławo, dopiero teraz zobaczyłam co i jak. Życzę Wam dużo szczęścia i wiele, wiele radosnych lat.
Odpowiedz
Gratuluję!

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Gratulacje !!
Odpowiedz
Zdzisławo: minęło już kilka miesięcy jak przed Panem Bogiem powiedziałaś wybrankowi TAK
Szczerze Wam Gratuluję i życzę wiele spokojnych i miłych lat ...
GRATULUJĘ Marek ( spotkaliśmy się na zlocie w Katowicach)
Wejdź i kliknij, pomóż innym:

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Pozdrawiam - Marek

Skocz do: