Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat dnia powszedniego
Niestety okazało się, że mam 2 zdjęcia arkusza ocen królowej nalewek a żadnego zdjęcia arkusza ocen cytrusianów. Zupełnie nie pamiętam co to było.  Confused
Odpowiedz
Wysyłam mms.
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Tiaaaaa. Nastawiłem winko (gronowe) z mixa 2 winogron z mojej szalonej "winnicy" (4 winorośle, z czego 2 to oseski). Winogrona oczywiście "przerobowe" bo skoro przerabiam je na wino to przerobowe jak najbardziej. Odmian oczywiście swoistych ale nie labruska.
Nie znam użytego szczepu drożdży ponieważ użyłem z rozmysłem drożdży naturalnie występujących na owocach.
Ma być półsłodkie i za rok na Wysowej będzie wysoko, że hej.
Będąc za zoną zanabyłem gruzińskie winko. Nie tanie jak na ichniejsze warunki - ok. 20 zł. Też na Wysową za rok.
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Skocz do: