Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat dnia powszedniego
Robert źle liczysz.
Teraz "zaprzyjaźnieni" przewoźnicy winszują co najmniej i z łaski 20/osoba przy 8 osobach a jak mniej to 30 zł w jedną stronę*.
Bilet kolejowy to 25 UAH / 6.8 = 3,7 PLN (w obie strony ok 7 zeta).
Czas przejazdu: samochód ok. 1,5 godziny (korki) a tutaj prawie 1 godz. dłużej ale ponad 25 zyli w kieszeni (równowartość 2 l dobrej wódencji na wolnocłowym).

*) - tłumaczą wzrostem cen paliw, które od lat kosztują mniej więcej tyle samo, czyli średnio 22-23 UAH. Taki kraj..... Myślę, że po prostu starają się nas ogolić porządnie bo w końcu 1 kurs za 180 zł (6 osób po 30 zł) to ponad 1200 UAH czyli więcej niż 1/4 poborów (średnia za 2018 to 4173 UAH). To jest biznes.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(14-04-2019, 13:21)TEQUILA napisał(a):
(13-04-2019, 21:26)tata1959 napisał(a): "Ta ja zy Lwowa" wrócił szczęśliwie "dupiru co".

Ta ja si szykuji na 25-26 maja :)

Ale wam zazdroszczę. Żebym nie musiała poświęcić czasu po świętach na pisanie końcowej pracy na studiach dyplomowych, to bym sobie też pojechała do Lwowa. :placze:
Odpowiedz
Moniko, to ja 10 maja pojadę wyłącznie w Twoim imieniu. Czuj się!
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(17-04-2019, 20:10)tata1959 napisał(a): Moniko, to ja 10 maja pojadę wyłącznie w Twoim imieniu. Czuj się!

Henek

Właśnie się dowiedziałam, że w angielskim jest co najmniej 19 słów do wyrażenia swojego niezadowolenia i poirytowania. Zastanawiam się, czy ja jestem "fumish" czy "choplogic" na twoją propozycję. No ja bym też chciała a nie mogę. :glowa_w_mur:
Odpowiedz
Nasze Życzenia :)

Załączone pliki Miniatury

*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]

Skocz do: