Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych (i nie tylko)
Zapraszamy wszystkich piwowarów na V Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych, który odbędzie się 22 lipca 2017 (sobota) o godzinie 18.00 w Cichej Stanicy nad Zalewem w Siedlcach. Zlot umili nam kapela ROBiCON, która zagra na żywo polskie szlagiery rocka i szanty oraz zespół Piotra Sadłowskiego grającego hity grupy Dżem. Jak co roku planujemy wiele atrakcji, możliwość podzielenia się własnymi wyrobami i popróbowania wyrobów innych.
Cicha Stanica będzie serwować kiełbaski i inne wyroby z grilla.
ZAPRASZAMY!

Zapewnimy możliwość rozbicia namiotu lub wynajęcia sobie domku. Atrakcje na miejscu to kajaki, rowery wodne, pizzeria, restauracja, dużo zieleni i woda [Obrazek: smile.png]
Serdecznie zapraszamy również winiarzy, wędliniarzy, miodosytników, serowarów i innych wytwórców własnych trunków! Każdy zabiera ze sobą coś swojego - będzie czym się dzielić i co próbować!
ZAPRASZAMY!
starsze posty jako usuniety-171110
Odpowiedz
Piękne miejsce, a już myślałem że to nad Zalewem Szczecińskim:D.
A jeżeli chodzi o zlot to jakoś informacji brak :niewiem:.
Lech
Odpowiedz
[Obrazek: 19429673_1517848614956484_63918898512576...e=59D9AE2B]
Zapraszamy wszystkich piwowarów domowych, kolekcjonerów, winiarzy, miodosytników, serowarów, wędliniarzy, gorzelników, wszystkich ludzi z pasją domowego wyrobu produktów. 
Przyjedzcie ze swoimi wyrobami! Popróbujemy, podzielimy się, spędzimy miło czas!

Podczas zlotu planujemy koncert zespołu ROBiCON grający polskie hity i szanty oraz zespołu Piotra Sadłowskiego grającego hity grupy Dżem. 
ZAPRASZAMY!

więcej informacji:https://www.facebook.com/siedleckalozapi...wdomowych/
Odpowiedz
Ja mam wszystko widoczne, ale podobno bez logowania nic nie widać :(
Odpowiedz
Teraz jest widoczne, nawet bez logowania. Wczoraj nie było.
Odpowiedz
(28-06-2017, 12:39)vanKlomp napisał(a): Teraz jest widoczne,  nawet bez logowania. Wczoraj nie było.

Wątek świeżutki, wczoraj go nie było  :) .

http://www.piwo.org/topic/24171-v-siedle...a-siedlce/
Odpowiedz
Swoją obecnością zaszczycą nas główni piwowarzy:
Bartosz Imieliński z Browaru Brofaktura
oraz
Jakub Piesio z Browaru Maryensztadt.
Piwowarzy dostaną mikrofon i będziecie mieli możliwość zadawania im pytań dotyczących piwowarstwa rzemieślniczego, pracy w browarze, formalności i kosztów takiej działalności jak również spróbowania ich piw.
Zaproszenie przyjął również Browar Żelechów i czekamy na potwierdzenie obecności głównego piwowara.

[Obrazek: 830ca612b9921f85gen.jpg]
Odpowiedz
W tym roku odbędzie się także w tym samym miejscu 14 lipca o 19:00.
Odpowiedz
Wybiera się ktoś? Z Lublina może być zorganizowany transport busem. Wyjazd ok. 15-16, powrót 1-2 nocy. Koszt w zależności od ilości osób 40-50 zł. Kontakt do mnie lub do Lubelskiego PSPD. Do końca czerwca zgłaszanie się.

Skocz do: