Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKIE JUBILEUSZOWE X RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2017
Star 
Liczne pytania Szanownego P.T. Koleżeństwa zmuszają mnie do otwarcia wątku tegorocznego Rykowiska....

Chwilowo ograniczam się do informacji, że

RYKOWISKO ODBĘDZIE SIĘ W TERMINIE OD 7 DO 10 WRZEŚNIA 2017

ZAPOWIADA SIĘ WIELE NOWYCH ATRAKCJI, WIĘC DATĘ PODAJĘ, ABY EW. ZAREZERWOWAĆ SOBIE CZAS W POWYŻSZYM TERMINIE.

TYM RAZEM BĘDZIEMY PROSIĆ O NIEWIELKĄ PRZEDPŁATĘ NA KOSZTY ORGANIZACYJNE. WARUNKI WPŁATY I SZCZEGÓŁY PODAM PÓŹNIEJ.

TUTAJ LINK DO WĄTKU SPOTKANIA Z ZESZŁEGO ROKU...  http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=17506

BĘDĄ JAK ZWYKLE KONKURSY NASZYCH WYROBÓW JAK RÓWNIEŻ PLANUJEMY VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS NALEWEK...

TU LINK DO VII KONKURSU...  http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=17577

DALSZE INFORMACJE WKRÓTCE... WPISZCIE TERMIN DO KALENDARZA !!! :)

EDIT> 02.06.

Ponieważ termin Rykowiska zbliża się wielkimi krokami (3 miesiące z małym hakiem) pora najwyższa otworzyć listę uczestników...

Dodatkowy wątek  http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=19163      ma pełnić rolę informacyjną i tam proszę zgłaszać uczestnictwo. 

Jak uprzedzałem wcześniej w tym wątku, pozwalamy sobie ogłosić przedpłaty na cele organizacyjne Rykowiska.
Będą one pokrywały koszty różnych niespodzianek, które będą czekać na Was.
Niespodzianki będą miały charakter zarówno rzeczowy jak i duchowy (?!).
W kwocie tej zmieści się również "fundusz nagród", który zapewnia godne nagrodzenie laureatów konkursów Zlotowych.

Koszt uczestnictwa w Zlocie dla osoby dorosłej wynosi 50 PLN.

Nieprzekraczalny termin wpłat to 25 sierpień 2017.

W tytule przelewu proszę podać "nick" z Forum.

Adresat wpłat i nr konta: Jan Łopaciński  03 1140 2004 0000 3702 7688 8115

W przypadku rezygnacji Uczestnika do dn. 01.09.2017. wpłaty będą zwracane.

Proszę, nie czekajcie do ostatniej chwili... da nam to orientację co do ilości chętnych i ułatwi planowanie.
Odpowiedz
Tako mi się zdawało, że im później ogłosisz tym krócej "głupawka wysowska" u mnie potrwa, a tu masz! Już "wirus" się uaktywnił.

Znaczy zapisy w innym wątku? Jakby co to ja+ ?? (tak w formie "przedwpisu").
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Od lat się do Was wybieram i zawsze coś mi wypadało. W tym roku zrobię wszystko aby się pojawić.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
(05-01-2017, 17:39)tata1959 napisał(a): Znaczy zapisy w innym wątku?

Zapisy będą w tym wątku w stosownym czasie.
       Głównie chodziło o spokój długoterminowych planistów, których niepokoiła cisza w temacie.

Edit:  Łgałem jak z nut... zapisy są w tym wątku:  http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=19163
Odpowiedz
Takiego jubileuszu nie wolno przegapić.
:pijemy:
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
I jak Was nie kochać  Heart .

Planowanie urlopów w firmie było w listopadzie i akurat w ten termin się wstrzeliłem. Teraz tylko nie zapeszyć a pojawię się pierwszy raz ( ostatni zlot był już tak blisko moich możliwości )

Biedny mój brygadzista bo będę walczył o termin zlotu w Gostomii i Wysowej . 
A tak przy okazji to dostało się szefostwu za to , że na zaplanowany urlop musiałem brać UnŻ
http://www.winiarze.pl/
#######################
FAQ czyli najczęściej zadawane pytania
Odpowiedz
Wpisałam sobie termin do kalendarza i wszystko zrobię by ponownie przyjechać na Rykowisko. :D
Odpowiedz
My Castlemany, tym razem, jak się uda będziemy 6.09.17 :)
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
Też zaklepać termin muszę - daleko ale takie spotkanie opuścić ...
wino - wszystko to co jest na świecie do picia za wyjątkiem tego co winem nie jest
Odpowiedz
(07-01-2017, 14:32)Castleman napisał(a): My Castlemany, tym razem, jak się uda będziemy 6.09.17 :)

Na XX Rykowisko to pewnie wszyscy już będziemy na stałe mieszkać w Zaciszu :D
(07-01-2017, 14:32)Castleman napisał(a): My Castlemany, tym razem, jak się uda będziemy 6.09.17 :)
Co znaczy "się uda"? Przecież 6 (środa) wieczorkiem jest obowiązkowy ( ;) ) festiwal jadła i napitków wszelakich w szopie "Zacisznej".
Tradycyjny, bo już 2 z rzędu ;)
Jeżeli nie idziesz gdzie chcesz to idziesz tam gdzie już cię nie ma.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
I my z LP zrobimy W S Z Y S T K O w tym roku żeby znów zawitać do Wysowej. Plany jednak jak pokazuje życie planami a rzeczywistość często płata figle. Ale jak tu się z Wami nie spotkać, a już nie być na X  Jubileuszowym zlocie- to co najmniej nie wypada.
Pozdrawiam
Paweł

W życiu piękne są tylko chwile,tak,tak..
Odpowiedz
Puchar też dojedzie, może się zabierzemy razem z nim.  ;)
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Trza uwarzyć jakiejsiś piwo na takową okoliczność. Zacne spotkanie nas czeka...
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
Odpowiedz
I my postaramy się być, taka rocznica zobowiązuje.
Odpowiedz
Głupio byłoby nie być - może znowu się uda dojechać.
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Też, bym jechał. Dlaczego nie- tylko transportu nie mam. Jak by był większy samochód i, na więcej osób to , opłacało by się jechać na taki zlot. Dosyć kawałek drogi. Indywidualnie nie opłaca się jechać.

Pozdr.Gliwice +4 km..

Eugen...
Odpowiedz
No to może wreszcie też się pofatyguję na jakiś zlot - taki jubileusz nie powtórzy się przez kolejne 10 lat :-).

Pozdrawiam
MILBAS
Oto jest cały splendor: Móc i mieć prawo do siebie uśmiechnąć się.

http://www.pomocdlakrzysia.pl/
Zajrzałem i nie mogę się uwolnić - pomóżcie !!!!

Odpowiedz
(09-02-2017, 16:13)gynek63 napisał(a): ...Dosyć kawałek drogi. Indywidualnie nie opłaca się jechać...
Z tym nie mogę się zgodzić.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Nie zgadzasz się, że to kawał drogi? Ano jest kawał. Ale Maciej ma chyba najdalszy kawał i potrafi się stawić.
Gynek, słowo opłacalność jest nie na miejscu. W ogóle nie można myśleć w tych kategoriach. Mekkę trzeba choć raz w życiu odwiedzić. Ja już byłem pięć razy i zamierzam kolejne, żeby z pośrednictwem Vinotropa alla mię żywcem wciągł do nieba (za gwint).
Odpowiedz
Z Gliwic do Wysowej to jakieś 260km, wybaczcie to nie jest wcale tak daleko.
Niewiele więcej mam do Gostomii.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Wpisałem w kalendarz i myślę, że uda się dojechać.
Jurek 

"Mądrość zawsze przychodzi z wiekiem. Niestety, czasem wiek przychodzi sam ..."
"Błogosławieni ci którzy nie wiedzą, a mimo to nie zabierają głosu ..."
"Dobrze rozbudowana administracja utrzyma się sama ..."

Odpowiedz
Też mam kawał. Warto. Zwykle się udawało to i tym razem powinno się udać.
pzdr.
Andrzej

Trunkotwórstwo - to sztuka, nie nauka.
Odpowiedz
Gryne63
Mieszkasz w takim miejscu Ze jak tylko się zdecydujesz to transport się znajdzie. Sporo osób jednak obok Ciebie przejeżdża jadąc do Wysowej.
Odpowiedz
Gynek63 to zawsze napalony, napisze się, napisze a i tak nie pojedzie (albo nie wyśle :( ) !

Skocz do: