Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wanilia - cała czy mielona?
#1
Witam wszystkich,
mam pytanie do doświadczonych nalewkowiczów, może dla niektórych głupie ale jak to się mówi nie ma głupich pytań są tylko nie zadane :D Otóż korzystał ktoś z mielonej wanilii do nalewek czy zapraw, bo trochę to podejrzane że cała laska wanilii, która waży 1-2g kosztuje 6-7 zł, a 50g mielonej wanilii 50zł, czy w ogóle opłaca to się kupować. Pytam bo mam kilka przepisów na nalewki i zaprawy gdzie potrzeba sporo lasek wanilii tylko, że przy zakupie całych lasek to zbankrutuje prędzej i właśnie zastanawiam się na tą mieloną, tylko czy warto, czy nalewki czy zaprawy nie stracą na jakości przez tą wanilię mieloną ? ;) ;)
Odpowiedz
#2
Witaj.

Nie używałem wanilii mielonej i nie wiem.


Faktycznie, od pewnego czasu wanilia jest droga.
Jeżeli będziesz kupował, to wybieraj laski jak najdłuższe - mają najlepszą jakość i mają większą masę.
Odpowiedz
#3
Hmm
Z mieloną wanilią, to tak jak z parówką - tam może być wszystko.

Wybór należy do Ciebie ;)
pozdrawiam Jurek 



Odpowiedz
#4
Właśnie tam może być wszystko no sama cena mówi za siebie i tak chciałem zasięgnąć opinii czy ktoś to testował w praktyce, chyba zaryzykuje i kupie mieloną tylko trochę mniejszą porcję takie 15  gramowe :D
Odpowiedz
#5
Mielonych ziół i przypraw nie powinno się używać z dwóch powodów-nie wiadomo ile w proszku wartościowego składnika (np. nagminne jest mielenie łusek kardamonu i sprzedawanie jako mielonego kardamonu; a nasion tam nie ma), bardzo często są problemy z filtracją gotowego trunku. Dopuszczalne za to jest łamanie, kruszenie, rozrywanie, szarpanie, itd, itd. Lepiej zapłacić więcej, ale za to co widać niż mniej za to czego nie widać i może tego tam nawet nie być.



Odpowiedz
#6
(14-01-2019, 23:56)wicia_007 napisał(a):
Witam wszystkich,
mam pytanie do doświadczonych nalewkowiczów, może dla niektórych głupie ale jak to się mówi nie ma głupich pytań są tylko nie zadane :D Otóż korzystał ktoś z mielonej wanilii do nalewek czy zapraw, bo trochę to podejrzane że cała laska wanilii, która waży 1-2g kosztuje 6-7 zł, a 50g mielonej wanilii 50zł, czy w ogóle opłaca to się kupować. Pytam bo mam kilka przepisów na nalewki i zaprawy gdzie potrzeba sporo lasek wanilii tylko, że przy zakupie całych lasek to zbankrutuje prędzej i właśnie zastanawiam się na tą mieloną, tylko czy warto, czy nalewki czy zaprawy nie stracą na jakości przez tą wanilię mieloną ? ;) ;)

Witam
Do nalewek, najlepiej to: wanilie  kupić całą i, pokrajać na kawałki. Zalać spirytusem na 20 dni 70% to jest ta nalew do nalewek. Nigdy mielony nie kupuj. To tak jak kota w worku kupujesz.
Pozdrawiam /Gliwice



Skocz do: