Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze piwniczki i zasoby!!!!
Witam
Mam nadzieje że jeszcze nie było takiego tematu!!

Chciałbym zaproponowac i zachęcić wszystkich zaawansowanych winiarzy i forumowiczów ,którzy posiadają ciekawe zasoby swoich win albo fascynujące piwniczki z winami żeby umieszczali tu ich zdjęcia.
Na dobry początek chciałbym umieścić tu zdjęcie swojej piwniczki niestety jeszcze się jej nie dorobiłem bo jestem to dopiero od niedawna i zrobiłem dopiero 4 winka .A i piwniczka jeszcze nie urządzona.
Dobrze bybyło zobaczyć jak sobie radzicie i jak magazynujecie swoje winka.Może podpatrze coś co pomoże mi urządzić swoja piwniczke.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Niestety sam piwniczki nie posiadam, a winka trzymam w szafce, ale z przyjemnością bym sobie popatrzył na dobrze wypełnione piwniczki......
Pozdrawiam....i czekam na jakieś fotki. Przecież chyba każdy lubi pochwalić się swoim winiarskim dorobkiem?
Odpowiedz
Witam
Juz było kilka razy np:http://wino.org.pl/forum/viewthread.php?action=attachment&tid=2647&pid=20129

Wacek
Odpowiedz
Jeśli było to czy ktoś może podać link do tego tematu bo ten powyżej to tylko jedno zdjęcie (imponujące,Gratuluje mi jeszcze troche brakuje do takiego zbioru)
Odpowiedz
można też pooglądać tu .... :big: ... tylko zabierzcie rzeczy sprzed siebie, bo kto ma już winiarskiego fioła ten pewnikiem zacznie sie slinić. :o :slinka: :tuptup:
Odpowiedz
Najlepsze byłyby nasze rodzime zdjęcia od forumowiczów. Mają inny klimat niż np. piwniczki francuskich winiarzy... Takie jak Wacek podesłał, O to jest prawdziwa piwniczka domowego winiarza.
Odpowiedz
Szukaj tematów:
- Byłem w piwnicy i zdjęcia piwniczek , zdjęcia jeszcze są,
Wacek
Odpowiedz
Ale obawiam, że koledze Skubiemu nie chodziło o obejrzenie zdjęć (tylko!), ale dał on pomysł stworzenia galerii - a wy go odsyłacie gdzieś.... tak przynajmniej go zrozumiałem
Odpowiedz
Też mi się tak wydawało - galeria pieknych piwniczek w jednym miejscu - to jest to!!
Odpowiedz
Ależ ja pomysł popieram i to po raz trzeci i umieściłem adres zdjecia mojej piwniczki bo po raz pierwszy były w temacie "Byłem w piwniczce" a po raz drugi w temacie "Zdjęcia piwniczek" że o tematach korkowania i leżakowania wina nie wspomnę. Wiwat nasze (moja:niewiem:) piwniczki:szampan:
Wacek
Odpowiedz
Już też wiele razy pokoazywałe, ale u mnie wygląda to mniej więcej tak:
piwniczka Wesołego
Odpowiedz
Tak , widziałem Twoją piwniczke, WSPANIAŁA To jest pewnie marzenie niejedego z nas...Gratuluje WSPANIAŁEGO dorobku.
Odpowiedz
Tak tak tak - zgadzam się z Tobą całkowicie. Na mnie szczególne wrażenie zrobiły same balony z winem, a zwłaszcza to zdjęcie http://krypton.pl/wino/piwnica/DR2003.JPG. Wygląda trochę jak fotomontaż. Kolory poprostu przecudne... No i miałem okazję zobaczyć kolejne rozwiązanie półki na wina (w butelkach) (temat, który mnie interesuje). Chcę więcej!!!!!!
Odpowiedz
Zakładając ten temat miałem nadzieje że znajdą się tu zdjęcia właśnie takie jak piwnica wesołego (to mi imponuje )
Zachęcam do wklejania tu właśnie takich zdjęć .I tak jak pisał Cayose dobrze bybyło gdybyśmy zebrali to w jednym miejscu!
Pozdrawiam
Odpowiedz
No i co?????

Jakoś nikt nic nie nadsyła! Wstydzicie się czy co?
Odpowiedz
może być?

r[Obrazek: ankeny-fermenting-250p.jpg]

:D ;) ;)
Odpowiedz
:brawo:
I TO WSZYSTKO TWOJE?????? To ja idę się schować pod kamień...

PS. A dlaczego rurki nie zatkane???? Much u Ciebie nie ma?:rotfl:
Odpowiedz
Nie wierze, to pewnie fotomontarz. NIKT nie ma takiej wielkiej piwniczki.;)
Odpowiedz
jaja se robicie? ;) Wystarczy najechać kursorem na obrazek.... :jezor:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez moonjava
jaja se robicie? ;) Wystarczy najechać kursorem na obrazek.... :jezor:
Zapomniales dodac "najechac pod IE na obrazek" :glowa_w_mur: :diabelek:
Odpowiedz
no racja. :jezor: Ale poto dałem AŻ dwa mrugnięcia pod obrazkiem. :lol:
Odpowiedz
Ok temat świetny.
Ale może wejscie chronione chasłem :diabelek: ( a moze raczej haslem, ha? - wredny moderator)
bo po chwili przeglądania wszyscy mało wparawieni amatorzy mogli by zostac skutecznie wystraszeni:D
Odpowiedz
Nie sądzę? To co pokazał np. ostatnio moonjava to wybitny przypadek. Wydaje mi się, że roczna produkcja większości z nas nie przekracza 100 l. Więc nie ma się czego lękać czy dołować. Trzeba pracować aby dorównać mistrzom...:spoko:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez cayose
Nie sądzę? To co pokazał np. ostatnio moonjava to wybitny przypadek.
Nie wiem czy dotarło to do Ciebie, ale moonjava sobie z nas zażartował, umieścił jakieś zdjecie z netu jako swoją piwniczkę.
Odpowiedz
Fakt, nie zajażyłem od razu... z reszta napisałem "np." więc chodziło mi też o Wesołego czy Wacka. Po drugie, nie ważne czy to jego zdjęcie czy nie - WYSTRASZYĆ kogoś może!!! A po trzecie nie używam tego ścierwa IE...:glowa_w_mur: Quattro: głupi jestem i naiwny...:ysz::niewiem:
Odpowiedz

Skocz do: