Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze piwniczki i zasoby!!!!
Szkoda że jak narazie znalazło się tylko dwóch odważnych zawodników .Brawa dla Wacka i Wesolego:helo:.Zachęcamy następnych do pochwalenia się swoimi winkami bo gdzie można zanleźć tylu chętnych do podziwiania jak nie na naszym forum.Przecież nie muszą to być koniecznie takie arsenały jak na zdjęciu powyżej .Nawet mniejsze domowe piwniczki mają niepowtarzalny klimacik i robią wrażenie!Także nie lękajcie się i wrzucajcie tu swoje Fotki piwniczek!!
Odpowiedz
Jak tylko cyfraka od kumpla pożyczę, to swoje mikrutkie zasoby tu pokażę. Mam jedna nadzieję, że je w tym roku ciut :polewam: powiększę.
Odpowiedz
chyba nie potrafię wkleić załącznika
Odpowiedz
Oddam butelkę swojego wina za aparat cyfrowy! Oczywiście trzeba będzie jeszcze dopłacić...:D
Odpowiedz
już wstawiałem, ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Sam robiłem. teraz nie jest już taki pusty

[Obrazek: stojak.jpg]

[Obrazek: stojak2.jpg]

[Obrazek: stojak3.jpg]

[Obrazek: stojak4.jpg]
Odpowiedz
Bardzo ładny. Pozwolę sobie wykorzystać Twój pomysł. Ja na razie mam dwie szafeczki, ale już zrobiłem sobie miejsce na regał podobny do Twojego. Jak złapie chwile czasu to sobie go skręce.;) A na razie raz jeszcze umieszczę zdjęcie mojej szafeczki. Jestem z niej tak dumny(z zawartości raczej niż z samej szafki) że mogę pokazywać ją codziennie.;)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dido, fajnie wygląda ten słoik z rurką. :big: :spoko:

/ link do mojej wnęki
Odpowiedz
No proszę temat się rozkręca .Dido sam zrobiłeś ten stojak czy zakupiłeś gotowy bo przyznam szczerze że bardzo mi się podoba to rozwiązanie.:polewam:
Odpowiedz
Niestety, ja nie mam piwniczki :placze:
Wysoki poziom wód gruntowych uniemożliwił i nadal uniemożliwia wykonanie takowej.
Z tego też powodu kwatera główna mieści się w garażu:

Odpowiedz
Istnieją jednak wysunięte placówki zwiadowcze - w pokoju:

Odpowiedz
w sypialni:

Odpowiedz
a nawet w garderobie:

Odpowiedz
Zmęczone wojsko, mocno przetrzebione w ostatnich bojach, spoczywa karnie na regale w komórce pod schodami:

Odpowiedz
Pojedyńcze egzemplarze kombatantów lat minonych mają swoją Aleję Zasłużonych w najdalszym i najciemniejszym zakątku tejże komórki:

Odpowiedz
Natomiast na strychu znajduje się centrum planowania strategicznego przyszłych kampanii:

Odpowiedz
Chciałem coś napisać mądrego ale mnie zatkało....:uff:
Odpowiedz
Skrzychu zmień lepiej nick na generał czy generał broni ...czy tam armi (nie wiem nigdy w tym nie uczestniczylem.:))
Odpowiedz
:big:
Jednego generała na forum juz mamy i chyba to wystarczy :lol:

Krzysztof
Odpowiedz
A ja jestem (bez specjalnej chluby) p/ porucznik rezerwy ( z racji przymusowego studium wojskowego), a i chyba z moich rocznikow paru innych sie znajdzie, to juz mozemy niezle armia winiarzy dowodzic i prowadzic w szczesliwa przyszlosc. Pozdr.
Odpowiedz
A ja jestem Starsze Mięso Armatnie. Przydział: pierwsza linia na froncie.
Odpowiedz
co do mojego regału, to jak napisałem zrobiłem sam (no prawie - bo deseczki i listewki jeden gościu mi wycinał - ale można pokupować np. w Castoramie). Dla zainteresowanych podaję linka do projektu (zrobiony w excelu)

stojak

jedna uwaga - malować najlepiej przed złożeniem, ja zrobiłem to po złożeniu i jest niedomalowany, ale nie widać za bardzo tego.
Odpowiedz
Ja piwniczke mam. Potrzebuję tylko "zawartości"!
Odpowiedz
Dido dźiękówa za link do projektu .Juz wyobrażam sobie w niedalekiej przyszłości ten stojaczek w mojej piwnicy szkoda że mi tylko winka na ten stojak brakuje ale z czasem ....
Odpowiedz
mi winka też brakuje na ten stojak, jak na razie (tylko dół zapełniony). Oczywiście z czasem zamierzam zrobić kolejny stojak i wcale nie z myślą, żeby stał pusty. Następny będzie tylo z przedziałkami na wino, bez tych duuużych okienek
Odpowiedz
nie gadać tylko zdjęcia zapodawać!!!!!!:D
Odpowiedz

Skocz do: