Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winiarscy kibice piłek różnorakich - opinie
Dziś zaczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Brzydsza połowa O i M to zapalony kibic . Zgwałcił ( w znaczeniu przekonał ) Oleńkę aby uprała mu koszulkę reprezentacji i w takowej pognał do pracy. Wieczorem oczywiście rozgrzewka przy Niemcy - Kostaryka , później .... Polska !!!! biało- czerwoni ....
Żeby nie było zupełnie off-topic to interesuje nas dziś następująca kwestia --> Przy jakim winie najlepiej słuchać komentatora Szpakowskiego ?
Odpowiedz
SZPAKOWSKIEGO????????? Przy jak najmocniejszym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurcze, a ja idę do pracy na nockę i nie będę widział tego meczu...:placze::placze::placze:
Odpowiedz
Mam nadzieję, że po meczu będzie można wypić jakieś monce, słodkie :).
Odpowiedz
a to dzisiaj? :big:
Odpowiedz
Dzisiaj dzisiaj

Polska - Ekwador

Tylko własnie nie wiem w jakiej telewizji będa emitowane mecze! i o której jest ten
Odpowiedz
przed jakim?!?! przed 10 litrowym!!:big:
Odpowiedz
TVP 2,godz.21
Przy oglądaniu meczy zdecydowanie preferuję piwko...
Odpowiedz
Dla fanow pilki noznej polecam te wina http://www.jung-lecker.pl/ Swoja droga ich Kerner i Scheurebe to poezja
Odpowiedz
Ja będe też po niezłej przeprawie (ezgamin z powszechnej państwa i prawa). Komentatora zazwyczaj wyciszam, żeby mi widowiska nie skiełbasił. A przy jakim? Hmmm... pewnie czerwone, 2003r., pół-wytrawne, 12% tak coby do końca pierwszej połowy dotrzymać. Nie moge sobie pofolgować bo w sobotę nauka, a w niedzielę drugi egzamin... z konstytucyjnego.
Odpowiedz
właśnie mam dylemat wino czy piwo? o to jest pytania
Odpowiedz
Ja na meczyk zdecydowanie preferuje piwko
Odpowiedz
A to wszystko przez reklamy! One wyrobiły w nas takie przyzwyczajenie - jak piłka nożna to tylko browar!:glowa_w_mur:

PS. Ja też wolę piwo...:big:
Odpowiedz
ja też wole meczyk przy piwku ale niestety w sobote do pracy
Odpowiedz
BROWAR i tylko BROWAR
pewnie żywiec albo tyskie
Odpowiedz
Może obstawiamy wyniki?
Niemcy - Kostaryka 4:1
Ekwador - Polska 1:1 - jak będzie Rasialdo, lub 1:2 - w przypadku jego braku
Odpowiedz
Ani wino, ani piwo, mam ostatnią butelkę tarninówki i mam na nią ochotę niezależnie kto gra, z kim i jaki będzie wynik. Pozdrawiam kibiców.
Odpowiedz
łomatkobosko.... to są jeszcze tacy desperaci, co słuchają Szpakowskiego?? Nie róbcie tego.... żadne wino tu nie pomoże, żadne.... :mad:
Ja na mecz zabieram jeżynowe.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez cayose
SZPAKOWSKIEGO????????? Przy jak najmocniejszym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurcze, a ja idę do pracy na nockę i nie będę widział tego meczu...:placze::placze::placze:

Jutro będzie powtórka a mecze --- tylko piwo, wszystko jedno jakie byle dobre :polewam:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
do Szpakowskiego to jak najmocniejsze w jak największych ilościach... no chyba, że ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Polsat Sport Extra to oni może będą mieć innego komentatora?
Ja idę w miasto oglądać, więc nie wiem przez który kanał będzie leciała transmisja :)

no cóż optymistyczny wariant to 2:1 dla PL ale tu potrzeba dużej dozy optymizmu i nadziei - jeśli będzie Smolarek i jeśli nie będzie Mili, no i oczywiście jeśli kondycyjnie wytrzymają do końca mogąc dokonać tylko 2 zmian (przy towarzyskim zmieniał praktycznie połowę drużyny w drugiej połowie...)
Odpowiedz
Będzie 2:0 dla Polski a Rasiak to nawet bramkę strzeli:diabelek:. Tak obstawiłem w STS . Jak wygram to jadę na Hawaje :szampan::szampan::szampan:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Mila i Drewniak to ulubieńcy Naszego Trenera . Dla mnie ( Maciusia ) to mogą nawet wystąpić , pod warunkiem że wygramy :-) Najwyżej będzie na kogo krzyknąć parę k... i ch... podczas meczu . Oczywiście optymizm ! Niech wymęczą to 1:0 . Oglądanie browarowe ( chyba że nastrój pomeczowy niechybnie wskaże aby coś utoczyć z piwniczki ... :-) )
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez TEQUILA
Będzie 2:0 dla Polski a Rasiak to nawet bramkę strzeli:diabelek:. Tak obstawiłem w STS . Jak wygram to jadę na Hawaje :szampan::szampan::szampan:

no tak... na drewno jako strzelca bramki stawiają 1:1000000000 :big: życzę Hawajów
Odpowiedz
no to jak na ta chwile widac, ze szybko nasza repreznetacja wroci do domu.dobrze ze obstawilem ekwador :) . Ale na szczescie koszt wyjazdu polakow na mistrzostwa nie bedzie duzy...Trener Janas powiedzial pilotom, zeby nie wylaczali silnikow bo oni zaraz wracaja...
Odpowiedz
to już 2 bramka ale wieśniaki
Odpowiedz
pisze po drugim golu ekwadroczyków, już nie ma co oglądać, tyle ile było sytuacji to sie w pale nie mieści zeby nie strzelić choć jednego gola, janas spieprzył sprawe nie biorąc frankowskiego jak nic... tylko smolarek nadrabia za Polaków...
cioty pieprzone tyle było rożnych, wolnych i wszystko sp*** - i to jest kurwa Polska, to jest nasza gra

eh szlag to trafi
Odpowiedz

Skocz do: