Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wino na Wigilię
Ciekawym jakie to winka pojawią się u Szanownych Koleżanek i Kolegów na Wigilijnym stole. Bo u mnie na przykład prawdopodobnie znajdzie sie wytrawne Pigwowo-jabłkowe, białe rzecz jasna. Do "miąs" ciemnych planuję Dziką różę z domieszką cz. bzu. A jak znam życie Panie najchętniej będą korzystać z walorów słodkiego Wiśniowego. Swoją drogą ciekawe czy wino to też danie, bo jeśli tak to trzy dania przygotowałem na Wigilię sam :diabelek::slinka:.

A korzystając z okazji chcę przekazać wszystkim forumowiczom; i tym Najprawdziwszym Winiarskim Majstrom i Tym, którzy do tytułu aspirują: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Poooogłębiania wiedzy, zdobywania doświadczenia - przede wszystkim POZYTYWNEGO DOŚWIADCZENIA, utrzymania poziomu Naszego Forum, Burzliwego rozwoju Stowarzyszenia, udanych zlotów i owocnych warsztatów. A gdyby jeszcze omijały nas choroby, wokół nas zawsze byli nasi kochani i lubiani a do tego żeby konta i portfele nigdy nie świeciły pustkami to też nie byłoby źle.
Odpowiedz
U mnie na wigilie jest zawsze wytrawne z czarnych winogron, podawane z ze specjalna mieszanka korzeni ( kupowanych jako dodatek do win, miodow i brandy) i koniecznie na goraco. Czlowiek idzie na pasterke rozgrzany, ale jeszcze nie pijany. Wesolych Swiat!
Odpowiedz
Sztandarowe, to z ciemnych winogron wytrawne i białe jabłkowo-różane, pół-wytrawne. Degustacja w b. małych ilościach, dla podkreślenia rangi wigilijnej kolacji.
Przyłączam się do życzeń <kressa>

Skocz do: